po.perhegrigh.ru

Deer Richmond Park

Ten piękny i potężny jeleń pokazuje, że jest on w lesie szefa, on jest królem! Jego głowa była ozdobiona „korona” paproci i liści.

Deer Richmond Park

Teraz jeleni zamieszkujących w Richmond Richmond Park (Park), jest gon. Dlatego to piękno dosłownie wykopuje ziemię z jego rogów, wykazując niezwykłą siłę potencjalnego konkurenta.

W ten sposób zamierza zdobyć przychylność samic i kontynuować swoją rodzinę. Jego zachowanie przyciąga uwagę osiem samic czeka bardziej zdecydowanych działań między rywali.

Deer Richmond Park

Te niesamowite zdjęcia mogłoby brytyjskiej Wildlife Photography 42-letni Greg Morgan (Greg Morgan), który przybył do Richmond Park robić zdjęcia tego wspaniałego wzroku.

- Mężczyzna jelenia dosłownie wysadzili ziemi z ich ogromnymi rogami - mówi Anglik - jego głośny ryk echem w całym lesie, przyciąga uwagę rywali i płeć przeciwną.

- Przyjechałem tu 5:30 rano. Las wciąż owiana mgłą, ale już przeniknęły pierwsze promienie słońca. Deer rut dopiero się zaczęła, i słyszałem ich głosy, które prowadzą wszędzie - mówi Greg.

Deer Richmond Park

- Zauważyłem duży mężczyzna, który już udało się przyciągnąć uwagę stada ośmiu kobiet obserwował go uważnie. Jest to najprawdopodobniej jego przyszłość harem, jak kobiety, którzy wykazują znaczną przysługę.

- Ale potem wyszedł z lasu kolejny jeleń, z głową ozdobioną pięknym „korona” liści i paproci. Ten mężczyzna jest oczywiście twierdził, te kobiety i był gotowy do walki z każdym rywalem na drodze.

Deer Richmond Park

- Ten mężczyzna był doskonały! Wypuścił rogi ziemię. Liści paproci i poleciał z jego ruchów w górę! Tak więc on pokazał swoją siłę i przygotowuje się do bitwy. stag więc zrobić, aby wzmocnić mięśnie szyi przed walką, a także przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Cokolwiek to było, ale to działa!

Deer Richmond Park

- Uwielbiam przyjść do Richmond Park o tej porze roku - mówi pan Morgan. - Od końca września do początku listopada Chodź tu jelenie koleiny. Jest to jeden z najbardziej imponujących zabytków, że nie mogę przegapić.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Anglii, safari parku słoń urodziła pierwsze dzieckoW Anglii, safari parku słoń urodziła pierwsze dziecko
Król Jeleń w Richmond ParkKról Jeleń w Richmond Park
Surykatki of HertfordshireSurykatki of Hertfordshire
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
Rozpaczliwa walka o życieRozpaczliwa walka o życie
Woodland Park Zoo przedstawił swój nowy wydraWoodland Park Zoo przedstawił swój nowy wydra
Zoo Cotswold Wildlife Park surykatki uzupełnianieZoo Cotswold Wildlife Park surykatki uzupełnianie
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
Lion rodzina Woodland Park ZooLion rodzina Woodland Park Zoo
O cub White Rhino z Cotswold Wildlife ParkO cub White Rhino z Cotswold Wildlife Park
» » » Deer Richmond Park

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru