po.perhegrigh.ru

Mewa udało się ukraść krewetki fly czapla

Mewa wykazał niesamowite akrobatyczne sztuczki: to prawo w locie wywrócił do góry nogami, aby wyrwać mu kolację krewetki z dzioba czapli.

Mewa udało się ukraść krewetki fly czapla

Ufając ptaka pecha: Rolling mewa ukradła oszołomiony czaple krewetki. Ten moment jest uchwycony na filmie na Florydzie Andy długi (Andy Long). 55-letni fotograf amator z Denver (Denver), Kolorado (Colorado) zainteresował się nietypowych fotografowanej sceny podczas fotografowania przyrody w Fort Desoto Park (Fort Desoto Park) w Petersburgu (St. Petersburg), Floryda (Florida) , Andy powiedział: "To wszystko wydarzyło się w ciągu jednego lub dwóch sekund - Nigdy nie widziałem czegoś takiego, zwłaszcza z szybkich ruchów",

Mewa udało się ukraść krewetki fly czapla

Słabe biała czapla cierpliwie na więcej niż godzinę łowić przed było tak smaczne zdobycz. Ale przez kilka sekund bezczelny mewa zauważając szczęśliwy ptak przyleciał do niej.

Mewa udało się ukraść krewetki fly czapla

Złodziej zrobił salto i chwycił z dzioba uczta Heron. Potem odwróciła się w prawo i przeleciał skradziony kolację krewetki. Heron stanął właśnie przed chwilą odwrotu do polowania. Wyglądała zupełnie oszołomiony tym, co się stało. Kilka innych czaple udało się również do połowu krewetek. Nad nimi natychmiast zaczął się kręcić grupę trzech mew, ale nie powiodło się, według Daily Mail, zmuszają rybaków rzucić swoją zdobycz. "Ja sfotografowałem Heron połowu wiele razy, ale nigdy nie widział"- pocherknul Andy długi.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Oko w okoOko w oko
Wobec węże i czapleWobec węże i czaple
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Mewa i rybakMewa i rybak
Młody wilk grzywiasty z zoo w DenverMłody wilk grzywiasty z zoo w Denver
Czapla pacjentCzapla pacjent
Spotkanie impas i Mewa śmieszkaSpotkanie impas i Mewa śmieszka
W parku pojawiły się lasy pisklę sunbitternW parku pojawiły się lasy pisklę sunbittern
Gołąbka pokoju i wrogim mewaGołąbka pokoju i wrogim mewa
Wild Africa po zdjęciach Andy i Sarah SkinnerWild Africa po zdjęciach Andy i Sarah Skinner
» » » Mewa udało się ukraść krewetki fly czapla

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru