po.perhegrigh.ru

Król Jeleń w Richmond Park

Jest to wspaniały jeleń należy do najsilniejszych zwierząt - i sądząc po tych zdjęć, również najbardziej królewski.

Król Jeleń Richmond Park

Król jeleń z królestwa przyrody Anglii. Zdjęcie: Mark Smith / Richmond Park

Wszystko jeleń uciekł szybko, kiedy został wydany polana to piękno - majestatyczny jelenia z ogromnym "korona" paproci, ozdobić rozgałęzionych rogami.

30-letni fotograf Mark Smith (Mark Smith), był po prostu w szoku, gdy był z leśnej gęstwiny Richmond Park (Richmond Park) w rezerwie Park Królewski (Royal Park) Surrey, Wielka Brytania, przyszedł niezwykły jelenie.

Król Jeleń Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

Ten duży mężczyzna patrząc na fotografa z nieodłącznym w tej chwili arogancji i wielkości, wszystkie jego poglądy, pokazał swoją wyższość i "korona" Wyglądało to całkiem naturalne w jego głowie.

Według fotografa z siedzibą w Londynie, jelenie zdawał się dochodzić ze wszystkich znanych bajek stary. Widowisko było imponujące! Teraz jest czas jeleni kolein i tak mężczyźni zazdrośnie strzegą swoich posiadłości z inwazją kosmitów.

Król Jeleń Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

- Fotografowałem jelenia na okres czterech lat, i wiem, i widziałem, jak wszystko dzieje się więcej niż raz, ale taki przystojny mężczyzna ja nigdy nie spotkałem w moim życiu - mówi pan Smith. - To prawdopodobnie zabrał mnie do swojego przeciwnika i zaczął wściekle rozpraszać rogów Ziemi wokół niego, starając się boję.

Król Jeleń Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

Po chwili podniósł głowę i majestatyczny zaczął ryczeć głośno, pokazując w ten sposób swoją wyższość i jednocześnie przyciąga płeć przeciwną.

Mark Smith obserwował jelenie w Richmond Park od 6:00, a to ciekawe wydarzenie miało miejsce około południa. Według fotografa i przyrodnika, jelenie on szacowany wygląd gdzieś około 8-10 lat i to piękno było jednym z największych wszystkich 600 jeleni żyjących na rezerwie w Royal Park.

Król Jeleń Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

Ocenił, że jeleń wyglądał na około 8 do 10 lat, i to był zdecydowanie jednym z największych 600 jeleni żyjących na rezerwie. Jeśli nie największy. Rzeczywiście, ten Deer Król.

Król Jeleń Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

- Jego ryk był bardzo silny i przerażające - fotograf pamięta - słychać było dość daleko. Ten potężny jeleń ma potrzeby, aby uruchomić dla kobiet, przychodzą do niego, i to jest jasne, dlaczego - uśmiecha, dodaje Smith.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Anglii, safari parku słoń urodziła pierwsze dzieckoW Anglii, safari parku słoń urodziła pierwsze dziecko
Mark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze SithówMark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów
Surykatki of HertfordshireSurykatki of Hertfordshire
Spotkanie z gepard w Serengeti National ParkSpotkanie z gepard w Serengeti National Park
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Badylarka pospolita z fotografem marki BridgerBadylarka pospolita z fotografem marki Bridger
Deer Richmond ParkDeer Richmond Park
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Debiut baby czarne nosorożceDebiut baby czarne nosorożce
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
» » » Król Jeleń w Richmond Park

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru