po.perhegrigh.ru

Och, niech jeździć!

Wydawało się, że ten żółw dostanie w menu jednej z dwóch dużych aligatory że popłynął do spełnienia siebie.

Och, niech jeździć!

Turtle zdecydował się jeździć na odwrocie aligatora! Zdjęcie: Mac Stone / Karolina Południowa

Ale niewiarygodnie, wydarzenia miały zupełnie inny sposób: zamiast stać obiad dla jednego z drapieżników, Żółw spokojnie wspiął się na odwrocie aligatora, myśląc w ten sposób rozkoszować się promieniami słońca w Południowej Karolinie (Karolina Południowa).

Niezwykłe zdjęcia były autorstwa Mack kamień (Mac Stone), który przybył do Karoliny Południowej ze szczególnym fotosnaryazheniem do robienia zdjęć przyrody i zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Pan Kamień spędził cztery miesiące w wilgotnych lasach i dusznych Beydlera Francisa (Francis Beidler Las) w poszukiwaniu zwierząt. Ale gdy był pechowy. Fotograf nie mógł się strzały Marzą zwierzęcy, potem uciekł, ukryli pod wodą, tylko w momencie, gdy miał zamiar strzelać.

Och, niech jeździć!

Chciał, aby umożliwić zwierzętom zachowywać się naturalnie, bez zwracania uwagi na niego. W tym celu musiał połączyć się z otaczającym światem, by stać się niewidzialny. Użył aparatu Hi-Tech poprzez umieszczenie specjalnego trybu fotografowanie: Aparat robi zdjęcia automatycznie co pięć minut.

- Iw ciągu dwóch tygodni od aparatu w tym trybie. Mam dużo zdjęć, które zostały zamknięte z aligatory i żółwie. A wszyscy zachowują się naturalnie, jak chciałem - mówi Pan kamienia. - Każdego ranka musiałem skonfigurować kamerę za pomocą „interwałem”, a na koniec dnia wróciłem do miejsca, aby podnieść i przygotować zdjęcia. I tak codziennie.

- W rezultacie dostałam ciekawą serię zdjęć, w którym koegzystują pokojowo aligatory i żółwie. Jednym z nich udało się nawet jeździć na plecach dużej męskiej aligatora, a on najwyraźniej nie przeszkadzało. Amerykańskie aligatory mogą dorastać do 11 funtów, a ich ulubione jedzenie to nie tylko ryby i zwierzęta, które mieszkają w pobliżu zbiorników wodnych, ale również węże i żółwie.

Och, niech jeździć!

Nawiasem mówiąc, 12-letni aligator że nazywają Georgia (Gruzja), a tak, to Aligator znajomość z 18-letniego żółwia słodkowodnego, nazywany Broom (Myrtle) mieszka w ogrodzie zoologicznym w Karolinie Południowej. Ta przyjaźń trwała przez 7 lat!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Oko w okoOko w oko
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Kamień nazębny u kotówKamień nazębny u kotów
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Wesoła młoda mandrylWesoła młoda mandryl
Lot rekinLot rekin
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Alligator na piknik!Alligator na piknik!
Mantis jazda ślimakMantis jazda ślimak
» » » Och, niech jeździć!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru