po.perhegrigh.ru

Alligator na piknik!

Wyobraźmy sobie następującą sytuację: jesteś wygodnie osiedlili się na brzegach rzeki na piknik, ale w niewłaściwym czasie wody jest ogromny krokodyl, że poczuł zapach świeżych hamburgerów. Aby sprawić, że w tej sytuacji?

Alligator na piknik!

Rodney Kammauf ostatni weekend zaplanowaliśmy na relaks z przyjaciółmi w pobliżu jego rodzinnego miasta Homestead na Florydzie. Zdecydowano, aby dostać jeden z miejscowych stawach. A gdy przyjaciele są już planuje na kolację z hamburgerów, ze zbiornika było powitalny. Rodney spojrzał w górę i zobaczył, że na plaży, zaledwie kilka metrów, ogromny aligator skrada!

Naturalnie, mężczyzna spanikował i pobiegł ze stawu kilka metrów. Aligator nie zwracał uwagi na nich. Gad pewni chód podszedł do kurtyny, na którym Rodney i jego przyjaciele umieścić wszystkie potrawy i napoje.

Alligator na piknik!

„Bałem się, kiedy zobaczyłem, że w naszym boku pełza ogromny toothy aligatora. Nie mogłem sobie wyobrazić, że gad został skierowany na nasze kanapki. Pozbyć się aligatora nie było możliwe, więc mogliśmy tylko patrzeć na niego jako nieproszony gość, komfort koc, jedzenie nasze hamburgery! „- wspomina z uśmiechem 68-letni Rodney.

Na szczęście ręka Rodney okazał się aparat, więc człowieka, bez zastanowienia, zrobiłem kilka zdjęć, pamiętając o jedzenie aligatora.

Alligator na piknik!

„W pewnym momencie myślałem, że gator, prawdopodobnie myśląc, że ten piknik ułożone specjalnie dla niego. W końcu chłopcy łączą się i byli w stanie pozbyć się aligatora z powrotem do organizmu wody, ale przez czas gad zjadł prawie całą żywność. Odtąd nigdy nie zorganizuje piknik tak blisko do wody! „- powiedział Rodney.

Ciekawostką jest, że na Florydzie ma prawo, które zabrania ludzi karmi. Jednak wiele zignorować, bo z tego, co lokalne gady stracić wszelki strach ludzi ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fur seal na słońcu!Fur seal na słońcu!
Ogromny pyton albinos i rodzina IrwinOgromny pyton albinos i rodzina Irwin
Pięć tysięcy funtów grzywny z powodu hałaśliwych kogutaPięć tysięcy funtów grzywny z powodu hałaśliwych koguta
Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Pawian i Galago - wierni przyjacielePawian i Galago - wierni przyjaciele
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Humbaki u wybrzeży Kalifornii!Humbaki u wybrzeży Kalifornii!
Hotel z lamyHotel z lamy
Ciekawa historia o pasterzuCiekawa historia o pasterzu
» » » Alligator na piknik!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru