po.perhegrigh.ru

Lot rekin

Te wspaniałe fotografie ujawniają majestatyczną siłę i moc wielkiego białego rekina w zupełnie nowym świetle.

lot rekin

Zdjęcie: David Jenkins / Seal Island, False Bay, Republika Południowej Afryki

Ogromne ryb drapieżnych na tle wschodzącego słońca - które mogą być niezwykłe i majestatyczny.

Ta seria zdjęć wykonana jest w pobliżu False Bay Islands, w Afryce Południowej, 41-letni irlandzki Dzika Fotograf David Jenkins (David Jenkins). Aby uzyskać takie niezwykłe fotografie, atakują rekiny, musieli użyć przynęty.

lot rekin

- Użyliśmy zwabić białe rekiny w nadziei, że będzie obrażony na nią - mówi fotograf korespondenci Daily Mail. - Szczerze mówiąc, trzeba było czekać kilka godzin, a nie mieliśmy nadzieję, że od tej idei, że coś wyjdzie.

- Nie wiemy, kiedy do pracy przynęty, a nawet w pewnym momencie trochę zrelaksowany, zwłaszcza, że ​​było wcześnie rano. A potem nagle skoczyła! Było to tak niespodziewane, że nawet bać - mówi pan Jenkins. Taka chwila jest zawsze zaskoczeni, ale wciąż udało się uchwycić ten wspaniały lot.

lot rekin

- Biały rekin miały ogromny skok na tle wschodzącego słońca, zdjęcia okazało się takie niezwykłe, a nawet fantastyczne! To było świetne! Takie piękno nigdy nie widziałem! - podziwia irlandzkiego fotografa.

lot rekin

- Ta seria fotografii okazało się naprawdę spektakularne! Auca, nawet nie wiedząc o tym, zrobił nam niesamowitą niespodziankę, że nigdy nie zapomni.

lot rekin

- Białe rekiny są zawsze polować w zatoce u wybrzeży False Bay na wyspie w tych godzinach. Dlatego, mój przyjaciel i ja wiem, co robić, kiedy planowanie tej podróży. Usuń skok z wody wielkiego rekina białego było moim marzeniem. A teraz to marzenie się spełniło, a nawet w tak pięknym miejscu. Nic dziwnego, że mówią, że marzenia się spełniają!

lot rekin

Skaliste wybrzeża wyspy przyciągają żarłaczy białych. Ciekawostką jest, że w tych wodach zaobserwowano największe przedstawicieli tego gatunku. I to jest w tych miejscach, często wyskakują z wody. Dlaczego tu tak często wyskoczyć tak dużych drapieżników, takich jak wielkiego białego rekina, naukowcy nie mogą jeszcze wyjaśnić.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Małe loris z North CarolinaMałe loris z North Carolina
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Białe rekiny polują na fokiBiałe rekiny polują na foki
RekinyRekiny
Nieudany atak żarłacza białegoNieudany atak żarłacza białego
W obronie rekinów tygrysichW obronie rekinów tygrysich
» » » Lot rekin

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru