po.perhegrigh.ru

Krokodyl pod łóżkiem

To może tylko marzyć w strasznym śnie. Zimbabwe Guy Whittall (Guy Whittall) znaleziono w jego pokoju pod łóżkiem, ogromnego krokodyla, zakradli się do jego pokoju hotelowego «Humani Lodge» nocnej. Niebezpieczne zwierzę zostało znalezione mężczyznę w godzinach porannych, kiedy wstał z łóżka.

Krokodyl pod łóżkiem

Spędzić noc w towarzystwie drapieżnika - nie najbardziej zabawa! Na szczęście, w wyniku wypadku nikt nie został ranny, pisze dziennik brytyjski dziennik Daily Mail. Jak donosi prasa, zwierzę odbywa się pod łóżkiem człowiek tak bardzo jak 8 godzin.

Krokodyl pod łóżkiem

Mówi ofiarę sam i dyrektor hotelu, Obudził się rano przez jakiś czas siedziała na łóżku, nogi zwisające na podłogę. - Moje nogi zwisały tuż przed pysk krokodyla - powiedział były aktor, Guy Whittall. - Jak on po prostu chwycił mnie za nimi, nadal nie rozumiem?

Krokodyl pod łóżkiem

I co ciekawe, 40-latek nie zauważył gada leżącego pod łóżkiem. Miał śniadanie na werandzie, gdy usłyszał sercu rozdzierające krzyki pokojówki, który przyszedł, aby oczyścić swój pokój.

Krokodyl pod łóżkiem

Pan Whittall pobiegł z powrotem do sypialni i horror widział ogromny krokodyl 2,5-metrowy Mieszcząca się pod jego łóżkiem. - pobiegł do pokoju i zobaczyłem jej łóżko pod krokodyla, złamałem się zimnym potem przerażenia - mówi mężczyzna.

Krokodyl pod łóżkiem

- Po tym wszystkim, nie mógł mnie zaatakować w każdej chwili, a ja nawet nie wiem, że spędził noc pod moim łóżkiem, zaledwie kilka cali ode mnie! To jest straszne!

Krokodyl pod łóżkiem

- Także, ja siedziałem na brzegu łóżka, gołe nogi zwisające z przodu jego twarzy! Prawdopodobnie krokodyl wyszła z nocnego Turgve rzeki, znajduje się parę kilometrów.

Krokodyl pod łóżkiem

- Krokodyle często wędrują w bawełnę, zwłaszcza gdy jest zimno i deszcz, - mężczyzna zaproponował. - Myślę, że on wszedł pod łóżko, bo było ciepło. Myślę, że teraz na pewno goście będą patrzeć pod ich łóżkach, przed pójściem do łóżka.

Krokodyl pod łóżkiem

Hostel personel pomógł Guy Whittall gad wyciągnąć spod łóżka, związał jej pre liny szczęki. Następnie zwierzę zostało zwolnione z powrotem na wolność.

Krokodyl pod łóżkiem

Należy zauważyć, że najprawdopodobniej był to krokodyl nilowy, ponieważ gatunek ten znajduje się w Zimbabwe.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nowe Stubbs ogon krokodylaNowe Stubbs ogon krokodyla
Ciekawy lemuryCiekawy lemury
Chilijska rodzina znalazła się na jej kuchnia cougarChilijska rodzina znalazła się na jej kuchnia cougar
Ryzyko Pan i jej kaczychRyzyko Pan i jej kaczych
Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
Jeż albinos o imieniu SnowballJeż albinos o imieniu Snowball
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Hotel z lamyHotel z lamy
Prognoza pogody dla jaj kurzychPrognoza pogody dla jaj kurzych
» » » Krokodyl pod łóżkiem

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru