po.perhegrigh.ru

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

Śmieszne zdjęcia zrobione przez francuski nurek i niepełnym wymiarze czasu fotograf Alexander Voyerom (Alexandre Voyer), ujawniają złośliwy dyspozycję jednego z najbardziej niebezpiecznych zwierząt Antarktydy - uszczelnienie pantery.

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

Zdjęcie: Alexandre Voyer / Antarktyda

Według fotografa, Lamparty są bardzo ciekawy i zabawny stworzenia, którzy chcą komunikować się z osobą. Wszystkie te niesamowite zdjęcia zostały podjęte w odpowiednim czasie wyprawę na Antarktydę zorganizowanej przez francuskiego entuzjasty Explorer nawigatora Gilles Rigaud (Gilles Rigaud).

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

- Uszczelnienie Leopard jest bardzo niebezpieczne zwierzę, ale przystojny I nie powinno się obawiać, bo od pewnego czasu był w przyjaznych stosunkach z naszym kapitanem - mówi 37-letni fotograf. - Nasz zespół jest traktowany z szacunkiem dla drapieżnika, a to pozwoliło nam uzyskać wystarczająco blisko.

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

- Uznano, że są interesujące dla niego, i to z wielką przyjemnością stwarzane. Komunikat był dyskretny i odbyło się w ramach gry. Naughty lampart zachowywał się tak, jakbyśmy znali się od dawna. Czułem żadnego zagrożenia z nim, a on pokazał prawdziwe zainteresowanie.

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

Alexander Voyer pracy inżynier dźwięku i zaangażowany w dźwięczności reklam telewizyjnych. Alexander dorastał w Polinezji Francuskiej, nie dziwi fakt, że był tak pochłonięty w podróży morskiej i fotografii.

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

- Ja od dawna zafascynowany połacie morza i jego mieszkańców, - wyznał dziennikarzom Pan Voyer Brytyjska gazeta Daily Mail. - A jak mogłoby być inaczej, ponieważ dorastałem otoczony oceanem!

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

- Aby zawsze być w dobrej kondycji mam kilka godzin spędzić w treningu. Albo jest mój basen w Paryżu, albo - morze, gdzie jestem zaangażowany w freedivingu (nurkowania bezdechu). W ten Pomogła mi przez moich przyjaciół profesjonalnych sportowców.

Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

Uszczelnienie Leopard (łac. Hydrurga leptonyx) - uszczelnia mieszka w regionach sub-Antarctic Oceanu Południowego. Uszczelnienie Leopard odnosi się do jednego zwierzęcia, więc nikt nigdy nie widział Leopard w stadach. Ich dieta składa się z pingwinów, fok i innych stałocieplnych mieszkańców mórz.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy lisa i fotografCiekawy lisa i fotograf
Żaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie JungŻaba i osa z indonezyjskiej fotografa Frankie Jung
Młody lampart amurski z Florydy ZooMłody lampart amurski z Florydy Zoo
Seal wirtuozSeal wirtuoz
Gnu uratował ją od leopard cubGnu uratował ją od leopard cub
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
» » » Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru