po.perhegrigh.ru

Seal i ośmiornicy

W ciągu ostatnich kilku tygodni fotografa Phil Davidson odbyło Australian Półwysep Mornington, angażowanie się w nurkowaniu z grupą nurków. W tym czasie, Phil szczęście zrobić wiele unikalnych fotografii, ale prawdziwy klejnot jego albumu była seria obrazów z fok, którzy zdecydowali się na polowanie ogromną ośmiornicę.

Seal i ośmiornicy

Davidson Phil / zaspokaja News Agency

Podczas jednej ze swoich nurkowań fotograf zauważył dużą szczelność futro, podróże w wodzie. Nie daleko płynął ośmiornicę, i, najwyraźniej, uszczelnienie futra zdecydował, że będzie łatwym łupem, ale sprawy potoczyły się nieco inaczej ...

W drugim uszczelnieniem szybko rzucili się ku ośmiornicy i dokonanie ataku pioruna że bit Tentacle. Jednak głowonogów pozornie nie czują wiele bólu i nadal pływają, jak gdyby nic się nie stało i nie. pieczęć futro gwałtownie szarpnął głową w bok, próbując oderwać kawałek ciasta, ale wąs był jak guma!

Seal i ośmiornicy

Nurkowie, którzy nurkowania z Philem Davidson, już dawno zauważyli, że foki, a nawet nazwał go Cecil. Później fotograf powiedział, że żaden z nich nigdy nie widział osobiście, jak ośmiornica uszczelnienie polowania.

„Pływałem po molo i zobaczyłem Cecil, którego uwaga była skupiona na ośmiornicy. Od razu zrozumiał, że teraz nie będzie czymś wyjątkowym. Octopus prawdopodobnie nie spodziewałem się ataku, tak zdezorientowany i nawet nie używać własnego atramentu. Szczerze mówiąc, to było ogólnie powolne”- mówi Phil.

Seal i ośmiornicy

„Cecil chwycił mackę i próbował wyciągnąć go. Tam była walka, a raczej rodzaj parodii walki, jak ośmiornica ma prawie żadnego oporu. Cecil pociągnął go za macki wokół mnie, a ja mogłem zrobić około 15 strzałów, zanim wskaźnik baterii miga. Wtedy przypomniałem sobie z żalem, że nie ma ładowania aparatu przez kilka dni „- wspomina z frustracją fotografa.

Co skończyło tej konfrontacji, i czy ośmiornicy Kitty Lunch możliwy - historia milczy. Wkrótce po Phil rozładowany aparat, pieczęć futro z ośmiornicy zniknął z jego pola widzenia ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fur seal na słońcu!Fur seal na słońcu!
Fotograf na niedźwiedzia!Fotograf na niedźwiedzia!
Koordynacja ruchów ośmiornice i jego wizjiKoordynacja ruchów ośmiornice i jego wizji
Fur seal-sierota z New England AquariumFur seal-sierota z New England Aquarium
Ośmiornica Paul staje się muzykOśmiornica Paul staje się muzyk
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Seal wirtuozSeal wirtuoz
Gnu uratował ją od leopard cubGnu uratował ją od leopard cub
Krymski ośmiornica Pavlik predyktoremKrymski ośmiornica Pavlik predyktorem
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
» » » Seal i ośmiornicy

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru