po.perhegrigh.ru

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Roczne zdjęcia konkursowe Fotografa Roku 2013 w dniach 9 i 10 listopada Kynologicznego brytyjską organizację, otwarty dla wszystkich, bez wyjątku. Ograniczenia nie stawiać żadnych uczestnikom lat nie profesjonalizm.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Jedynym warunkiem jest obecność na zdjęciach psów jako główny drugiej osoby. Tegoroczny konkurs był ponad 8000 prac.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Obraz Roger Solstada (Roger Sjolstad) został wybrany jako zwycięzca z Norwegii. Dynamiczny zdjęcie pokazuje dziewczyna pracuje w wodzie ze swoim psem, a mastiff niemieckiej. Wygrała w kategorii „Najlepszy przyjaciel człowieka”. - Ta fotografia pokazuje naszą dziesięcioletnią córkę i nasz pies Robbie. Szliśmy w dzień nad jeziorem, który znajduje się w pobliżu naszego domu w Oslo - mówi fotograf.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

- I co ciekawe, to zdjęcie było nieplanowane. Żona po prostu poprosił o jazdę do przechwytywania aparat do zrobić kilka zdjęć z naszego psa podczas kąpieli. - Rzeczywiście, Robbie biegł jak szalony! On po prostu cieszył się wodę i chód. Więc mam nigdy nie widziałem - mówi Roger. Zawsze myślałem fotograficzną ciekawą pracę, a moja intuicja mnie nie zawiedzie.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Konkurs odbył się w czterech kategoriach: „Psy w pracy” „Portret”, „najlepszy przyjaciel człowieka”, „Psy grają” i Dodatkowa kategoria nazwano, w której wzięli udział najmłodszych fotografów.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

W „Odtwarzanie Dogs” Kategoria zwycięzcy byli Richard Shore (Richard Shore) z Cardiff i jego obraz „Border Collie w skoku.” Syuzan Kamień (Susan Stone) wygrał w kategorii „Psy w pracy.”

Najlepsze zdjęcia psów 2013

W tej samej kategorii zdobył Simon Reynolds (Simon Reynolds) i jego zdjęcie na policyjnym Owczarek niemiecki Harry spogląda na małym, ale dzielnym cocker spaniel.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

W tej konkurencji wiele wspaniałych prace prezentowane były pamiętne, która dotknęła serca wielu miłośników fotografii i oczywiście psy!

Najlepsze zdjęcia psów 2013

We wszystkich tych pracach odwiedzono głęboką miłość człowieka do psa, który przez wiele lat służył, służyć i będą Mu służyć wiernie. Więc wystarczy spojrzeć na pracę, otrzymał nagrodę w danej kategorii.

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Zdjęcie: 14-letnia Miriam Jiagbogu

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Zdjęcie: Psy na Winner Pracuj Susan kamienia Amport ze Szwajcarii

Najlepsze zdjęcia psów 2013

Zdjęcie: Jon Hawkins / Pointer
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fotografując psy najpiękniejszą rzeczą!Fotografując psy najpiękniejszą rzeczą!
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Wild Africa po zdjęciach Andy i Sarah SkinnerWild Africa po zdjęciach Andy i Sarah Skinner
Zdjęcia z najmniejszych ras psów i nazwyZdjęcia z najmniejszych ras psów i nazwy
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Great Grey Owl czeskiego fotografa Jiří MichalGreat Grey Owl czeskiego fotografa Jiří Michal
Ssaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografiiSsaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografii
» » » Najlepsze zdjęcia psów 2013

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru