po.perhegrigh.ru

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Tylko jedno słowo „szczur” u wielu ludzi jest to nieprzyjemne uczucie, ale patrząc na wspaniałe zdjęcia młodego fotografa Anna Tjurina związanych z tymi gryzoniami zmian przeciwnie, pozytywny sposób.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Zdjęcie: Anna Turina

Wszystkie szczury Centerfolds przedstawione na zdjęciach są zwierzaki Anna. A jak rozpoznać sama dziewczyna, pracować z nimi - przyjemność, bo szczur jest bardzo inteligentny i szybko sobie sprawę, co się od nich wymaga.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Anna Turina i jego szczur stał się tak popularny, że wywiad słynnego brytyjskiego internetowym wydaniu Daily Mail. Jako dziewczynka sama przyznała, że ​​to jej pierwszy wywiad szczur w języku angielskim w takich poważnych publikacjach.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Anna mieszka cztery krysodevochki, którą chętnie bierze w jego domowym studiu w swoim wolnym czasie, a jeśli chodzi o inspiracji. Przyznała, że ​​jej praca ze szczurami są bardzo popularne i ludzie są zapamiętywane ponad resztę pracy.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

„Może dlatego, że szczury niepopularny temat dla fotografii, a może ze względu na fakt, że mieszkam z nimi i mieć możliwość obserwowania szczury codziennie, dlatego czuję się lepiej i zrozumieć je” - mówi Anna na swojej stronie.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

„Jesteśmy zadowoleni, które mają być podjęte na zamówienie, ale sugestie strzelać szczury podczas gdy jest bardzo mało.” Z wyjątkiem fotografa domu zajmuje swoje ulubione gryzonie i na ulicy, gdzie one rzeczywiście wyglądają bardzo organiczny.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

I początek jego kariery jako fotograf 24-letnia Anna z faktem, że psy wystartował w Sarov iw innych miastach Rosji, Ukrainy i Białorusi. Teraz fotografia stała się jej głównym hobby podczas podróży. „Jestem zawsze zadowolony do ciekawych wniosków, zaproszenia do nowych miejsc” - pisze.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Zdarza się, że autor bierze za darmo lub za symboliczną opłatą. „To może być niezwykły pies lub parę, że byłem uzależniony. Lub ludzie, którzy mają wszelkie możliwości, aby realizować oryginalne, wymyślono pomysły. A to nie wszystkie opcje. "

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

W wywiadzie dla Daily Mail fotografa wyznał: - Jestem szczęśliwy, że moje zdjęcia zmusiły wiele osób do ponownego ich stosunek do szczurów. Na przykład, niektórzy z moich znajomych kupił sobie szczury jako zwierzęta domowe, i nigdy nie żałowałem. Myślę, że to świetnie!

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Anna Tjurina prace można zobaczyć w zasobie Flickr, na swojej stronie internetowej lub blogu, gdzie dzieli Photostories a czasami pisze o planach swojej następnej podróży.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Zdjęcie: Anna Turina
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Londyn konkurs talentów szczurLondyn konkurs talentów szczur
Bawoły i brudBawoły i brud
Konie w pracowni fotografaKonie w pracowni fotografa
Szczur dotrzeć do brzegu bo żabySzczur dotrzeć do brzegu bo żaby
Jak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurówJak możemy karmić szczura domowych? Pokarm dla szczurów
Łysy szczur - kolejny tajemniczy SfinksŁysy szczur - kolejny tajemniczy Sfinks
Co robi szczura we śnieCo robi szczura we śnie
Hodowla domowych bezwłosych szczurówHodowla domowych bezwłosych szczurów
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Jak pozbyć się zapachu szczurów?Jak pozbyć się zapachu szczurów?
» » » Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru