po.perhegrigh.ru

Humbaki u wybrzeży Kalifornii!

W minioną sobotę, ludzie odpoczynku na wybrzeżu Kalifornii, mają wyjątkową okazję podziwiać wieloryby humpback które żerują na wodach lokalnych.

Humbaki u wybrzeży Kalifornii

Na tej słoneczny dzień na wybrzeżu wypoczęty dużo ludzi, a na wodzie pływały kilka jachtów. Oczywiście, wiele osób wiedział, że niedawno nagrał skupisko wielorybów tutaj, ale ludzie nie mogą myśleć, że kontakt z gigantów morze przyjść tak blisko!

Jednym z pierwszych, który widział humpback stał 69-letni emeryt Boughton Bill (Bill Bouton). W tym momencie mężczyzna jechał, a jego ścieżka leżał w mieście San Luis Obispo. Droga biegł wzdłuż wybrzeża Kalifornii, a kiedy Bill spojrzał na wodę, od razu zauważył ogromne ssaki! audycja radiowa w przeddzień zebrania humbaki w tych wodach, ale na emeryturze i nie mógł sobie wyobrazić, że mógł je zobaczyć na żywo!

Humbaki u wybrzeży Kalifornii

Zaledwie minutę później, Bill zatrzymał samochód i skierował obiektyw jego aparatu, który był, jak zwykle z nim, humbaki. Zauważyłem już gigantyczne ssaki i turystów w pobliżu ludzi. Niektóre z nich popłynął do jednego z humpback dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Wkrótce skupionych wokół wieloryba już tłum gapiów. Niektórzy ludzie podpłynął bliżej swoich jachtów, inni skorzystali z deską surfingową. Sam Gorbaczow cały czas zachowywał się bardzo spokojnie, od czasu do czasu ubijania wodę z jego potężnych płetw.

Humbaki u wybrzeży Kalifornii

„Jestem naprawdę szczęśliwy, jak jechałem przeszłości i planuje sfotografować lokalnych ptaków, ale udało mi się uchwycić coś więcej! Właśnie uderzony odwadze tych dzielnych ludzi, którzy popłynęli do wieloryba. Byli od niego w odległości kilku metrów! Jest to nie tylko bardzo niebezpieczne, ponieważ nie wiem, jak będzie zachowywać humpback, ale również doprowadzić do grzywny. Lokalne władze starają się uczynić pobyt wielorybów w tych wodach jak najbardziej komfortowy. Ludzie nie mogą pływać do wielorybów w odległości mniejszej niż 100 metrów i gwałcicielami twarz grzywny do 50 tysięcy dolarów”- powiedział Bill Boughton w wywiadzie dla kanału NBC.

Humbaki u wybrzeży Kalifornii

Nieustraszoność ludzi naprawdę do pozazdroszczenia. Nawet sami żeglarze narażony na niebezpieczeństwo i postanowił płynąć do ogromnego wieloryba. Humpbacks osiągają długość 12-16 metrów i mogą ważyć więcej niż 30 ton, tak, że jeśli taka whopper wykonany co najmniej jeden niezgrabny ruch, jest całkiem możliwe, że łódź będzie musiał naprawić, nie wspominając o tym, że mogą cierpieć ludzie ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy Niedźwiedź polarny z ChurchillemCiekawy Niedźwiedź polarny z Churchillem
Wielbłądy - doskonały transport publiczny!Wielbłądy - doskonały transport publiczny!
Gdy pas, dwa pas ...Gdy pas, dwa pas ...
Kontaktowy manatyKontaktowy manaty
California mite - mistrz świata w bieguCalifornia mite - mistrz świata w biegu
W wodach Sydney zaobserwowano 15-metrowy płetwal błękitnyW wodach Sydney zaobserwowano 15-metrowy płetwal błękitny
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Smiling Whale SmileySmiling Whale Smiley
Wydry morskie w zoo Point Defiance ZooWydry morskie w zoo Point Defiance Zoo
Dwa małe lisy w KaliforniiDwa małe lisy w Kalifornii
» » » Humbaki u wybrzeży Kalifornii!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru