po.perhegrigh.ru

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

Jak się okazało przyjaźń fox pup i bardzo realne, a nie historię komiksową. Sierota i szczenię terier o imieniu Rosey Maddie stała się prawdziwymi przyjaciółmi. Na żywo to przyjazna para w Wielkiej Brytanii w domu, Richard Bowler (Richard Bowler), w pobliżu małego miasteczka Corwen że w Północnej Walii (Corwen, Północna Walia).

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

Zdjęcie: Richard Bowler / Corwen, North Wales

Według właściciela, Maddy i Rosie sobie radę dobrze ze sobą - i oboje lubią się bawić i biegać cały dzień na ulicy.

- Zazwyczaj Maddie i Rosie grając na podwórku - mówi Richard - ale jeśli oni proberutsya w domu - że mam od dłuższego czasu do przywrócenia porządku! Richard Bowler jest profesjonalnym fotografem, więc jest on w stanie zrobić takie wspaniałe zdjęcia z tych dwóch Prokaznikov, donosi dziennik brytyjski dziennik Daily Mail.

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

Jak mówi Richard znalazł 15-tygodniowy lisa, gdy szedł przez las, który znajduje się w pobliżu. Widząc malutkie istoty, która została skazana na pewną śmierć, nie mógł przepuścić i zabrał go do swojego domu.

Fox pojawiła się kobieta, która później dała imię Richard Rosie. Człowiek ucierpiała, jak Mała Foxes traktuje swojego psa Maddie, ale jego ulubionym jest bardzo chętnie akceptowane leśnej gości i nawet zaczął się nim opiekować. - Od chwili, gdy przyszło dziecko Rosie do mojego domu, nigdy nie żałował, że ją uratował - mówi mężczyzna.

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

- Mają one stać się prawdziwymi przyjaciółmi. Tylko nie rozlewać wody! Ja już nie mogę sobie wyobrazić ich osobno, - kontynuuje historię 44-letniego Richarda. - Rosie - prawdziwy Crafty, Maddie zahaczyć dobroduszny i prowokując go do gry!

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

- Nie wiem, co stało się z matką Rosie, - mówi - ale gdy znalazłem ją w lesie, była zupełnie sama, jak jej bracia i siostry zabiła lisa. Mieszkam na obrzeżach - po lesie, więc dziecko Rosie czuje się jak w domu.

Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

Fox spędza cały dzień na ulicy, przebiegającej przez ogród, wraz z Maddy, aw nocy śpi w domu. - W tych częściach nie jest bardzo dobry stosunek do lisów, ponieważ często wchodzą do domu i ukraść ptaka magisterskiej - wyjaśnia Anglik - więc muszę zabrać do domu nocnego Rosie, do swojego własnego bezpieczeństwa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Humbak skoki z wody u wybrzeży RPAHumbak skoki z wody u wybrzeży RPA
Enotiha dyni, który uważa się za psaEnotiha dyni, który uważa się za psa
Kapibara jako zwierzę domowe!Kapibara jako zwierzę domowe!
Najlepsze zdjęcia psów 2013Najlepsze zdjęcia psów 2013
Niezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cubNiezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cub
Prognoza pogody dla jaj kurzychPrognoza pogody dla jaj kurzych
Recenzje angielski Cocker SpanielRecenzje angielski Cocker Spaniel
Najlepsi przyjacieleNajlepsi przyjaciele
Ksywka dla PinczerKsywka dla Pinczer
Prawdziwy Tom i JerryPrawdziwy Tom i Jerry
» » » Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru