po.perhegrigh.ru

Dragonfly rosy

Natura jest uniwersalne i zaskakujące. Wiele pięknych rzeczy ludzkie oko po prostu nie można oceniać bez stosowania specjalnych urządzeń technicznych. 24-letni polski fotograf Adam Tomaszewski (Adam Tomaszewski) dokonał nadzwyczajnego serię zdjęć ważki w kropli porannej rosy.

Dragonfly rosy

Zdjęcie: Adam Tomaszewsk / z Poznania, Polska

Fotograf musiał spędzić cztery godziny w celu usunięcia ważki siedzi na drzewie we wczesnych godzinach porannych. Polak kochał owady we wczesnym dzieciństwie, a ponieść zbliżenie, przypomniał tego uzależnienia.

Główną trudnością w fotografowaniu ważki jest to, że są one w ciągłym ruchu. Dlatego owady fotografowania Adam musiał opuścić wcześnie rano, ponieważ w tym czasie spokój ważka i mało ruchu.

Dragonfly rosy

Student uniwersytetu w Poznaniu, wyznaje: - Kocham robić zdjęcia ważek, ponieważ są one bardzo piękne, ich ubarwienie obejmuje szereg widm. Dziś rano, niebo było jasne, że nie było ani jednej chmurki na niebie, ale temperatura była dość niska, około 10-14 Celsjusza.

Dragonfly rosy

- To miejsce, gdzie kręcono ważki, tuż obok rzeki, więc o 4 rano w tych miejscach jest całkiem fajny, ale niedogodność w porównaniu do zabawy, nic.

Niezwykle piękne krople rosy leży na maleńkich włosków pozwalają dokładnie rozważyć setki sześciokątnych soczewek tworzących oko owada.

Dragonfly rosy

- Moje zdjęcia chcę przekazać ludziom, jak piękne ważki. Chcę im pokazać, co jest normalne, ludzkie oko nie może złapać. Fauna jest naprawdę piękne i zróżnicowane, trzeba tylko uważnie patrzeć i dostaniesz bogactwo jej barw i form - mówi przyszły Environmental Technology Adam Tomaszewski.

Dragonfly rosy

Ważki są prawdziwymi mistrzami akrobacji i jeden z najpiękniejszych planecie owadów, ale są sprytne i bezwzględne drapieżniki. Ich cykl życiowy i wygląd jest tak niezwykłe, że te owady może równie dobrze okazać się pochodzić z innego świata.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Czapla pacjentCzapla pacjent
Hipopotam karłowaty cielę i Edinburgh ZooHipopotam karłowaty cielę i Edinburgh Zoo
Twarzą w twarzTwarzą w twarz
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Lot rekinLot rekin
Coati czynią nowego domu mieszkalnego w londyńskim zooCoati czynią nowego domu mieszkalnego w londyńskim zoo
Mrówki zabójcy z MalezjiMrówki zabójcy z Malezji
Pingwin Adeli z diabłem na wyspiePingwin Adeli z diabłem na wyspie
Staffordshire Terrier: fotografiaStaffordshire Terrier: fotografia
» » » Dragonfly rosy

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru