po.perhegrigh.ru

Prawdziwy wąż i kameleon

Brytyjski fotograf Paula Webster (Paula Webster) był w stanie świadczyć wyjątkowe sceny - spotkanie węża i kameleona, który zakończył się tragicznie dla ostatniego ...

Prawdziwy wąż i kameleon

Zobacz czai się w liściach węża i kameleon nie było tak proste ...

Paula sfotografowany w dżungli Madagaskaru, gdzie jej uwagę przyciągnął jakiś ruch w opadłych liściach. Na początku kobieta nie rozumieją, co to jest, jednak przyjrzeć się bliżej, zobaczył węża i kameleon. węże intencje są łatwe do odczytania w ruchach - ona ostrożnie wszedł do gadów, oczywiście planuje go ugryźć.

„Wiesz, mam fotografuje przyrodę od ponad 15 lat, ale aby to zrobić wyraźne i ciekawych zdjęć udało mi się po raz pierwszy. W tym momencie poczułem jak David Attenborough (uwaga - znany prezenter i przyrodnik), „- opowiada o swoich wrażeniach Paula Webster.

Prawdziwy wąż i kameleon

Wąż wykonany atak pioruna, Dodge jest kameleon nie mógł!

Wąż ostrożnie wszedł do zatrzymania kameleon. Lizard prawie nie było zauważalne na tle opadłych liści, ale wąż to jednak znaleźć, a teraz miała dokąd uciec. Może kameleon postanowił polegać na reakcji i starają się uciec w chwili wybuchu węże, ale ta decyzja była błędem ...

Prawdziwy wąż i kameleon

„Czułam się trochę winny, gdy patrzył jeden byt zabija innego” - wspólnie z dziennikarzami Paula.

„Wąż wykonany atak pioruna, reagują na kameleon, który po prostu nie było możliwe. Natychmiast owinięty wokół swojej ofiary i zagryzła, wstrzykując paraliżujący jad. Chameleon został skazany. Wiesz, mówią, że węże są w stanie oczarować jego ofiary, więc wydaje mi się, że kameleon nadal spadła pod nią zaklęcie! „- powiedziała Paula.

Wreszcie, kobieta powiedziała, że ​​jej przewodnik, który daje wycieczki po Parku Narodowym Andasibe-Mantadila (Madagaskar) został na dziesięć lat, był również pod wrażeniem tego, co zobaczył.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Google Earth pomaga odkryć nowe gatunki kameleonówGoogle Earth pomaga odkryć nowe gatunki kameleonów
Wobec węże i czapleWobec węże i czaple
Indian bagno sumatorIndian bagno sumator
Ach tak, jak kameleon!Ach tak, jak kameleon!
Chameleon i motyl - niezwykły duetChameleon i motyl - niezwykły duet
Jak odróżnić żmiję węża: charakterystyczne cechyJak odróżnić żmiję węża: charakterystyczne cechy
Jak właz, urodzonych węże?Jak właz, urodzonych węże?
W Chinach, z podziemnym gospodarstwie węża rozprzestrzenił 160 kobryW Chinach, z podziemnym gospodarstwie węża rozprzestrzenił 160 kobry
Blisko Chameleon JemenuBlisko Chameleon Jemenu
» » » Prawdziwy wąż i kameleon

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru