po.perhegrigh.ru

Seal w domu

Dziękuję bardzo za brilliantautumn.livejournal.com informacji! Więc ... Historia tych zdjęć jest ...

Seal w domu

Krótko opisać sytuację, że nie ma żadnych nieporozumień ze strony społeczeństwa ... uszczelki Puppy bałtyckie znaleźć ludzi na brzegu. Walczył off samicę i był wyczerpany. To było więcej niż 3 lata temu.

Seal w domu

Ze względu na skomplikowaną biurokratyczną sytuacji w naszym kraju (dla rehabilitacji dzikich zwierząt konieczności wydawać specjalne zezwolenia, aby uzyskać pomoc, i tak dalej), Leningrad Zoo odmówił przyjęcia uszczelki do rehabilitacji, kiedy zadzwonił pracownicy (w czasie rehabilitacji nie jest praktykowane i było nowością) , W rezultacie, dwa eksperci zostali zmuszeni do podjęcia ginących w domu zwierzę.

Seal w domu

Ze względu na zły stan fizyczny prób niestabilności stres, aby przygotować go do dopuszczenia do standardowego okresu rehabilitacji zwierząt i (około 2-2,5 miesiąca dla uszczelek) nie był udany, oprócz kwestii słuchaczowi był opóźniony, a zdecydowano się pozostawić uszczelki w zimie w mieszkaniu.

Seal w domu

Jakiś czas później został zabrany do izolowanej części miasta, gdzie umieszczony w kałuży wody. Po aklimatyzacji zwierząt została wydana (w wieku 1,5 lat) w Zatoce Fińskiej. W ciągu 5 miesięcy obserwowany przez tagów satelitarnej, to znaczy, że potwierdzono, że pomimo długiego okresu niewoli, zwierzę było w stanie dostosować się do środowiska naturalnego.

Seal w domu

Zawartość uszczelki w domu, oczywiście, że to środek konieczny, ale, niestety, nie da się tego uniknąć, w tej chwili. Na szczęście, biolodzy mieli okazję, aby pomóc zwierzęciu.

Seal w domu

Oczywiście, osoba świecka uszczelka pielęgniarska może być mowy, myślę, że rozumiem, co może okazać się dla zwierzęcia i człowieka.

Seal w domu

Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić sytuację. Informacje można zaufać - Dziewczyna na zdjęciu - mój kolega, tak jak ja pracuję z uszczelkami.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
O doghanterov: chronić swoje zwierzętaO doghanterov: chronić swoje zwierzęta
Te toothy, ale bardzo przyjazny uszczelkiTe toothy, ale bardzo przyjazny uszczelki
Znajomość Leningrad ZooZnajomość Leningrad Zoo
Dbać o psa po zabieguDbać o psa po zabiegu
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Seal wirtuozSeal wirtuoz
Pawian i Galago - wierni przyjacielePawian i Galago - wierni przyjaciele
Objawy, profilaktyka, leczenie, zapalenie stawów u psówObjawy, profilaktyka, leczenie, zapalenie stawów u psów
Droga podrzutekDroga podrzutek
Pup wziął wyszukane miejsce na plaży w pobliżu ludziPup wziął wyszukane miejsce na plaży w pobliżu ludzi
» » » Seal w domu

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru