po.perhegrigh.ru

Ryzyko Pan i jej kaczych

Niezwykłą rzeczą stało się w hrabstwie Staffordshire, w którym właściciel małego hotelu Ponce Risco stał się „przybrana matka” na kilka kaczych!

Pan Risco i kaczki

Pan Risco Znaleziono 8 jaja kacze w pobliżu jej domu. Najwyraźniej coś z matki kaczka stało, więc 50-letni Ponce zdecydował się jaja i czekać aż luku kaczych. Jednak najbardziej niesamowite rzeczy się stało, gdy kaczki wreszcie powstał ...

Osiem kacze jaja wpaść w ręce pana Risco w kwietniu tego roku. Kilka godzin mężczyzny zastanawiając się, co zrobić z wysiedziany kaczych, jednak jego żona Lisa, i 15-letni syn Lewis zaproponował kupić inkubator i pozostawić piskląt.

Pan Risco i kaczki

Kiedy pisklęta wykluły, Ponce zdecydował, że jego misja została zakończona, ale kaczki miał inne zdanie. Zdecydowali, że od teraz pana Risco ich matki i zaczął podążać za nim wszędzie!

„Dałem im mały wybieg w swoim domu, gdzie są one w nocy i przez większość dnia. Na pewno nie jest tak, że pisklęta siedzą cały dzień zamknięty, więc postanowiłem usunąć je na spacer. Jakie było moje zdziwienie, gdy kaczki posłusznie za mną „- mówi Ponce Risco.

Pan Risco i kaczki

Po kilku podróżach kaczych w końcu uwierzyć, że Ponce swoją matkę. Teraz, gdy człowiek traci z oczu piskląt podczas chodzenia, podnoszą straszny hałas i uspokoić tylko kiedy znowu zobaczyć pana Risco.

„Nie chciałem się podoba, ja tylko staram się pomóc. Kiedy pisklęta wykluły, pierwszą rzeczą było mnie widzieli. Być może wtedy zdecydowali, że byłem ich matka! „- wspomina z uśmiechem w rozmowie Ponce Risco Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Ogólna charakterystyka ulubionych ras kaczekOgólna charakterystyka ulubionych ras kaczek
Prawidłowa pielęgnacja małych kaczychPrawidłowa pielęgnacja małych kaczych
Charakterystyka kaczek hodowlanych brojlerówCharakterystyka kaczek hodowlanych brojlerów
Co do karmić kaczki, domowych i dzikich?Co do karmić kaczki, domowych i dzikich?
Jak właz, urodzonych węże?Jak właz, urodzonych węże?
Prawidłowe podajniki kaczki: jak je wybrać?Prawidłowe podajniki kaczki: jak je wybrać?
Pies Joga stała się matką dla kaczychPies Joga stała się matką dla kaczych
Kaczki Bashkir - opis zawartości, opiekiKaczki Bashkir - opis zawartości, opieki
Mewa-rabuś i bezradny impasuMewa-rabuś i bezradny impasu
» » » Ryzyko Pan i jej kaczych

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru