po.perhegrigh.ru

Anglik, spacery żółwia!

Takie pacjent ludzie tacy jak Rob Davies w jedności świata. Fakt, że człowiek w żółwia dom dziennego nazwie Maximus, z którymi od czasu do czasu lubi chodzić po mieście, z jednej z takich podróży może potrwać kilka godzin!

Anglik codzienne spacery z żółwia!

Pieszo żółw różnią powolność. Nie ważne jak, jak, a maksymalna prędkość, która może rozwijać Maximus, jest mało prawdopodobne, aby przekraczać 1,5 km / h. Jeden taki wyjazd może potrwać kilka godzin, ale, jak już wspomniano powyżej, Rob Davis, naprawdę chory człowiek!

„Maximus pojawił się w naszym domu, prawie 40 lat temu. Jak mam powiedzieć rodzicom, że jestem tylko kilka tygodni życia. Jak pamiętam, Maximus był zawsze tam. Pierwszy stał się ulubionym zwierzakiem dla mnie, a teraz, po tylu latach, że jest pełnoprawnym członkiem rodziny „- mówi Rob w rozmowie z reporterami z Daily Mail.

Anglik codzienne spacery z żółwia!

Mężczyzna mówi, że pamięta Maximus nadal dość małe. Dawno, dawno temu był żółw nie więcej niż rękami, ale z Maximus wszystko rosła i rosła z każdym rokiem. Dziś waży więcej niż 12 kilogramów!

„Staram się zapewnić Maximus idealnych warunków życia. Przez tydzień zjada około 30 kilogramów sałaty, jak również potrzebuje regularnych spacerów w słońcu. Dlatego zacząłem chodzić z nim przez miasto. Ja po prostu chcę, żeby żył tak długo, jak to możliwe”- mówi mężczyzna.

Anglik codzienne spacery z żółwia!

To ciekawe, że te żółwie jak Maximus, i tak wiele żyć. Średnia długość życia około 120 lat, więc Rob będzie musiał chodzić na długi czas z ukochanym zwierzakiem!

Średnio, codzienne spacery trwają od 3 do 5 godzin. W tym czasie, Rob i Maximus uda się przezwyciężyć około 4-5 km. Reporterzy Daily Mail, że jeśli średnia długość życia Rob Davies będzie nie mniej niż przeciętna długość życia mężczyzn w Wielkiej Brytanii, a jednocześnie będzie to codziennie na spacer z żółwia, to odbędzie się Maximus około 73 tysięcy mil, czyli obognot glob prawie trzy razy!

Rob powiedział, że pierwsze kilka miesięcy w mieście dla niego i Maximus obserwował z nieukrywanym zdziwieniem. Dla ludzi to był prawdziwy szok zobaczyć ktoś idzie z żółwia. Teraz wszyscy przyzwyczaili oraz zapoznać się z kaprysu Rob ze zrozumieniem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy lemuryCiekawy lemury
Młody żółw gigant z zoo Tulsa ZooMłody żółw gigant z zoo Tulsa Zoo
Jak dbać o żółwia lądowego: trochę troski i uwagiJak dbać o żółwia lądowego: trochę troski i uwagi
"P & G Mini" o nazwie dziecko!"P & G Mini" o nazwie dziecko!
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Rekin żółw, żółw, dynia, Żółw burger: Ubrania dla żółwiRekin żółw, żółw, dynia, Żółw burger: Ubrania dla żółwi
Wiewiórka i orzechWiewiórka i orzech
Home żółwia: Pet AllergyHome żółwia: Pet Allergy
Słoń wylewa lubi pływaćSłoń wylewa lubi pływać
Najdłuższe zwierzęta wodneNajdłuższe zwierzęta wodne
» » » Anglik, spacery żółwia!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru