po.perhegrigh.ru

Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

Ona nakazuje zwierzęcia, który ważył 450 kg i 1,84 m wysokości. Ogromnego łosia nazwie Jack (Jack) mówi Vanessa Gibson (Vanessa Gibson) jego matka. On szczęśliwie spacery i bawi się z nim w środku ochrony przyrody w Alaski (Alaska Wildlife Conservation Center) w Portage (Portage).

Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

23-letnia Vanessa Gibson i jej trzyletni przyjaciel Jack. Ogromna łosia zawsze chroni swoją maleńką matkę

Vanessa znajomość z Jackiem w 2008 roku rannych losonka był wtedy bardzo małe szanse na przeżycie: tylko 20 proc. "Kiedy po raz pierwszy spotkał się Jack, trzy dziecka ważył 11 kg. Miał silny zgryz na prawym biodrze i złamaną przednią nogę nad prawym kolanem"- dodaje Vanessa.

Bezsennym przez noc z losonkom w przesmyku Vanessa Jack mieszanie mleka doprowadza się co cztery godziny. "Jestem przywiązany do niego, a on został dołączony do mnie. Jack nie pozwolił mi odejść.

Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

Kiedy pewnego dnia jechał do pracy i zamknął drzwi od stodoły, karmić go, zawołał w drzwiach i kopnął ją kopyta, - powiedziała. - Spędziłem lata co noc z Jackiem. Kiedy to może być tłumaczone z obory do wstrzykiwacza, kładę przed namiotem, aby być blisko niego.

Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

Gentle Giant Jack nie pozwala innym osobom rozmawiać Vanessa kiedy jest wokół

"Jestem w połowie maja do sierpnia każdego roku, ale dziewięć miesięcy później, wspomina mój głos" - Vanessa wyjaśnia.

Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

Najlepsi przyjaciele: Wielu ludzi nie rozumie moje relacje z nim," - powiedziała Vanessa Gibson

Vanessa Gibson miał nawet pogodzić się z zazdrości Jacka do swojego chłopaka, gdy próbowała się na ich wprowadzenie. Ona myśli, że Jack pisze Daily Mail, jego najlepszy przyjaciel, lubi spędzać czas z nim i zawsze podkreśla swoje szczególne stosunki z Foster "syn",

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jack Russell TerrierJack Russell Terrier
Ksywka dla Jack Russell TerrierKsywka dla Jack Russell Terrier
Pochodzenie terrierPochodzenie terrier
Jack Russell Terrier: opis ras psówJack Russell Terrier: opis ras psów
Cub i caracalsCub i caracals
Nawyki szczeniak jack russell terrierNawyki szczeniak jack russell terrier
Rasa psa z filmu „Maska” i jego właściwościRasa psa z filmu „Maska” i jego właściwości
Jack Russell TerrierJack Russell Terrier
W zbiorowej pamięci zapachu mrówki przechowywane wrogówW zbiorowej pamięci zapachu mrówki przechowywane wrogów
Jack Russell TerrierJack Russell Terrier
» » » Jak zaprzyjaźnić się z jelenia

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru