po.perhegrigh.ru

Przyjaźń między psem i lisa

Czasami rzeczywiste wydarzenia przekraczać Luba wymyślone historie, bajki i niesamowita historia jest całkiem możliwe w prawdziwym życiu. Dowodem tego była niewiarygodna historia zwykłego rudego lisa Sniffer (sniffer) i jego przyjaciel, pies imieniem Tinny (Tinni).

Przyjaźń między psem i lisa

Zdjęcie: Torgeir Berge

Ta niezwykła para mieszka w norweskim lesie, gdzie jest zabawa, aby spędzać czas. A jeśli okaże się w tych miejscach lisa słusznie, pies używa tylko tutaj, aby spotkać się i zagrać ze swoim pomocnikiem.

Przyjaźń między psem i lisa

Według właściciela psa i fotograf dzikiej przyrody Torgeira Berg (Torgeir Berge), Tinney uwielbia spędzać czas z lisa, który miał upuścić je w poszukiwaniu czegoś smacznego. Teraz spryt lisa jest tak przyzwyczajeni do nich, które przychodzą tu codziennie.

Przyjaźń między psem i lisa

- Teraz stały się prawdziwymi przyjaciółmi, którzy nie mogą bez siebie żyć, a nawet cały dzień - mówi fotograf. - Razem, biegać, skakać, pływać w rzece, przytulanie i nawet czasami spać razem, skulony blisko siebie. Wcześniej nigdy bym nie uwierzył, że to możliwe!

Przyjaźń między psem i lisa

Ponadto Torgeir Berg twierdzi, że jego pies i lisy są bardzo podobne do siebie. - Mają bardzo podobne charaktery i upodobania, oboje lubią grać gwałtowne, a kąpiel w rzece - mówi mężczyzna. - Patrząc na nich, miałem pomysł, aby stworzyć książkę pełną ciekawych zdjęć i opowieści o sniffer i Tinney.

Przyjaźń między psem i lisa

Część wpływów z książki zamierza wysłać człowieka do ochrony dzikich lisów, aby chronić je przed nadmiernym polowań ze względu na ich piękne futra czerwonawego. - Przykro mi, że ludzie zabijają lisy i zawierają je w małych klatkach, wyłącznie w celu wprowadzenia na luksusowe futra!

Przyjaźń między psem i lisa

- Musimy dbać o świecie zwierząt wokół nas, a nie myśleć tylko o swojej przyjemności i wyimaginowanych potrzeb, - norweskiego fotografa. - Jest mi bardzo przykro dla tych ludzi, ponieważ nie są w stanie zrealizować wszystkie szkody wyrządzone przez dzikie zwierzę.

Przyjaźń między psem i lisa

- Codziennie oglądam gry zabawy między sniffer i Tinney. Fotografuję je, starając się uchwycić każdy ekscytujący moment w życiu. I chcę podzielić te zdjęcia z ludźmi, więc zrozumieć, jak życie jest niesamowite i wszechstronny.

Przyjaźń między psem i lisa

- Z pomocą tej książki chcę zmienić Norweg (i nie tylko) firmę i ochrony tych zwierząt - mówi Torgeir Berg. - Do tej wzruszającej opowieści o przyjaźni dotknął serc wielu ludzi i zgnieciony ich do zmiany postawy wobec natury.

Wideo: Torgeir Berge
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Foxy Kuzu SydneyFoxy Kuzu Sydney
Gdy pas, dwa pas ...Gdy pas, dwa pas ...
Młode lisy z Mulhouse zooMłode lisy z Mulhouse zoo
Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!Foksterier Rosie i Maddie - przyjaciele na zawsze!
Niezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilkNiezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilk
Dzielny kot gonił lisa z dworemDzielny kot gonił lisa z dworem
Na cieplejszeNa cieplejsze
Niezwykłe trioNiezwykłe trio
Niezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cubNiezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cub
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
» » » Przyjaźń między psem i lisa

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru