po.perhegrigh.ru

Cudowne zmartwychwstanie chomika!

Niewiarygodna historia stało Lizzie Kilborn Smith (Lisa Kilbourne-Smith) i jej chomika o imieniu Tink (Tink). Kilka tygodni temu, po powrocie z pracy do domu, odkryła, że ​​jej ukochany chomik leżący w komórce i nie daje znaku życia. Lisa próbowała wzniecić gryzonia, ale nic dobrego z tego nie wyszło. Tink był martwy ...

Cudowne zmartwychwstanie chomika!

To właśnie ona zdecydowała, i ze łzami w oczach pochowany chomika w ogrodzie swego domu, starannie owinięte ciało szmatką. Co za niespodzianka to było Lizzie, kiedy następnego dnia (czyli Wielkanoc) ujrzała Tink, brudny od stóp do głów, myszkować blisko domu!

Lizzie była w szoku, bo była w 100% pewien, że był to ulubiony zmarłych, a nawet miał czasu, aby go opłakiwać. A potem, jak gdyby nic się nie stało, zużyte Tink i martwych, on nie wygląda jak obok jej stóp. Ale na zmartwychwstał - TAK!

Cudowne zmartwychwstanie chomika!

„Znalazłem go martwego w dniu 30 marca sobota. Na początku myślałem, że śpi, ale kiedy próbowała go obudzić - on nie zareagował. Tink pozostało całkowicie bez ruchu, nawet kiedy pochowano go w ogrodzie. Moje słowa może potwierdzić mój przyjaciel James Davis, który był obecny w tym samym czasie”- mówi incydent KILBORN Lisa Smith.

Cudowne zmartwychwstanie właśnie na Wielkanoc, tak, że dziennikarze Daily Mail, czy sprawozdanie z chomika natychmiast Tinka porównaniu z Jezusem. Teraz jednak, gdy zmartwychwstanie było ledwie miejsce. Weterynarze twierdzą, że stan martwe został spowodowany przez hibernacji chomika. Okazuje się, że Lizzie pochowany całkiem gryzonia dzienny!

Cudowne zmartwychwstanie chomika!

Historia, która się z chomikiem, bardzo podobny do jednego z opowiadań Edgara Allana Poe, gdzie główny bohater cierpiał na rzadką chorobę i okresowo wpadła w letargu snu, które mogą być mylone śmierci. Po kolejnym ataku, człowiek nie obudzić się w domu, w łóżku, a do trumny!

Tu i Tink było coś takiego. Na szczęście, chomik nie chce być pochowany żywcem, i jak powinny działać łapy mógł wydostać się z ich grobów.

Cudowne zmartwychwstanie chomika!

To wygląda jak chomik nie jest w pełni zrozumiała, co się z nim stało, ale jego kochanką Lizzie jest teraz dbanie o niego bardziej niż kiedykolwiek, najwyraźniej czując się winnym wobec zwierząt.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jaka jest żywotność chomika syryjskiego?Jaka jest żywotność chomika syryjskiego?
ChomikiChomiki
Ihamster.ru-Khomyakov miasto w InternecieIhamster.ru-Khomyakov miasto w Internecie
W więzieniu za morderstwo chomikaW więzieniu za morderstwo chomika
Jak dbać o chomika Angora?Jak dbać o chomika Angora?
Chomiki syryjskie: powielanie w domuChomiki syryjskie: powielanie w domu
Chomika Campbell (Phodopus campbelli)Chomika Campbell (Phodopus campbelli)
Jak i czy można chodzić chomika?Jak i czy można chodzić chomika?
Jak, gdzie w leczeniu przeziębienia w chomika?Jak, gdzie w leczeniu przeziębienia w chomika?
Jak zrobić karmnik dla chomika? Lepiej karmić chomika?Jak zrobić karmnik dla chomika? Lepiej karmić chomika?
» » » Cudowne zmartwychwstanie chomika!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru