po.perhegrigh.ru

Dzielny kot gonił lisa z dworem

W bajkach, kota i lisa często dowiedzieć się relacji. Że ta rasa kotów norweskich leśnych, które mieszka ze swoim właścicielem w Tromos że w północnej Norwegii (Oslo, Norwegia Północna), miał okazję do czynienia z lisa, niech atakują swoje posiadłości.

Dzielny kot gonił lisa z dworem

Te wspaniałe zdjęcia wykonane mu 48-letnia gospodyni Evi Hind (Hind Evy), który w tym czasie był na werandzie domu, spokojnie popijając poranną kawę.

Dzielny kot gonił lisa z dworem

Cztery kot o nazwie Leon (Leon) odpoczynku w ogrodzie, niedaleko ganku, gdy zauważył, że Lis jest blisko domu. - Fox często przychodzą do naszego podwórka - mówi pani Hind. - Przychodzą tu w poszukiwaniu łatwego posiłku. A mój kot Leon nie może znieść lisy. Jest ogólnie charakteryzuje niepohamowanego temperamentu i nie lubi obcych - ktoś był.

Dzielny kot gonił lisa z dworem

- Kiedy zobaczył intruza, wtedy natychmiast przekształcony od zwykłego kota do potężnego lwa, - powiedziała. Miał tylko zobaczyć, co był dzielny i potężny. Jest oczywiste, że Fox nie był ustawiony na nieprzyjemne spotkanie i szybko uciekł.

Dzielny kot gonił lisa z dworem

- Leon - doskonały strażnik! - Podziwiam właściciela zwierzęcia. - Z takiego kota w domu, nie ma pies strażnik nie jest już potrzebna. On wyrzuca z podwórka wszystkich, którzy łamią granice swego mienia. Nie jest to kot - prawdziwy lew! Rozumie się, że lisy widziałem go, postanowili nie zadzierać z nim, a kto wie, co mogło się zdarzyć ...

Dzielny kot gonił lisa z dworem

- To był wspaniały spokojny poranek. Siedziałem na ganku, ciesząc się poranną kawę, kiedy zobaczyłem moje Leon, bieganie po lisa. Od razu zaczął zdejmować te prześladowania na jego telefon komórkowy. W naszym regionie, wszystkie koty i psy są świadomi swej niepohamowanej złości i ominąć naszego domu imprezę, śmiejąc się gospodyni.

Dzielny kot gonił lisa z dworem

- Najciekawsze jest to, że Lis był nieco większy niż mój Leon, jednak nie komunikować się z nim, rozumiejąc, że lepiej trzymać się z dala od niego. Więc mój cichy rano zakończył superpriklyucheniem!

Dzielny kot gonił lisa z dworem

Leon jest norweski kot las, który różni się wolność poglądach i samoocena. Jednak pomimo jego wolność miłujących charakter, kocha mnie bardzo dużo, a większość czasu ze mną.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ciekawy lisa i fotografCiekawy lisa i fotograf
Meet Leon lew z zoo w Czechach!Meet Leon lew z zoo w Czechach!
Przyjaźń między psem i lisaPrzyjaźń między psem i lisa
Lisy od zooLisy od zoo
Gdy pas, dwa pas ...Gdy pas, dwa pas ...
Młode lisy z Mulhouse zooMłode lisy z Mulhouse zoo
Jak trzymać lisa w warunkach Domani?Jak trzymać lisa w warunkach Domani?
Urodziny mały gibonUrodziny mały gibon
Leonardo i Mona Lisa - gekony z Sao PauloLeonardo i Mona Lisa - gekony z Sao Paulo
Mała podróż pod maską samochoduMała podróż pod maską samochodu
» » » Dzielny kot gonił lisa z dworem

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru