po.perhegrigh.ru

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Delfiny są jednymi z najbardziej elegancki z mieszkańcami oceanów. Jednak, jeśli chodzi o wspólne polowanie, są one zdolne do tworzenia chaosu, całkowicie zapominając o inteligencji, powiedzmy Rainier i Silke Schimpf (Rainier i Silke Schimpf), kilka dzikich zwierząt fotografów z Port Elizabeth (Port Elizabeth), w Prowincji Przylądkowej Wschodniej prowincja (RPA).

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Zdjęcie: Rainier i Silke Schimpf / Port Alfred, Republika Południowej Afryki

Fotografowie udało się uchwycić Incredible Hunting stado białych jednostronne delfinami. Około 800 zwierząt zebranych w wodach u wybrzeży Afryki Południowej. Delfiny wzrosła ponad wodą, a następnie gwałtownie udał się do dołu. One zaokrąglane w górę do szkoły ryb na powierzchnię, aby łatwiej go złapać.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

- To wyglądało jak prawdziwe szaleństwo! Setki delfinów, setki ryb, a woda kilkadziesiąt mewy, które również nie wstręt do jedzenia łatwą zdobycz - mówi Rainier Schimpf.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

- Podobny obraz jest widziany po raz pierwszy, więc dostałem się do pracy. Krew wypełniony adrenaliną, ręce się trzęsły, a serce biło jak nowy restauracji, ale moja żona i ja wziąłem się w garść i próbował sfotografować, nie próbując ominąć najciekawsze chwile.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Zdjęcia te, podjęte w marcu tego roku u wybrzeży Port Alfred, poczuł moc i piękno tych zwierząt morskich. Moja żona i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się przekazać piękno tej niesamowitej akcji - mówi Pan Schimpf.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Biało-stronny delfiny, delfiny i wspólne (łac. delphis Delphinus) Może osiągnąć prędkość około 47 kilometrów na godzinę i pływać duże odległości - ponad 150 kilometrów dziennie. Delfiny żywią się rybami, w tym sardynki i makrela. Czasami może to polowanie na głowonogi. Dzień mogą jeść do 20 kg ryb.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Białe jednostronne delfiny są najczęściej członkowie jego rodziny, którzy mieszkają w wodach Europy. Ponadto, są one często spotykane u wschodnich wybrzeży Ameryki Północnej i Południowej, we wschodniej części Oceanu Spokojnego, w wodach Nowej Zelandii i Tasmanii, a także na Madagaskarze, Japonii, Korei i na Tajwanie.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Według Rainier i Silke Schimpf wspólne delfiny nie były ich bać i polować je tuż łodzi, co pozwoliło na pary, aby obejrzeć wszystko dzieje się z bliska i zrobić wiele wspaniałych zdjęć.

Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

Zdjęcie: Rainier i Silke Schimpf / Port Alfred, Republika Południowej Afryki
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Falcon Polowanie na szpaki w niebo nad RzymieFalcon Polowanie na szpaki w niebo nad Rzymie
Humbak skoki z wody u wybrzeży RPAHumbak skoki z wody u wybrzeży RPA
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Złapać na gorącym uczynkuZłapać na gorącym uczynku
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Lot rekinLot rekin
U wybrzeży Kamczatki odkrył unikalny białego wielorybaU wybrzeży Kamczatki odkrył unikalny białego wieloryba
Mewa-rabuś i bezradny impasuMewa-rabuś i bezradny impasu
Niesamowita pogoń za delfinem OrkaNiesamowita pogoń za delfinem Orka
Nietypowe wykorzystanie zwierząt w wojnie - Część 1Nietypowe wykorzystanie zwierząt w wojnie - Część 1
» » » Polowanie delfinów u wybrzeży RPA

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru