po.perhegrigh.ru

Cielę lizanie kota!

Niezwykła relacja między kotem i zaczął cielca na farmie mlecznej w Izraelu. Każdego ranka, kot przyszedł do padoku, gdzie mają cielęta i pozwala jednym z nich lizać ją od stóp do głów!

Cielę lizanie kota!

Wszystko wygląda bardzo zabawne. Może się wydawać, że kot nie jest pod wrażeniem takiego mycia, ale w tym przypadku to dzień po dniu, przyjść i zobaczyć cielę!

Zazwyczaj koty boją się dużych zwierząt takich jak krowy. Jednak w tym przypadku pomiędzy zwierzętami uderzyła się prawdziwą przyjaźń. Po pierwsze, właściciel gospodarstwa mlecznego, gdzie trzymane są cielęta, wydawało się, że kot jest po prostu niesamowite leniwy i nie chce, aby umyć się. Wkrótce jednak przekonał się naprzeciwko ...

Cielę lizanie kota!

Dni mijały, a czerwony kot przyszedł na wybieg znowu i znowu, pokazując cielę coraz większą sympatię. Zdarza się, że nawet właściciel gospodarstwa złapać kota, który, z kolei, wyraził wdzięczność łydki, delikatnie utykayas w jego pyska.

Uchwycić niesamowite relacje między łydki i kota zarządzanej mieszkaniec 56-letni Yochi Haran (Yochi Aranov). 

Cielę lizanie kota!

„Kiedy pierwszy raz zobaczyłem kota liże łydek, zaskoczyła mnie bardzo dużo. cielę język był tak duży, że kot miał mimowolnie sag. Jednak, jak widać, procedura jej lubiła! Teraz często je oglądać, a ja wierzę, że między zwierzętami uderzyło się prawdziwą przyjaźń „- powiedział w rozmowie z Yochi Daily Mail.

Kot wciąż przychodzi do odwiedzenia cielę codziennie i zawsze pozostawia mu mokry od stóp do głów ... ale szczęśliwy!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Czekolada, cielę z Whipsnade ZooCzekolada, cielę z Whipsnade Zoo
Psy liżą dlaczegoPsy liżą dlaczego
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Byk i gęsi - Ten Years TogetherByk i gęsi - Ten Years Together
Niezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilkNiezwykła przyjaźń między niedźwiedź i wilk
Austrian alpaki w gospodarstwie przycięte w stylu retro!Austrian alpaki w gospodarstwie przycięte w stylu retro!
Jak zrobić zastrzyki na własnych łydek?Jak zrobić zastrzyki na własnych łydek?
Giant uśmiechGiant uśmiech
Niezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cubNiezwykła przyjaźń między Młode lwy, hieny i tygrysa cub
Robaki u cieląt: objawy, leczenieRobaki u cieląt: objawy, leczenie
» » » Cielę lizanie kota!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru