po.perhegrigh.ru

Seal wirtuoz

To śmieszne uszczelka został schwytany przez fotografa estońskiego Valmar Waldman (Valmar Valdmann). Zwierzę wynosi na skale, biorąc go dziwaczne postawy.

Seal wirtuoz

Seal siedzi na skale, pokazuje jego niezwykłą zdolność. Valmar Valdmann, Saaremaa, Estonia

Odnosi się wrażenie, że uszczelka jest zaangażowana w jodze, cała akcja odbywa się fragmentem skały, znajduje się w środku morza u wybrzeży Estonii. Rzeczywiście, tak jest rzadko spotykane ... Jednak Valmar szczęście zauważył w czasie, na słońcu zauważony uszczelek.

- Zauważyłem, uszczelki leżący na skale - mówi mężczyzna - był dobrym odległości. Pomyślałem, że warto było trochę bliżej do niego, ale wiedziałam, że zwierzęta te są dość ostrożny. Gdy wyczują zagrożenie, natychmiast starają się ukryć w wodzie. Ponieważ uszczelka zrobił.

Seal wirtuoz

- Jednak starałem się znaleźć wygodne miejsce, aby uzyskać dobre strzały. Wiedziałem, że będzie mógł wrócić na swoje miejsce upodobał sobie. Się komfortowo - około 10 metrów od brzegu - czekałem. Mój aparat jest kilka cali nad wodą, i musiałem użyć kątowy wizjer.

Seal wirtuoz

- Po godzinach oczekiwania uszczelnienie z powrotem do skały. Widocznie czuł, że nie mogę sobie wyobrazić, niebezpieczeństwo i natychmiast powrócił do swojego ulubionego kamienia dla niego. Moja cierpliwość została nagrodzona.

Seal wirtuoz

- Seal czuł komfortowo i spojrzał prosto na mnie wrażenie, że celowo stwarza dla aparatu, pokazując się w całej swej okazałości. Odwrócił się z boku na bok, wygięte w dziwacznych pozach, jakby robi joga czy pilates (specjalny system ćwiczeń fizycznych).

Seal wirtuoz

W końcu, nawet zakrył twarz płetwy jakby zawstydzona własnym objawienia. Takie szczęście nigdy nie byłem. Ta niezwykła uszczelka pozostanie w mojej pamięci na zawsze!

Seal wirtuoz

- To było zabawne i ekscytujące - mówi fotograf. - Byłem bardzo szczęśliwy, że udało mi się znaleźć to piękne zwierzę, co pozwoliło mi sfotografować siebie. Ta uszczelka była prawdziwa „modele profesjonalnych”, przez które mam ten niezwykły cykl obrazów.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Fur seal-sierota z New England AquariumFur seal-sierota z New England Aquarium
Kaczątko urodzeniaKaczątko urodzenia
Guzki u psów: to jest przerażające?Guzki u psów: to jest przerażające?
Fur seal uciekł szczęki Żarłacz białyFur seal uciekł szczęki Żarłacz biały
Kto tu rządzi?Kto tu rządzi?
Humbaki u wybrzeży Kalifornii!Humbaki u wybrzeży Kalifornii!
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Foki obrączkowane od Burgers ZooFoki obrączkowane od Burgers Zoo
Długo oczekiwany niemiecki zoo urodziła szczenięDługo oczekiwany niemiecki zoo urodziła szczenię
» » » Seal wirtuoz

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru