po.perhegrigh.ru

Konie w pracowni fotografa

Większość ludzi uważa, że ​​koń - najpiękniejszy przedstawicieli świata zwierzęcego. Wielu z nas podziwiać ich łaski, szybkość i siłę ruchów. Silny i muskularny, ale elegancki, podczas jego ruchu. Konie zainspirowały wielu artystów i pisarzy od wieków.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

Tylko wyobraź sobie jak koń stoi na tylnych łapach, kopyto uderza w ziemię i prychając dumnie, szybko odprowadzone. Tak, konie są naprawdę piękne stworzenia na Ziemi!

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

Te piękne stworzenia są nie tylko wdzięczne biegaczy, ale również doskonałe zdjęcia modelu stwarzających dla profesjonalnego fotografa w studiu. Ten album różni się od konwencjonalnego ciała składanego i wielkości - 3000 stóp kwadratowych i jest transportowany przez fotografa Lindsay Lindsay Robertson (Robertson) w tył jego samochodu Trnzit Van (Transit).

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

58-letni fotograf z samego Edynburgu wynalazł i opracował własne studio, które kosztowało go dość tani - wynosiły dziesiątki tysięcy. Aby tło miał kupić dwa ogromne zwoje muślinu (rodzaj drobno tkanej tkaniny bawełnianej), który musiał szyć do całego materiału.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

I za to, że musi znaleźć miejsce, gdzie mogę umieścić moje warsztaty szycia. wymaga dość duży obszar. Wybór padł na stacji kolejowej.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

Następny podjął malowanie muślin - zajęło około miesiąca. miał również opracować specjalną konstrukcję (podstawy), na którym cały obwód zostanie zabezpieczone płótna pomalowane.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

W końcu wszystko skończyło się zgodnie z planem. To niezwykłe tło studio zostało wymyślone nie przez przypadek, jak to było na tym tle, że konie wyglądają bardziej imponujące.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

- Od dawna pielęgnowane ideę utworzenia studio dla koni - mówi Pan Robertson - znacznie konsultacje ze specjalistami, bez ich pomocy nie wystarczy, ponieważ nikt wcześniej tego nie zrobi - to była innowacja. - Dla tkanina tło kupił, znalazłem miejsce dla jej malarstwa i spędził miesiąc gąbką i mopem w ręku.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

Pozostał w przypadku małych - przekonać konie przyjść do studia. Oznacza to, że zwierzę powinno być wygodne i nie czuć strachu, ale jest to możliwe tylko na rodzimym i znajome terytorium dla koni.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

- To jak musiałem jeździć konie podróżować - wyjaśnia Lindsay - i zajęło bardzo dużo czasu i pieniędzy, ale myślę, że nie jest na próżno. Fotografuje konie robiłem do dwóch lat i nigdy nie żałowaliśmy.

Konie pozować do profesjonalnego fotografa w studiu

Photographer`s mobilne studio / Lindsay Robertson

Jednym z takich portret wykonany przez Lindsay Robertson, może kosztować od 1tysyachi funtów, a ponadto bierze prowizję (dla domu wylotu) z właścicielami koni.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Świnki morskie na olimpiadzie! 2012Świnki morskie na olimpiadzie! 2012
Do najbardziej interesujących faktów na temat koniDo najbardziej interesujących faktów na temat koni
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
Zabierz mnie na fotografa!Zabierz mnie na fotografa!
Lwiątko wraca do domu jego niespokojnyLwiątko wraca do domu jego niespokojny
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Świat nietoperze od fotografa Kathy Adams ClarkŚwiat nietoperze od fotografa Kathy Adams Clark
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
» » » Konie w pracowni fotografa

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru