po.perhegrigh.ru

Badylarka pospolita z fotografem marki Bridger

Ruda mysz polna, zręcznie balansuje między dwoma uszami pszenicy dojrzałych, przyciągnęła uwagę fotografów amatorów z Wielkiej Brytanii Mark Bridger (Mark Bridger). Te niezwykłe zdjęcia Acrobat myszki wykonane blisko Liverpool (Liverpool).

Eurasian żniwa mysz autorstwa Mark Bridger

Zdjęcie: Mark Bridger / Liverpool

Według fotografa, mała gryzoń został zmuszony do rozciągnięcia do rozłamów w jakiś sposób zachować równowagę, niż słynny wyczyn przypominał z Jean-Claude Van Damme.

Wkrótce trochę mysz dołączył jego towarzysz, i zrobili prawdziwą konkurencję, podczas którego będą mieli czas, aby cieszyć się jeść dojrzałe nasiona. - Red dziecko pobiegł na szypułkach w górę iw dół - Ledwo udało się uchwycić je w aparacie - Mark wspomina.

Eurasian żniwa mysz autorstwa Mark Bridger

- Patrząc na zdjęcia, wydaje się, że gryzonie stanowią dla mnie, ale w rzeczywistości były one zaangażowane w to co robią zawsze. Miałem tylko że uważnie monitorować ruch i czas naciskania przycisku migawki.

Mysz-baby (łac. Micromys minutus) Są doskonałe wspinaczy, którzy używali do pokonania nie tylko ich wysokość chwytne łapy, ale także długie ogony. Te małe myszy są uważane nie tylko najmniejsze gryzoni na świecie, ale także jeden z najmniejszych ssaków na świecie. W tym mogą konkurować jedynie z ryjówki.

Eurasian żniwa mysz autorstwa Mark Bridger

Jeść myszy dziecka w różnych nasion, owadów i owoców. Najczęściej znajdują się one w obszarach, w których rośliny rosną. Zważyć tych europejskich mieszkańcom tylko około 4 gramów! W przeciwieństwie do innych gryzoni, myszy, dziecko wolą dzień życia.

Eurasian żniwa mysz autorstwa Mark Bridger

- Te zwinne wspinaczy uderzył mnie swoją fertyczność i umiejętności gimnastycznych. Byłem pod wrażeniem ich chwytną ogona z których zrównoważenia kołyszące uszy! - powiedział Mark Bridger.

Eurasian żniwa mysz autorstwa Mark Bridger

Warto zauważyć, że te dwie myszy niemowlęce są częścią programu hodowlanego w niewoli rzadkich i zagrożonych gatunków. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, jak eksperci pamiętać, że szczenięta wkrótce zostanie wypuszczony na wolność, gdzie mogą kontynuować swoją rodzinę.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Król Jeleń w Richmond ParkKról Jeleń w Richmond Park
Jak kupić żywą myszJak kupić żywą mysz
Cytaty o psach z ujścia wielkich ludziCytaty o psach z ujścia wielkich ludzi
Mysz jelenia z berlińskiego zooMysz jelenia z berlińskiego zoo
Że jeść białe myszy?Że jeść białe myszy?
Pies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodzinyPies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodziny
Zostaw mnie samegoZostaw mnie samego
Kot przyjęła myszKot przyjęła mysz
Sowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplingaSowy z fotografów Jari peltomaki i Davida tiplinga
Szara mysz lemury centrum lemur księciaSzara mysz lemury centrum lemur księcia
» » » Badylarka pospolita z fotografem marki Bridger

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru