po.perhegrigh.ru

Meet kuskus!

Kuskus wygląda ładnie i puszysty, gdy był żywy, ale jego mięso jest doskonałym źródłem białka dla Aborygenów z Papui Nowej Gwinei. Te małe zwierzęta mogą być zwierzęta, które nie uniemożliwiają Niektórzy mieszkańcy Papui-Nowej Gwinei, a następnie je jeść lub używają sierść zwierząt domowych na kapelusze.

Meet kuskus!

Kuskus (Phalangista) dotyczy marsupial. Żyją w drzew w lasach wokół wyspy oraz w wielu obszarach Australii. W tych zwierząt smukły ciała i długości ogona. Fotograf Michelle Westmorland (Michele Westmorland) odwiedził wioskę Anji (Anji) w górach na wyspie, aby wziąć je w dół.

Meet kuskus!

kuskus wełna dość miękka, co czyni go idealnym materiałem na kapelusze futer i odzieży. Michelle Westmoreland mówi: "Mimo, że te zwierzęta są trudne do zauważenia w środowisku naturalnym, wielu z nich stały się oswojone zwierzaki. Są bardzo słodkie i trochę nieśmiały. Ale gdy podrosną, może to być bardzo trudne do radzenia sobie z nimi. Cuscuses futro jest bardzo miękkie, a zawsze lubiłem im wielkie oczy i niezwykłe twarze",

Meet kuskus!

To ssaki żyjące niemal wyłącznie na drzewach. głównie jedzą owoców i liści, ale czasami polują na małe ptaki i gady. Ale są również wrażliwe na zmiany w środowisku. Jednym z dzisiejszych wyzwań dla cuscuses jest utrata siedlisk.

Meet kuskus!

Michelle wyjaśnił również, jak ważne są one dla tradycyjnego życia mieszkańców Papui Nowej Gwinei. Dodała: "Kuskus jest ważną częścią kultury wyspiarzy. Ich mięso jest ważnym źródłem białka, a wełna jest bardzo miękki, więc zrozumiałe jest, dlaczego miejscowi używać kukusov dzianiny kapeluszy i biżuterii ciała. Kuskus jest według Daily Mail, pod groźbą zniszczenia w wyniku wzrostu rejestrowania i wzrostu przedsiębiorstw w Papui Nowej Gwinei.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W niebie: rajskiego ptakaW niebie: rajskiego ptaka
Eastern drzewnicowate - conyaEastern drzewnicowate - conya
Rodzina niedźwiedź odwiedził dom w New JerseyRodzina niedźwiedź odwiedził dom w New Jersey
Rekin znaleziony w stanie chodzić na dnie morzaRekin znaleziony w stanie chodzić na dnie morza
Pięć gepardy z manarto zooPięć gepardy z manarto zoo
Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!
Po raz pierwszy od czterdziestu lat - czarne kakadu pisklątPo raz pierwszy od czterdziestu lat - czarne kakadu piskląt
Zwierzęta z lasów mieszanych w AustraliiZwierzęta z lasów mieszanych w Australii
Martwe owce przydomek Shrek :(Martwe owce przydomek Shrek :(
Iriaterina Werner - uderzające pięknoIriaterina Werner - uderzające piękno
» » » Meet kuskus!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru