po.perhegrigh.ru

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Wielka Brytania była pierwszym krajem w historii konkursu piękności dla skunksy krajowych. Wzięło w nim udział dwudziestu gości do Birmingham zwierząt wraz z ich właścicielami.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Uczestnicy oceniano ogólnego wyglądu, wzdłuż ogona, a nawet na nos piękności. Ponadto, organizatorzy postanowili zorganizować konkurs i dodatkową konkurencję „dla najlepszego stroju dla skunksa”, podczas którego uczestnicy zostali postawieni przed sędziów w uroczystości, zawody sportowe, a nawet kilku strojach klaunów.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Zwycięzcą konkursu kostiumów była częścią irlandzkiego skunksa nazwie Paddy (Paddy), mówiąc w jego duchowieństwa sutannie (czarną szatę z białym krzyżykiem). Głównym laureatem przez sumę kule we wszystkich rozgrywkach był żeński skunks Jordi Alba (Jordi Alba).

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Ponadto, został wyróżniony jako najlepszy jej płeć, za który otrzymał nagrodę. Najlepszy wśród mężczyzn został jednogłośnie uznany za srebra Skunk River (Rzeka).

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Według właścicieli zwierząt, kochali konkurencję, gdyż były one nie tylko w stanie wykazać wobec wszystkich swoich ulubieńców, ale także podzielić się z siebie jest bardzo ważne, aby przeżyć i omówienie zawartości tych niezwykłych zwierząt.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

- To był taki wspaniały dzień, wszyscy świetnie się bawili, a wszystkie zwierzęta zachowywały się po prostu super, z wyjątkiem mojego Pepe, mówi 43-letni właściciel skunks Pepe Le Pew i Efii, którzy wzięli udział w konkursie.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

- Planowałem od czerwca do przedstawienia ich w stroje młodej pary, ale złe zachowanie Pepe złamane wszystkie moje plany - mówi z uśmiechem kobieta.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Ale ciągle smutna uwaga została wpisana do konkurencji. Jeden z sędziów w ostatniej chwili, że nie zgadza się ze zwierzętami szafę i odmówił sądzić fancy dress. Jednak to nie przeszkodziło obecnych korzystać z tej zabawy i niezwykłe wakacje.

Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

Pet skunksy zawierać nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. W tych krajach, hodowcy nawet możliwość usunięcia gruczołu zapachowych do swoich uczniów w celu ułatwienia ich konserwacji.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wystawa w EurazjiWystawa w Eurazji
W Niemczech, zoo albinos urodził skunkW Niemczech, zoo albinos urodził skunk
Pierwsza wystawa dla Ciebie i Twojego zwierzakaPierwsza wystawa dla Ciebie i Twojego zwierzaka
Psy - nowi zawodnicy na zawodach all-wojskowych RosjiPsy - nowi zawodnicy na zawodach all-wojskowych Rosji
Konkurs piękności piesKonkurs piękności pies
Boise Zoo wprowadził młodego skunksaBoise Zoo wprowadził młodego skunksa
Jak mogę zarejestrować się na wystawie?Jak mogę zarejestrować się na wystawie?
W zoo urodził się w Szkocji skunk rzadki albinosW zoo urodził się w Szkocji skunk rzadki albinos
Ssaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografiiSsaki Świat Wielkiej Brytanii w fotografii
Skunks zwyczajny z BostonuSkunks zwyczajny z Bostonu
» » » Był to pierwszy konkurs piękności dla skunksy

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru