po.perhegrigh.ru

Wiewiórki uwielbiam również słodycze

Okazuje się, że nie tylko białka, takich jak orzechy, ale także czekolady. Na przykład, ten mały zwierzę udało się znaleźć w parku miejskim Glasgow wypełnione czekoladą i wspiął się wyżej, zacząłem posiłek!

Wiewiórki uwielbiam również słodycze

Białko to zdjęcia najbardziej podobny do dziecka, łapczywie na pudełko czekoladek!

Mike MakGark spacerach po parku i zobaczył wiewiórkę, roi się w koszu obok jednej z ławek. Po drugim małego zwierzęcia wyskoczyła z kosza, trzymając nogi rzucone przez kogoś słodkiego. Wiewiórka szybko rozejrzał się i bez zastanowienia, wskoczył na najbliższym drzewie.

Siedząc wygodnie na wiewiórki oddział zerwał folię i zęby wbiły się w miękkiej czekolady. Wydaje się, że niewiele zwierząt nie był pierwszy raz jeść słodyczy, bo Mike nie wiedział co robi białko!

Wiewiórki uwielbiam również słodycze

Od tego, jak umiejętnie rozłożeniu cukierków białka, można się domyślać, że smak czekolady nie jest to pierwszy raz dla niego!

„Watch wiewiórka była przyjemność. Zachowywała się bardzo ostrożnie i ciągle rozgląda się, jakby się bała, że ​​zabrał się najcenniejsze czekoladę. Jednocześnie widać było, że mały ssak jest wyraźnie ciesząc się każdą gadżety ugryźć. Białko w takim pośpiechu, aby jeść czekolady, która w ciągu kilku chwil, wszystko jej trochę twarz była pokryta białym nadzieniem! „- wspomina z uśmiechem Mike MakGark.

Wiewiórki uwielbiam również słodycze

Do ostatniego miękiszu ...

Małe zwierzę, aby poradzić sobie z cukierkami na tyle szybko, że jego wielu rozczarowany. W pewnym momencie, białko nawet całkowicie wsadził pysk w opakowaniu cukierków, prawdopodobnie podedu ostatni okruszek ...

Wiewiórki uwielbiam również słodycze

Ostatni kawałek białka je niechętnie, jednak i wyrzucić go wyraźnie nie chce!

„Potem skuliła się jeszcze bardziej, kiedy zauważyłem wiewiórkę. Omal nie oderwać oczu od mnie. Kiedy wszedłem wokół drzewa i zaczął fotografować go z innej perspektywy, to natychmiast odwrócił się i spojrzał na mnie podejrzliwie, „- mówi szkocki fotograf.

Mając do czynienia z cukierkami, białka wyraźnie dość. Po siedzi na gałęzi minutę lub dwie, ona leniwie wspiął wyższy, a wkrótce Mike stracił ją z oczu ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Co karmić wiewiórki domuCo karmić wiewiórki domu
Tommy Tucker - model białko pierwszego modaTommy Tucker - model białko pierwszego moda
Niezwykłe zdjęcia Nancy RoseNiezwykłe zdjęcia Nancy Rose
Wiewiórka i orzechWiewiórka i orzech
Bełchatów z Zoo am Meer BremerhavenBełchatów z Zoo am Meer Bremerhaven
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
Cub dłoni wiewiórka o imieniu RobCub dłoni wiewiórka o imieniu Rob
Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
Ostrożnie czekolada!Ostrożnie czekolada!
» » » Wiewiórki uwielbiam również słodycze

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru