po.perhegrigh.ru

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

Kto nie marzy o personelu trochę, ale się zdrzemnąć w miejscu pracy, ale wciąż pozostaje niemożliwym marzeniem. Ale to małe dziecko dłoni wiewiórka wygląda to może spać wszędzie, nawet na klawiaturze laptopa.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

Zdjęcie: Paul Williams / Park Narodowy Wilpattu

Ta mała wiewiórka o imieniu Rob udowodnił, że potrafi spać niemal wszędzie: szczególnie lubił magisterskiej kieszeni, gdzie czuje się jak w swoim własnym gnieździe.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

Właściciel tego słodkiego dziecka był 34-letni Paul Williams (Paul Williams), reżyser i przyrody. Williams był w podróży służbowej w Parku Narodowym Vilpattu (Wilpattu Park Narodowy), że w Sri Lance, gdzie kręcono przyrody i starożytne kościoły kraju.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

Pewnego dnia, wracając późno w nocy na parkingu, zauważył małą wiewiórkę, który leżał zwinięty. Początkowo człowiek myśli martwą wiewiórkę, ale patrząc bliżej, zobaczył, że zwierzę oddycha lekko.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- Myślałem, że wiewiórka jest martwy, ale wtedy zauważyłem jego niewielki skurcz - mówi Paul Williams korespondenci Daily Mail. - Potem próbował ogrzać jego zimne ciało w ramionach.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- Moją pierwszą myślą było, aby powrócić dziecko z powrotem do gniazda, z którego najprawdopodobniej upadł. Starałem się umieścić go na drzewie pod którym znalazłem go tak wysokie, jak to możliwe - tak, aby nie wypaść. Było to prawdopodobnie najlepsza decyzja w tym czasie.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- Przejechałem ją ściereczką tak, że nie jest zimno w nocy, w nadziei, że wiewiórka z pewnością szukać matki. Usłyszała pisk - i przyjść po niego. To wtedy pomyślałem. Ale następnego ranka, kiedy przyjechałem do tego drzewa, znalazł dziecko w tym samym miejscu. Był zupełnie sam i leżała w tej samej pozycji co ostatniej nocy.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- Żal mi malutkiej wiewiórki i umieścić go w kieszeni koszuli zabrał ją ze sobą. Po pewnym czasie mamy z mojego zespołu, za pomocą sprzętu wysokiej czułości dla nocnego fotografowania zwierząt, mimo wszystko po raz kolejny próbował odnaleźć swoją rodzinę, ale to nasza próba była nieudana.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- Niestety, nigdzie w pobliżu nie było nawet śladu białka. Nie mogłam po prostu zostawić je tak, by to właśnie prawdopodobnie umrze. Więc wiewiórka zamieszkał z nami, staje się honorowym członkiem naszego zespołu, mówi reżyser.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- On jest zawsze ze mną, bo nie ma miejsca, aby ją utrzymać, i tak blisko mnie, że jest całkowicie bezpieczny.

Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

- W przyszłości, gdy Rob jest trochę starszy i silniejszy, I, oczywiście, plan, aby ją z powrotem na wolność. Rozumiem, że białka nie są najlepsze ze zwierzętami, a jego miejsce w domu - w ich naturalnym środowisku.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ośmiornica Paul zmarłOśmiornica Paul zmarł
Gophers od parku przyrody w Czechach RaduczGophers od parku przyrody w Czechach Raducz
Losonok który myśli, że jest psemLosonok który myśli, że jest psem
Ośmiornica Paul staje się muzykOśmiornica Paul staje się muzyk
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
„Biały Duch” Park Narodowy Etosha„Biały Duch” Park Narodowy Etosha
Inna przepowiednia ośmiornica PaulInna przepowiednia ośmiornica Paul
Wiewiórka i orzechWiewiórka i orzech
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Niezwykłe śniadanie Moskwa białkaNiezwykłe śniadanie Moskwa białka
» » » Cub dłoni wiewiórka o imieniu Rob

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru