po.perhegrigh.ru

Prawdziwe łyse orły

Fotograf Rob Palmer (Rob Palmer) miałem szczęście być świadkiem starcia pomiędzy dwoma bielików.

Prawdziwe łyse orły

A jaka była walka na taki kawałek ryby?

Mężczyzna zauważył, walcząc ptaków w Farmington Bay, który znajduje się w pobliżu Salt Lake City (Stany Zjednoczone, Utah). To miejsce jest znany fakt, że tutaj można często zobaczyć łyse orły. Na przykład, kilka lat temu ornitolodzy nagrany w Farmington Bay rekord populacji tych ptaków - 458 gatunków!

„Idąc na spacer w Farmington Bay, miałem nadzieję, że miałem szczęście fotografować łyse orły (US Bielik nazywa się w ten sposób), ale nie mogę sobie wyobrazić, że będę świadkiem walki dwóch takich ptaków” - mówi Rob Palmer.

Prawdziwe łyse orły

Nawet Chuck Norris będzie zazdrościć taki szok!

Bald Eagle prawdziwie unikatowe ptaki. Mogą latać na wysokości ponad 3000 metrów, mają doskonały wzrok i są dobrymi pływakami. Istnieje jednak mają jedną wadę - nie lubią dzielić łupy ze sobą&# 8230;

Prawdziwe łyse orły

Walka była bardzo zabawny!

Nie trudno się domyślić, że przyczyną kłótni dwóch orłów stał tylko jedzenie. Jednym z orłami gdzieś znaleziono kawałek martwej ryby (karp), a drugi zdecydował się go wybrać.

Prawdziwe łyse orły

Łyse orły wzrosła do nieba, gdzie walka wybuchła z nową energią!

„Bald Eagles każdej zimy przyjazd w tych miejscach. W Farmington Bay zwykłej odmiany karpia, a ptaki nie przegap okazji, aby cieszyć się ryby. W tym roku ornitolodzy policzyli 50 łyse orły. Najciekawsze jest to, że nikt nie wie, dlaczego jedna zima tutaj jest kilkaset ptaków, a drugi kilkadziesiąt „tylko - mówi lokalny ornitolog Phil Douglas (Flp Douglass).

Prawdziwe łyse orły

Jednym z orłami dokonał kilku udanych ataków, a jego przeciwnik zdecydował, że najwyższy czas, aby „Happy Feet” ...

Bald Eagles są bardzo duże i piękne ptaki. Rozpiętość łyse orły nie rzadko przekracza 2 m, a prędkość przelotowa to 50-55 km / godz. Podstawą diety tych wdzięcznych ptaków ryb, chociaż czasami polują na małe zwierzęta i węże. Bald Eagles są bardzo wierny ptak. Jeśli tworzą parę, Eagles pozostać wierny do siebie, aż jeden z nich umiera ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zebra: Kto w właściciel stada?Zebra: Kto w właściciel stada?
Rozpaczliwa walka o życieRozpaczliwa walka o życie
Walka między żyraf w Sabi rezerwy sabiWalka między żyraf w Sabi rezerwy sabi
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Pisklę Steller Sea Eagle z Denver ZooPisklę Steller Sea Eagle z Denver Zoo
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Ptaków drapieżnychPtaków drapieżnych
Prawdziwe łyse orłyPrawdziwe łyse orły
Ptaki drapieżnePtaki drapieżne
Bielik cieszy nowy dzióbBielik cieszy nowy dziób
» » » Prawdziwe łyse orły

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru