po.perhegrigh.ru

Zebra: Kto w właściciel stada?

Dwie równe rywale spotkali się w walce o wiodącej roli w stado zebr mieszkających w Ngorongoro w Tanzanii.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Z jednej strony - z podniecenia i młodzieży, z drugiej - z doświadczeń i mądrości. Stawką - kierownictwa grupy dwudziestu zebry. Walka trwała kilka godzin i nikt nie chciał dać, ale to jest mądrość pomogła dziesięcioletni samiec triumf nad ich mocniejszy, ale mniej doświadczonego przeciwnika. Młody mężczyzna, pokonany, bić się do gwałtownego odwrotu.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Winfried Wisniewski, fotograf z Niemiec, zgodnie z własnymi unikalnymi zdjęciami. „Zebra jest niczym niezwykłym, aby wejść w tak okrutny i przedłużających się walk. Miałem szczęście, wziąłem sensacyjnym strzały.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

To była walka między mężczyznami, z których jeden jest prawie dwa razy tak stara jak drugiego. Ich przybliżony wiek postanowiłem długość zębów - jeden z około dziesięciu, drugi - cztery lub pięć lat.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Jesteśmy więcej niż godzinę, oglądając je, ale ich walka prawdopodobnie rozpoczęły się na długo zanim przyjechaliśmy, ponieważ oba zostały poważnie ranne. Taki gniew i pragnienie, aby wygrać za wszelką cenę, nie widziałem „- mówi fotograf.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Zdarzenia miały miejsce w rezerwacie Ngorongoro, położony w północnej Tanzanii. Oto przykładowe dane, istnieje więcej niż cztery tysiące zebry. Są zjednoczeni w stadzie, których liczba może sięgnąć tysięcy osób.

Kto jest właścicielem stada?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Każda zebra - właściciel niepowtarzalny, właściwy tylko jej postać w płaszczu, funkcję ochronną. Zebry komunikować się za pomocą dźwięków, mimiki i ruchów. Na przykład, w pobliżu głowy uszy są oznaką agresji i ostrzegł przed niechcianą komunikację.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Gdy pas, dwa pas ...Gdy pas, dwa pas ...
Rozpaczliwa walka o życieRozpaczliwa walka o życie
Walka między żyraf w Sabi rezerwy sabiWalka między żyraf w Sabi rezerwy sabi
Denver Zoo urodziła dziecko zebra Grevy'egoDenver Zoo urodziła dziecko zebra Grevy'ego
Zebra źrebię z zoo w PhoenixZebra źrebię z zoo w Phoenix
Mountain Zebra dziecko urodziło się w zoo w BlackpoolMountain Zebra dziecko urodziło się w zoo w Blackpool
Prawdziwe łyse orłyPrawdziwe łyse orły
Denver Zoo wita Grevy'ego zebra źrebięDenver Zoo wita Grevy'ego zebra źrebię
Niebezpieczne skrzyżowanie rzeki MaraNiebezpieczne skrzyżowanie rzeki Mara
Belgijski zoo urodziła dziecko zebra Grevy'egoBelgijski zoo urodziła dziecko zebra Grevy'ego
» » » Zebra: Kto w właściciel stada?

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru