po.perhegrigh.ru

Kurczak Hilda i jej kaczych

Mamy więcej niż jeden raz słyszał przyjęcie zagranicznych zwierzęta młode, a teraz historię kurczaka podnoszenie kaczych piskląt, jak ich domu. I wydaje się, że to było bardzo zaślepiony mama.

Kurczak Hilda i jej kaczych

Troska o imieniu Hilda kurczak z jej niezwykłego potomstwa

Na jednym z gospodarstw w hrabstwie Dorset (Dorset) Wielka Brytania kurczaka o imieniu Hilda (Hilda), odkrywając opuszczony trochę nie twarde kaczkę gniazdo z jajami, bierze go w pełni siedzieć ulegli naturalnego instynktu matki.

W ciągu 28 dni, kaczki urodzili, który jest teraz następuje Hen-matki dosłownie wszędzie. Małe kaczki postrzegają ją jako własną matką. Ale tylko w momentach, gdy jej pół upieczony dzieci radośnie skakać do wody, możemy zrozumieć różnicę między kurczaka i jej dzieci. Jest oczywiste, że Hilda odnosi się do wody o pełnej obojętności.

Kurczak Hilda i jej kaczych

Zgodnie z historią 45-letniego właściciela gospodarstwa Philip Palmer (Philip Palmer), staje się jasne, dlaczego była taka sytuacja: - Nasze kury i kaczki mieszkają razem, a więc gdy zobaczyłem, że Hilda siedzi na jajach, ja nawet nie mógł sobie wyobrazić, że ona on siedzi na gnieździe cudzego. Wyglądała zupełnie naturalny i cierpliwie wyklutych jaj co 28 dni. I wyobrazić moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem ją spacery z małymi kaczych!

Kurczak Hilda i jej kaczych

Według Daily Mail, że kaczki nie odbiegają od Hilda i stale mieszając wokół niej, tylko w chwilach zagrożenia ich ukryć pod jej skrzydłami. I wydaje się, że nie martwi się, że jej młode nie są niczym innym jak pisklęta tych samych zwykłych kurczaków nim.

Kurczak Hilda i jej kaczych

I pomimo faktu, że Hilda - kurczak, kaczka nie jest to dość troskliwą matką, dobrze wychowany i opiekuńczy dla ich potomstwa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ryzyko Pan i jej kaczychRyzyko Pan i jej kaczych
Prawdziwe kaczki i mewy!Prawdziwe kaczki i mewy!
Łysy kurczaka: jest gotowy do pieca ...Łysy kurczaka: jest gotowy do pieca ...
Najciekawsze kury świataNajciekawsze kury świata
Gelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówkiGelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówki
Prawidłowa pielęgnacja małych kaczychPrawidłowa pielęgnacja małych kaczych
Dlaczego kury walczyć?Dlaczego kury walczyć?
Co do karmić kaczki, domowych i dzikich?Co do karmić kaczki, domowych i dzikich?
Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisankaTen kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka
Prawidłowe podajniki kaczki: jak je wybrać?Prawidłowe podajniki kaczki: jak je wybrać?
» » » Kurczak Hilda i jej kaczych

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru