po.perhegrigh.ru

Trochę Hero!

Ten mały, ale dzielni młodzi lamparty przylgnął do ukochanej matki, po tym jak ich własna mogła odeprzeć głodnych szakali.

Odważny dziecko leopard

Zdjęcie: Michel i Christine Denis-Huot / Masai Mara w Kenii

Scena, gdy są głodne szakale gonił samicę Leopard i jej dwie młode, udało się uchwycić fotografów z Francji, Michel i Christine Denis-Hout w rezerwatu Masai Mara, Kenia (Masai Mara w Kenii).

Odważny dziecko leopard

Kilka szakali zobaczył samicę lampart, który był zaangażowany w przesiedlenia jego potomstwu na nowy bardziej bezpiecznym miejscu. Zaczęli nękać rodzinę, opierając się na piętach.

Odważny dziecko leopard

W pewnym momencie, kobieta decyduje się na jeden z młodych w ustach, aby przyspieszyć proces relokacji, a drugi musi być przyspieszony nieco, aby nadążyć z matką.

Odważny dziecko leopard

Dzieciak stara się nadążyć z matką, ale jest zbyt mały i szybko zostanie wyczerpany. To było wtedy, szakale i postanowił poświęcić chwilę, by zaatakować małe i bezbronne dziecko.

Odważny dziecko leopard

Pewnie myślał, że może z łatwością poradzić sobie z dzieckiem, ale drapieżniki nie oczekiwać, że taki maluch może dać prawdziwe odpalenie. A jak mogłoby być inaczej, bo - lampart!

Odważny dziecko leopard

Cubs udało się powstrzymać atak głodnych drapieżników, aż do przybycia jego matki, która natychmiast rozproszonej bezczelny, który ośmielił się zaatakować jej dziecko. Ta matka może również być dumni ze swojego dziecka, ponieważ nie każdy kuba mogło być tak dzielnie stawić czoła swego wroga.

Odważny dziecko leopard

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a kobieta, biorąc w usta swego małego bohatera, udał się na jego drodze. - Kiedy moja siostra i ja zauważyłem rodziny lampartów - Samica z dwoma młodymi - mówi 60-letnia Kristin - wtedy natychmiast postanowił je śledzić. Te dzieci były bardzo ładne, a nie chcemy przegapić moment do robienia zdjęć z nich.

Odważny dziecko leopard

- Kiedy były szakale, spokój bezpośrednio naruszone. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym dziecko, ale trzymał sztywną górną wargę! On - prawdziwy bohater! - Michelle podziwia. - Dziecko próbuje pojawiają agresywny - syk i rzucając w kierunku głodnych szakali, a on nadal udało się utrzymać się aż do przybycia matki.

Odważny dziecko leopard

W końcu smoki są z niczym. Cała ta scena trwała około trzech minut, ale ja i moja siostra, wydawało się wiecznością, Christine powiedział. - Dobrze, że wszystko skończyło się dobrze, a lamparty rodzina została ponownie zjednoczona. A cała historia była dla nas prawdziwa przygoda, która pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Odważny dziecko leopard

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Żółw w śmiertelnym uścisku węża!Żółw w śmiertelnym uścisku węża!
Leo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizonaLeo musiał wspiąć się na drzewo, by uciec z bizona
Najdłuższy migracji zwierzątNajdłuższy migracji zwierząt
Gnu uratował ją od leopard cubGnu uratował ją od leopard cub
Gepardy przez angielskiego fotografa Davida NewtonGepardy przez angielskiego fotografa Davida Newton
Lamparty śnieżne z SeattleLamparty śnieżne z Seattle
Perski leopard cub od berlińskiego zooPerski leopard cub od berlińskiego zoo
Urodził Memphis zoo Lampart cubUrodził Memphis zoo Lampart cub
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Obrażony szakal może zaatakować lwaObrażony szakal może zaatakować lwa
» » » Trochę Hero!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru