po.perhegrigh.ru

Pony kromka Toby obchodzony emeryturę

Każdy pracowity, który poświęcił większość swojego życia pracy, ma prawo do zasłużonego odpoczynku. Takie twierdzenie jest w pełni odnosi się nie tylko do nas, ale również zwierzęta. Na przykład, kucyk szetlandzki nazwie Toby niedawna na emeryturze, obchodzi zdarzenie wypić kufel piwa!

Pony kromka Toby świętować emeryturę

W ciągu 20 lat jego 28 kucyków pociągnął za ciężarówką i przyczep. Toby przewożenia dzieci w wózku, dostarczane puszki mleka z lokalnych gospodarstw, pomógł zorganizować uroczystości. Jednak roku biorą ich, a właściciel pony zdecydował, że jego ulubiony czas pracowity na emeryturę ...

Właściciel zwierzęcia 71-letni Amos put (Amos Put) powiedział, że już odwiedziliśmy z Tobym we wszystkich barach jego rodzinnej miejscowości Fowey, Kornwalia (hrabstwo w Wielkiej Brytanii), a teraz planuje spędzać więcej czasu ze swoimi zwierzętami.

Pony kromka Toby świętować emeryturę

„Dla mnie, Toby nie jest tylko” wół roboczy „, a prawdziwy przyjaciel. Pracował przez prawie 20 lat i myślę, że zasłużył na wakacje. Czasami po I rozrywkę Toby piwo dnia. Teraz, gdy oboje na emeryturze, można sobie pozwolić, aby to zrobić częściej! „- z dobrodusznych rolników notatek ulabkoy.

Pony kromka Toby świętować emeryturę

Jego emerytura Toby obchodził go w barze na piwie. Amos uniósł pracoholikiem w lokalnym pubie, gdzie nakazano jego ulubiony kufel. Oczywiście, rolnik i jego pracoholikiem pony nie wolno pić napój bezpośrednio w barze, więc Amos i Toby wyszedł.

Pony kromka Toby świętować emeryturę

Takie mocowanie do ludzkich koników można wyjaśnić jedynie przez los Amos zmieszany. Fakt, że Toby Amos pojawił się w życiu w tej chwili, kiedy stracił żonę (zmarła w wieku 45 lat). Od tego czasu, Amos i Toby były nierozłączne. Na początku mężczyzna i pony działają tylko United, ale teraz mogą bezpiecznie nazwać go swoim znajomym!

Jego ostatnie prace prowadzone w przeddzień Toby'ego. Shotlanskomu pony zaszczyt jeździć na sankach w Santa na Boże Narodzenie karnawał we wsi, po czym udał się na wakacje!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ryzyko Pan i jej kaczychRyzyko Pan i jej kaczych
Humbaki u wybrzeży Kalifornii!Humbaki u wybrzeży Kalifornii!
Orca zabójca z OrlandoOrca zabójca z Orlando
W zoo w Wielkiej Brytanii urodziły młode Bóbr kanadyjskiW zoo w Wielkiej Brytanii urodziły młode Bóbr kanadyjski
Polowanie African Fish Eagle w Delcie OkavangoPolowanie African Fish Eagle w Delcie Okavango
Konie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucykówKonie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucyków
Zostaw mnie samegoZostaw mnie samego
Prognoza pogody dla jaj kurzychPrognoza pogody dla jaj kurzych
Szkockie swetry dla kuców Szetlandzkich!Szkockie swetry dla kuców Szetlandzkich!
Poppy - najstarszy kot na świeciePoppy - najstarszy kot na świecie
» » » Pony kromka Toby obchodzony emeryturę

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru