po.perhegrigh.ru

Singer Slava i jej pies

Singer Slava i jej Spitz

Nawet jeśli nie lubisz muzykę pop w samochodzie słuchać tylko książek audio, aw kieszeni masz -abonement koncerty fortepianowe z orkiestrą symfoniczną, takie sławy (w świecie -Anastasiya Slanevskaya) - aby wyjaśnić, oczywiście, nie trzeba , Piosenkarka, aktorka i niesamowita optymistą, „człowiek-gap”, jak nazwano przez ludzi, a tylko piękną kobietą, zdobyła serca wielu, nie tylko albumów muzycznych, ale także pewność życia. Koledzy Glory i powiedzieć słowo do niego w kieszeni nie wzrośnie nagle niech w trakcie dowcipnym stwierdzeniem i umiejętnie rozbroić wroga. Wesoły usposobienie - najważniejsze, że chwała wartości u ludzi i psa, karzeł pistolet iglica, - niezależność i chęć rozerwać na strzępy każdego, kto myśli o obrazę swoją kochankę.

Przed przełomowym spotkaniu z „innymi” Fluff odwiedziła fryzjera, gdzie umieścić rzeczy marafet: fryzjera w najnowszej mody, czesane - i nienaruszone, jeśli gospodyni zabiera. Ulubionym of Fame, bardziej jak małego lisa niż przedstawiciela słynnej skały z godnością zaczął krążyć między gości. To było tak, jakbyśmy bali się go przypadkowo natrafienia na gwiazdy psa, a ona nie obawiali się pod naszymi stopami. Fluffy nie ma kompleksów z powodu ich niewielkich rozmiarów, a wręcz przeciwnie, pokazał nam taką pewność siebie, która byłaby zazdrość Owczarek lub mastifa.

Chwała Tobie, prawdopodobnie pies często jeździć do salonu piękności? Fluff bo ciebie - elity pies z nim i nie w świetle wstyd zostawić.

Idziemy do groomer, pies nabywa, gdy jest to konieczne. Ale histerię ze względu na fakt, że konieczne jest, aby pies manicure, pedicure, kupić jej modne odezhku - że, ​​wiesz, nie dla mnie. Jestem bardziej praktycznej strony. (Śmiech).

Pamiętam, że w pierwszym okresie zimowym, kiedy Fluff właśnie ukazała, kupiliśmy mu garnitur -toby dziecko zabrudzeniem, jest puszysty. Ubrany go, zaczęli zbierać się na spacer. Look - z niego, że coś było nie tak: był tak smutny, patrząc na siebie w lustrze, że zwiesił głowę i stoi przybity. Nie można sobie wyobrazić! Dla niego wyjść w takim „non-psiej” forma była męka. Podobno psy mają trochę wstyd, wiem, i nie miał pojęcia, myślałem: Cóż, oni lubią jeść, spać, strażnik, kiedy trzeba - ale się wstydzić swego rodzaju ..!

Carry zwierzęta na każdym razie - jest - nie dla mnie. Pochodzę z przerażeniem, gdy widzę, że elita psów, takich jak puch, specjalnie malowane w „modzie” Pink, iść z nimi do klubu nocnego. Z głową wszystko jest w porządku z tymi ludźmi? Umieścić na psa repperskuyu ubrania, ona, biedny siedzi cały zakręcony wokół szalonego odtwarzania muzyki. Ja z pewnością nie jestem psychologiem pies, ale myślę, że każdy rozsądny człowiek zrozumie, że ta sytuacja - nie zwierzęciem.

- Czy Twój pies i nazwa nie jest szczególnie efektowne, ale wręcz przeciwnie, niektóre tamtejsze. Chwała Tobie, a tu soriginalnichali?

- Ogólnie rzecz biorąc, pierwotnie chciał dać psu imię dźwięczny i niezwykłego. Wiedzieliśmy, że będzie robić zdjęcia z nim, opiszę w wywiadzie, w skrócie, chcemy, żeby ludzie dobrze się bawić. I Sasha, moja córka chciała go nazwać po prostu - Fluff. I rzekł do niej: „Może będziemy go niektórzy nazywają Pushmeysterom - znany również jako” Fritz „i szlachetnej krwi, rodowód jest dobre ...” I to jest - w każdy! I tak zapewniła mu przydomek puszyste.

- I czytam, że masz psa, a raczej do Sashy niż dla siebie.

- Tak, moja córka od dawna zadawane jakieś zwierzęta, ale ponieważ nie sobachnitsa nie Cat Pani nie homechatnitsa, dbać o nich nie podoba -lentyayka w ogóle - rozstrzygnięcie tej kwestii zostało przełożone. I wtedy pomyślałem: teraz, że siostra-brat nie miała rodzić, trzeba jeszcze kupić psa lub kota.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Miniaturowy Pomeranian typu niedźwiedźMiniaturowy Pomeranian typu niedźwiedź
Mrówki kamikadzeMrówki kamikadze
Śpiewać nierozłączkiŚpiewać nierozłączki
Cub dłoni wiewiórka o imieniu RobCub dłoni wiewiórka o imieniu Rob
Miniaturowy SpitzMiniaturowy Spitz
Konfigurowanie taniec Parrot - doskonałą muzykę dla ptakówKonfigurowanie taniec Parrot - doskonałą muzykę dla ptaków
Papuga Szkoła Corella - nauczyć się mówić, śpiewać i tańczyćPapuga Szkoła Corella - nauczyć się mówić, śpiewać i tańczyć
Jak prawidłowo dbać o Siberian Husky?Jak prawidłowo dbać o Siberian Husky?
Mors SarahMors Sarah
Cechy charakteru Owczarek kaukaskiCechy charakteru Owczarek kaukaski
» » » Singer Slava i jej pies

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru