po.perhegrigh.ru

Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

Kilka dni temu w małej miejscowości Dartmoor w Devon, zapalić maleńką źrebaka, a wczoraj był pierwszy wystawiony na spacer. Daily Mail dziennikarze postanowili uchwycić reakcje dziecka i opowiedzieć o jego narodzinach.

Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

Zdjęcie zostało zrobione szczawiu, idąc przez łąki z matką ...

Myślę, że powinno rozpocząć się z faktem, że źrebak został nazwany Sorrel. Małe Kuc, którego wzrost jest w danej chwili w sumie 50 cm, urodzony w środku klaczy pony nazwanego Bottriell szybka. ostatnia ciąża była ponad 11 miesięcy długo, a poród trwał tylko kilka minut!

Zebrane rodzaje szczęścia środkowy pony pracownik Susanne Doughty (Suzanne Dufty). Kobieta powiedziała, że ​​klacz obserwowano przez ponad miesiąc, a nawet, że jest konieczne, aby interweniować w procesie naturalnego, ale wszystko zostało rozwiązane przez siebie ...

Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

„Stało się to w ostatni czwartek po południu. Zauważyłem, że pięć lat Bottriell Swift zachowuje się w dziwny sposób, i zdałem sobie sprawę, że ona była w pracy. Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się dużo wcześniej, gdy ciąża trwała dłużej niż 11 miesięcy. Byłem boi się, że jeśli komplikacje po prostu nie mają wystarczająco dużo doświadczenia, ale po 2 minutach zapalić maleńką źrebię, i było po wszystkim. To była najszybsza dostawa w mojej pamięci”- mówi Suzanne.

Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

Następnych kilka dni odbędzie się szczaw z matką, po czym jest planowany do wydania reszty pony źrebię. Miasto jest jednym z kucyków Dartmoor głównych ośrodków w Anglii. To przyciąga wielu turystów do oglądania małe konie, których wzrost jest rzadko przekracza 100-110 cm.

Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

„Kiedy Szczaw urodził się tam tylko 50 cm wysokości. To trochę mniej niż średniego wzrostu źrebiąt, tak że w tej chwili jest on jednym z malutkiego kucyka w Wielkiej Brytanii. W przyszłości, jej wzrost jest mało prawdopodobne, aby mieć więcej niż 100 cm w kłębie „- powiedziała Suzanne.

Tymczasem klacz Bottriell Swift To drugie narodziny. Nieco ponad rok temu, urodziła się dziewczynka, która później imieniem Beatrice.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nowonarodzone młode panda z ChinNowonarodzone młode panda z Chin
W Stanach Zjednoczonych, kogut zabił człowiekaW Stanach Zjednoczonych, kogut zabił człowieka
Mors nazwany jednym sprawdzane zębyMors nazwany jednym sprawdzane zęby
Tiny & ldquo; płomień & rdquo; i jego nowa mamaTiny & ldquo; płomień & rdquo; i jego nowa mama
Zebra źrebię z zoo w PhoenixZebra źrebię z zoo w Phoenix
Konie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucykówKonie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucyków
Szkockie swetry dla kuców Szetlandzkich!Szkockie swetry dla kuców Szetlandzkich!
Jak kupić źrebaka: Porady dla WybórJak kupić źrebaka: Porady dla Wybór
... Pięć, idę szukać ...... Pięć, idę szukać ...
Narodzeni zoo goryl dziecko BelfastNarodzeni zoo goryl dziecko Belfast
» » » Pierwsze kroki colt przydomek szczaw

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru