po.perhegrigh.ru

Kucyk w domu!

Można sobie wyobrazić, że w mieszkaniu, można zachować kucyka, z nim nie jedną, ale kilka? To brzmi to niewiarygodnie, ale Heidi Northam rodziny konie miniaturowe jako zwierzęta domowe jest zupełnie normalne!

Kucyk w domu!

Wszystko w domu rodzina mieszka Northam trzy kucyki. Zwierzęta swobodnie poruszać się po domu, oglądając telewizję z Heidi i córką Corinne, pić wodę prosto z kranu i cieszyć gryząc marchewkę ze spiżarni.

Miniaturowy nazwa ponyashek Ronii, koronka i Haniyeh. Mistress zwierząt jest Corinne, którzy doted w swoich czworonogów. Zauważa, że ​​odnosi się do kucyka jako dużego psa w domu (co najmniej kłopotów w przybliżeniu taka sama dla nich).

Kucyk w domu!

„Nasze koniki mają własne stajnie w pobliżu naszego domu, ale nie ograniczają ich ruch, a oni chętnie spędzają czas z nami. Wiesz, moja córka jest bardzo zdenerwowany, gdy opuścił je na zewnątrz w stajni. Czasy nie są spokojne, a zwierzęta po prostu może ukraść, więc niech je w naszym domu. Oczywiście, nie są one stale z nami „- mówi Heidi Norte.

Kucyk w domu!

W czasie, gdy kobieta i jej córka nadal niezdecydowany, aby chronić zwierzęta, nie był zabawny incydent, który ustalił losy ponyashek. Northam Heidi przygotowywania kolacji i zapomniał zamknąć drzwi, a jeden z kucyka ostrożnie ruszyła do środka, poszedłem prosto do kuchni. Podobno zwierzę było głodne i wyczuwając zapach jedzenia, poszedł prosto do domu. Heidi był bardzo zaskoczony, ale nie stać się zły i traktuje kucyki Sandwich.

Kucyk w domu!

„Nasi sąsiedzi zrozumieć dlaczego wolimy zachować kucyka w domu niż na zewnątrz, ale myślę, że prawdopodobnie nie odważył się zrobić takie. Problemy z Ronnie, gwiazdką i Haniji praktycznie żaden. Oni nie oddają, i nie są zadowoleni z bałaganu w domu. Ponadto, moja córka uczy je, a wiemy, że kucyk jest bardzo inteligentne zwierzęta i mierzalne uczenia się „- mówi Heidi Norte.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wielbłądy - doskonały transport publiczny!Wielbłądy - doskonały transport publiczny!
Recenzje AlabaiRecenzje Alabai
Dlinnorylye koniki morskie z allwetterzoo MunsterDlinnorylye koniki morskie z allwetterzoo Munster
Królik-podróżnik nazwie NaraKrólik-podróżnik nazwie Nara
Zezowaty opos HeidiZezowaty opos Heidi
Rodzina mieszka w Władywostoku servalRodzina mieszka w Władywostoku serval
Budowa stajni: wentylacja i ogrzewanieBudowa stajni: wentylacja i ogrzewanie
Konie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucykówKonie z dzieciństwa - zapoznają się z różnych ras kucyków
Foss z HoustonFoss z Houston
Tampa zoo miał dwie orangutan dzieckaTampa zoo miał dwie orangutan dziecka
» » » Kucyk w domu!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru