po.perhegrigh.ru

Zabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórki

Ta niezwykła podajnik ptak z zabawek w postaci Dalek dokonać 87-letni Brytyjczyk Victoria Baker (Victoria Baker), który mieszka w Lyndhurst (Lyndhurst) w Hampshire County.

Zabawka Dalek stać koryto dla wiewiórek i ptaków

Zdjęcie: Victoria Baker / Lyndhurst, Hampshire

Daleko (Dalek) - fikcyjna istota od pozaziemskiej rasy mutantów z popularnego brytyjskiego serialu telewizyjnego science-fiction „Doctor Who» ( «Doktor Who»), produkcja "Bi-bi-si".

Nawet powlekane orzeszki ziemne i nasiona słonecznika jest daleko wygląda groźnie. Jednak ta dzielna szare wiewiórki jeszcze odważy się zakwestionować ją do nieznanego obiektu. Była pierwszą wszystkich istot żyjących w ogrodzie pani Baker, postanowił zniszczyć niebezpieczną wroga, starając się go jeść.

Zabawka Dalek stać koryto dla wiewiórek i ptaków

Rynna wykonana jest ze starych zabawek raz zdobyłem własną dziesięcioletni wnuk Charlie (Charlie). Zabawka została złamana, a ona zdecydowała się uczynić jej koryta dla ptaków i wiewiórek, którzy często odwiedzają dom starszej kobiety. Ona starannie pokryte nasiona Dalek i orzeszki, umieszczając je na wcześniej stopionego cukru i masła orzechowego.

- Naprawdę chciałem zrobić coś niezwykłego dla zwiedzających leśnych, którzy często uczęszczanych w moim ogrodzie - mówi pani Baker. - A ja zauważyłem już złamaną zabawkę swojego wnuka. Dlaczego nie używać? - pomyślała kobieta. I stosując roztopione masło orzechowe i cukier, zacząłem majstrować podajnika.

Zabawka Dalek stać koryto dla wiewiórek i ptaków

I tu jest kos przyznane daleko :) Zdjęcie: Victoria Baker / Lyndhurst, Hampshire

- Zajęło mi to kilka godzin, zanim skończył swoje dzieło. W rzeczywistości, byłem zadowolony z wyniku, w rzeczywistości, jak i miejscowych białek ptaków. Początkowo obawiali się nieznajomego pojawił się w moim ogrodzie, ale po jakimś czasie zdecydują się podejść do niego, a nawet spróbować "na ząb",

Pierwszy przyszedł do mojego daleko szarej wiewiórki. Ona długo wirowały wokół niego w niezdecydowaniu, ale jak wiesz, głód - nie moja ciotka ... Kiedy zdała sobie sprawę, że przed jej jeden z jej ulubionych smakołyków, od razu zabrał się do pracy. A potem pojawił się wiewiórki i pierzastych gości, którzy również nie stronił na obiad, wyciągając z dalekiego najbardziej pysznych ziaren.

Zabawka Dalek stać koryto dla wiewiórek i ptaków

To takie straszne i "niebezpieczny" obce mutanta się ulubionym koryta dla zwierząt. Te niezwykłe zdjęcia zrobione pani Baker, gdy ona i jej wnuk Charlie usiadł przy oknie, obserwując jak las stopniowo gości "rozbrojony" im daleko. Według kobiety, po raz pierwszy zaczęła oglądać serialu „Doctor Who” z powrotem w latach 60-tych ze swoimi dziećmi, a teraz ona obserwowała go z moimi wnukami.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Medal dickin - nagroda Wojskowy dla zwierzątMedal dickin - nagroda Wojskowy dla zwierząt
Bełchatów z Zoo am Meer BremerhavenBełchatów z Zoo am Meer Bremerhaven
Orca zabójca z OrlandoOrca zabójca z Orlando
Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!Wiewiórki latające Cukier - niezwykłe białka z Australii!
Star Wars: Episode wiewiórkiStar Wars: Episode wiewiórki
Latające lisy korzystają firmy z własnej naturzeLatające lisy korzystają firmy z własnej naturze
Najpopularniejsze producenci żywności dla psówNajpopularniejsze producenci żywności dla psów
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
I owce mogą być przyjaciółmi ...I owce mogą być przyjaciółmi ...
Co do karmienia piersi: wypełnić podajnik ptak!Co do karmienia piersi: wypełnić podajnik ptak!
» » » Zabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru