po.perhegrigh.ru

Chłopiec i świstaki

Groundhogs zwykle bardzo ostrożne i wolą trzymać się z dala od ludzi. Jeśli jednak na ich terytorium, ludzie przychodzą, świstaki zaczynają gwizdać głośno, ostrzegając krewnych że następna osoba. Ogólnie rzecz biorąc, te gryzonie nie lubią spotykać ludzi. Jednak czasami w naturze cuda się zdarzają i groundhogs nawet zaprzyjaźnić z człowiekiem!

Chłopiec i świstaki!

Po raz pierwszy zobaczyłem świstaki Matteo Walch około czterech lat temu w Park Narodowy Wysokie Taury austriacki. Potem było tylko 4 lat, ale widok z gryzoniami, które były prawie takie same, jak wysoki, nie bał się do nich zbliżyć. Świstaki nie wolno uruchamiać się i chłopiec przyjść do niego w bardzo bliskiej odległości. Od tej chwili między dzieckiem a alpejskich gryzoni zaczęła związek bardzo podobny do przyjaźni ...

Od tego czasu minęły cztery lata, ale rodzina chłopca stałym bywalcem na austriackich Alpach, a Matteo stale miał okazję odwiedzić kolonię świstaków. Za każdym razem, gdy zwierzęta pochodzą blisko jej dziecka jest coraz bliżej, a wkrótce nawet pozwolił mu pat się!

Chłopiec i świstaki!

„Ich przyjaźń kontynuowane w czwartym roku. Matteo kocha te świstaki i czują to. Przyjeżdżamy do tych miejsc rodzinę przez kilka tygodni każdego roku, i za każdym razem moja żona i zastanawiam się przyjaźń, wiązane między synem i Alpine świstaków”- mówi Mile Walch (ojciec chłopca).

Alpine Skauci mogą osiągać 50 cm długości i ważyć do 8 kilogramów. Wiosna zwierzęta te ważą znacznie mniej (około 3 kg), ale na zimę dodatkowo zyskuje kilka kilogramów.

Chłopiec i świstaki!

„Z mojego syna dostałam szansę uchwycić świstaki w ich naturalnym środowisku. Jest to bardzo skazańcy razie jednak, gdy mój syn był obok nich, boją się niczego, a ja jestem wolny do robienia zdjęć z nich. Świstaki po prostu nie zwracają uwagi na mnie, choć w innej sytuacji po prostu uciekł „- powiedział Mile Walch w wywiadzie dla Daily Mail.

Chłopiec i świstaki!

Matteo nie szuka świstaków. Chłopak po prostu przyjść do łąk alpejskich Parku Narodowego i kilka minut później miejscowi świstaki zaczynają gromadzić się wokół niego. Matteo karmi je z nim, a oni pozwalają się zwierzę!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Beardsley Zoo wprowadził młodego rudego wilkaBeardsley Zoo wprowadził młodego rudego wilka
Dzielny kot gonił lisa z dworemDzielny kot gonił lisa z dworem
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Lamparty śnieżne z SeattleLamparty śnieżne z Seattle
Pak z San DiegoPak z San Diego
Młody jaguar w Zoo Woodland ParkMłody jaguar w Zoo Woodland Park
Idylla rodzinyIdylla rodziny
Lincoln Zoo wprowadzono dziecka Black RhinoLincoln Zoo wprowadzono dziecka Black Rhino
Jak określić płeć kociaka: wskazówki dla początkującychJak określić płeć kociaka: wskazówki dla początkujących
Strychnina zatrucie u psówStrychnina zatrucie u psów
» » » Chłopiec i świstaki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru