po.perhegrigh.ru

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

To zabawne hipopotam pływa w zoo w San Antonio (San Antonio Zoo), w Teksasie, USA. Dla pływających zwierząt można zobaczyć przez grube szkła w specjalnym pomieszczeniu dla gości. Ten hipopotam był na tyle uprzejmy, aby sfotografować siebie.

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

Zdjęcie: Swietłana Solovyova / Zoo w San Antonio

Seria niezwykłych zdjęć udało się 27-letnia Olga Solovieva (Ola Soloviova), który przybył do Ameryki z Ukrainy dwa lata temu. To zdjęcie zostało oznaczone przez magazyn National Geographic, jako jedno z najlepszych dzieł tygodnia, wysłał je do redakcji stałych czytelników tej publikacji.

Głodu hipopotamowi patrzy na studenta stałego po przeciwnej stronie szyby, a następnie okrzykami wznosi się ponad powierzchnią wody. Według pracowników akwarium, specjalna prezentacja została zorganizowana przez nich gości i hipopotam zachowuje się w podobny sposób, prosząc o powitalnym poczęstunkiem.

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

- Behemoth - moje ulubione zwierzę w zoo samego Antonio - mówi Swietłana Solovyova. - Mogę spędzić wiele godzin oglądając je. On, moim zdaniem, jest bardzo zadowolony ze swojego życia, tylko trochę leniwy - ona podkreśla.

- Nie był przerażony, kiedy zaczął zachowywać się w podobny sposób, lecz wręcz przeciwnie - bardzo rozbawiony. Byliśmy szczególnie szczęśliwe dzieci, którzy głośno krzyczał i śmiał się z niego. Nie wiem, chłopiec, który jest w ramce, to musiało być tak jak wszystkich zwiedzających zwykłym akwarium.

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

- Dziecko posiada specjalny obraz (uzyskane od pracowników parku), do której hipopotam musi reagować w określony sposób, a potem otrzyma powitalny poczęstunek. To rzeczywiście tajemnica tego zachowania. Zwykła sztuczka! - podkreśla turystycznych.

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

- To było bardzo niezwykłe zobaczyć tak dużego zwierzęcia w tak bliskiej odległości. Byłem bardzo podekscytowany tym, co się dzieje. Zdaję sobie sprawę, że hipopotamy są uważane za najbardziej niebezpieczne i agresywne zwierzęta afrykańskie, ale to moloch do naszego szczęścia był dobrze wyszkolony, co więcej, był za grubym szkłem.

Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

Zoo i akwarium w San Antonio jest uważana za jedną z najbardziej popularnych w Ameryce i na całym świecie. Zajmuje powierzchnię 14 ha, w którym znajduje się 3500 zwierząt z 750 gatunków. Ten wspaniały zoo otwarty z powrotem w 1914 roku.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Hipopotamy Milk - Mity, spekulacje, wyrokHipopotamy Milk - Mity, spekulacje, wyrok
Hipopotam karłowaty cielę i Edinburgh ZooHipopotam karłowaty cielę i Edinburgh Zoo
Zoo Wrocław wprowadził nowe dziecko hipopotamZoo Wrocław wprowadził nowe dziecko hipopotam
Cielę Rekin wielorybiCielę Rekin wielorybi
Zmęczony polowanieZmęczony polowanie
W Australii, zoo urodziła dziecko hipopotamW Australii, zoo urodziła dziecko hipopotam
Marwell zoo hipopotam karłowaty urodziłMarwell zoo hipopotam karłowaty urodził
Molestowanie hipopotam na rzece Chobe w BotswanieMolestowanie hipopotam na rzece Chobe w Botswanie
Zamieszkana przez hipopotama i co zje?Zamieszkana przez hipopotama i co zje?
Camka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodylaCamka hipopotam chronić swoje dziecko przed krokodyla
» » » Stwarzające hipopotam w zoo w San Antonio

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru