po.perhegrigh.ru

Zawartość

zawartość



historia "Hotel przyjazny dla zwierząt"

historia "bunt kota"


Laz za zwierzę domowe


Ach, dzisiaj pogoda jest dobra, idź na spacer, to z Kevinem zobaczyć i spotkać Vaska - leniwie rozciąganie, pomyślał Sean. Irytujące Mucha ostatecznie rozwiał jego lenistwo, stanął na wszystkich czterech łapach i szybko skierował się do wyjścia.

Nadszedł czas na dietę - powiedział jest prawdą, gdy jego pulchne ciało wyciskany przez otwór w ścianie, która była dla niego najlepszym prezentem dla wielu latach życia żyli zamknięci, uważał siebie.

W ogóle, jak często lubił mówić, Sean, swoboda przemieszczania się jest główną zaletą dla każdego psa. Sean nie miał wątpliwości, że pojawienie się tej wspaniałej dziurę w ścianie i to był początek obecnego, to nie jest życie psa, pełen wydarzeń i przygód.




Jego przyjaciel Kevin, z którymi w tym cudownym lecie rano i nadzieję zobaczyć Seana, mieszkał obok. W chwili obecnej, zgodzili się na duszach tylko wtedy, gdy gospodyni Kevin, idąc za przykładem sąsiada, zrobił dziurę ganku domu, w którym Kevin był już w stanie swobodnie dostać się do domu.

Znajomi często omawiane w tym wydarzeniu i jednogłośnie doszli do wniosku, że były one bardzo szczęście urodzić małe psy. W przeciwnym razie nigdy nie będzie w stanie spełnić, jak często i prowadzić, by tak rzec, aktywny tryb życia.

Dyskusja kot sąsiada tak, szczerze rozbawiony, bo zawsze czułem się całkowicie za darmo. Mógł wyjść z domu z każdego okna. Poza tym, on nigdy nie był homebody i kochał od dzieciństwa drażnić psy z sąsiedztwa i wędrować w poszukiwaniu przygody. Najczęściej, on je znaleźć, więcej niż raz był w poważnych tarapatach, jak wymownie mówił kilka zadrapań i otarć na ciele swego kota, starannie pokryte od wścibskich oczu jaskrawoczerwone włosy.

Zawziętym wrogiem wszystkich psów Vaska nie tylko sympatia do nich "`Dwa psy"Jak sam często umieścić go w swoich nie pozbawiona emocjonalnych wystąpień żarowych. To było prawie kryminał, który od dawna wiadomo, wszystkie istoty żyjące na tym obszarze.

Wiele kotów wolą zrobić stronę Vaska, zwłaszcza, gdy znajdował się na rozmowie, bo mamy wiele razy słyszał tę historię. "Jeśli tylko mu było coś jeszcze bardziej imponujące, że w końcu "I zmienić rekord" - skarżył się niektóre z nich.

stanę się słaby i stary będzie napisać powieść o tym, dobrze, czy właściciel namurlykayu ucho - często myślał Vaska. Jako właściciel Vaska był dziennikarzem i dość dobrze znane, kot nie zostawił nadzieje przybliżyć historię do niego. Sprawa pozostała dla małych, trzeba było wymyślić tłumacza z języka zwierząt do ludzkiego języka. To nie jest łatwe, ale jest to prawdziwy wynalazek, według Vaska i zajmował jego myśli, kiedy zobaczył na drodze wędrówki Sean.

- Jakoś zbyt ciężki chód kolego - zażartował kot. Wiedział, że Sean lubi jeść i nigdy nie mógł zrezygnować z dodatkowego kawałka. Otwór, który doceniał, nie był wielki. Groźba utraty swobody przemieszczania się poważnie przestraszony Seana i codziennie, co musiał zrobić, nie jest łatwo wybrać między miską i wolności.

- Szkoda, że ​​nie dać Kevin Bax wyciągnąć swój język - Sean zemsty, przypominając mu historię jego ucieczki od znanych kotów HATER bucks Doberman.

- Zły ty - prosił kota. Tak, a ty nie jesteś dobry - powiedział Sean. Chodźmy do Kevina, dowiedzieć się, jak się czuje, po wczorajszych atakach.

- Co? Sally? Wczoraj? Beze mnie? Zdrajcy! - Oburzony Auburn, nienaturalne wybrzuszenie oczy na każdym słowie.



- Chodź, chill out na drodze powiem ci, nawiasem mówiąc, jest również potrzebne. Gdzie my bez ciebie - próbuje wygładzić kolego oburzenie, Sean dodaje.

historia Seana

- Chodzi o to, Wasia - Sean rozpoczął swoją historię. Wygląda jak nowy ogłoszonego usłyszeć wycie w nocy iw ciągu dnia nie widać nikogo. Bob i Bunny obok żyć z nimi i poznaliśmy wczoraj.

Bob powiedział mi, że przedwczoraj do odwiedzenia z właścicielem udał, nie było tam nikogo, cały dom pociągnął nosem i spojrzał na wszystkich kątów.

Bunny wyć również w nocy przez tydzień jako usłyszeć. Dziwne że taki rodzaj jak pies, ale nie całkiem. A co wycie też nie jest jasne, jak łańcuch narzeka może głodny. Nie rozumiałem krewniaka, powiedziała, że ​​nie oznacza on, że jest to inne zwierzę.

- Nasze Vas sprawy, trzeba zrozumieć - stanowczo powiedział Sean. Bunny dziewczynka była emocjonalna, skłonność do mistyfikacji. Możliwe złego traktowania zwierząt. Konieczne jest zwiększenie świadomości społecznej i ukarać knacker.

- Ty zawsze wepchnięcie, które nie jest konieczne. Nic dziwnego, że mają krótki nos - powiedział Vaska i zadowolony zadziorem gryzienie wąsa.

- Mam nosa, bo mam mopsa i, nawiasem mówiąc, ja hodowane w przeciwieństwie do niektórych - jak zawsze, nie pozwalając zejście kota, powiedział Sean. Nawiasem mówiąc nigdy też była obojętna na to, co się dzieje. Przypominamy przy wszelkich nieszczęść doprowadziły nas swoją ciekawość?

Prawie dławiąc się jego wąsy, kota wrzasnął: - Skinner mówi! On dręczyć nas do śmierci !!!

- Bob nie panikuj, wciąż mamy nikogo złapać, i będziemy dbać o kota - zakończył swoją historię, Sean.

Najdziwniejsze

Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają, a im więcej ludzi. Vaska wiedział na pewno. Ile razy dostał "kopnąć w tyłek" z najmilszych w obliczu ludzi, którzy często z prośbą o pomoc od swego pana, a on nie miał żadnych złych połączeń i osobiście znał wielu wpływowych ludzi.

Czasami właściciel pomógł tych ludzi, a czasem nie, ponieważ często nie mogli, i nie może uznać za konieczne, z jakiegoś powodu, najprawdopodobniej znaczący wierzył Vaska.

Ale zebrana na wąskiej ścieżki kot dziennikarza, to ludzie, którzy pomagali swemu panu, mogłoby obrazić Vaska. Ale tak wdzięczny właściciel - pomyślał kota, starając się zrozumieć tajemnicę ludzkiej natury.

Kevin właśnie jadłem i był w dobrym nastroju, gdy odkrył, że oni przyszli do Niego.

Wyszedł z domu przez otwór i spotkał znajomych w zagrodzie.

- Wszelkie nowości w naszym przypadku? - Kevin zapytał Sean.

- Nic - powiedział Sean. Królik powiedział, że ona wie, kiedy słyszy wycie, powinny być gotowe do odwiedzenia dworek, nawet dzisiaj, prawdopodobnie w nocy.

Aktualności przez Bunny naprawdę przyszedł w nocy. Przyjaciele zebrali się w wyznaczonym miejscu i ruszył w kierunku bramki. Podróż trwała mniej niż godzinę, a całą wioskę, gdzie nasi przyjaciele mieszkali, było możliwe do obejścia godzinę w górę iw dół.

Na zewnątrz dom wyglądał dwór wysokiego urzędnika.

- Dziennik i knacker! - podzielił się swoimi przemyśleniami Sean. - Co to jest, ludzie nie mają tyle, że wziął dla psów.

- I masz nadzieję, że do tego okrucieństwa wobec zwierząt zaangażowany? - zapytał Vaska. Jesteście bardzo opoloumeli. On jest naszym człowiekiem na złe traktowanie zwierząt, aby przyciągnąć ludzi, nawet jeśli ten artykuł nie ma, wydaje się nam specjalnie.

- waleriana bazylia dać, mam ze sobą - starał się rozładować sytuację, Kevin. Może wszystko jest czyste i nie brutalność ...

Kevin nie miał czasu, aby zakończyć swoją myśl, jak trzej przyjaciele usłyszał przenikliwy i długotrwałe wycie.

Wysoki płot niezawodnie chroni pokojowych dziwnych mieszkańców domu.

- Twoje pomysły dotyczące penetracji stoczni? - zapytał Sean jego towarzyszy, łamiąc pauzę wygenerowany wycie.

- Dodać do tunelu - Kevin zaproponował.

- Jako taksówki, będę z pewnością zrozumieć - kot interweniował. Tydzień będzie kopać. Można nawet wynająć kreta, który tylko wziąć. W ogóle, biorę sprawę do siebie. Zobacz to drzewo, wspiął się na nią, a tam na gałęzi dopóki ogrodzenie nie jest daleko. Otworzę zasuwę i będzie czekał na ciebie w środku.

- Dobrze zrobione Bob - kot pochwalił Sean. Tak zrobimy. Dajesz się na drzewo, i udaliśmy się do bramy.

Vaska wykonał skok wdzięku i poza zasięgiem wzroku w zielone liście. Dziesięć minut później, brama została otwarta i przyjaciele swobodnie infiltracji. Podwórko było dość duże i bardzo dobrze utrzymane. Zapach krwi w nosie ostro uderzył.

- Sean czuje, pachnie tu przestępstwo - powiedział Kevin, w nadziei, aby potwierdzić swój punkt widzenia. - Może masz rację - Sean odpowiedział, ale niech nie wyciągać pochopnych wniosków. Spójrz, my Vaska ogon macha najwyraźniej znalazł coś ciekawego.

W rogu w pobliżu ogrodzenia kota aktywnie starają się przyciągnąć uwagę swoich przyjaciół do ich lokalizacji. Skoczył subskrybowanych piruety ogon, ale wykonany żaden dźwięk nie jest w strachu, aby przyciągnąć uwagę swoich przyjaciół, a mieszkańcy domu. Kiedy zorientował się, że został zauważony, westchnął z ulgą, a jeśli zamrożone na miejscu.

- Wydaje się, że byliśmy zbyt późno - powiedział Kevin. Troika zafascynowany patrząc na postrzępione końce grubym łańcuchu otaczającego korony starych drzew.

- Co wtedy nafig Caucasian Shepherd - nie mógł powstrzymać się od komentowania kota. To tylko jakiś potwór. Hej Sean, mam słaby pęcherz, może iść beze mnie - ruda żartował.

- Może potworem, tylko gdzie on jest - powiedział Kevin, uważnie patrząc na dobrze oświetlonej powierzchni domu.

- Pierwsze światło już. Musisz iść do domu, może tam znajdziemy ślady, a może przede potwora - Sean odwrócił rozmowę do następnych etapów.

Dom wydawał kumplami jeszcze nieprzeniknione niż wysoki płot, który z pomocą doświadczonych Basil udało im się przezwyciężyć. Tym razem jednak, wszystkie trzy intruzów były w nieładzie. Wszystkie okna w domu były szczelnie zamknięte, a decyzja o wejściu do domu, nie wydawało się to proste zadanie.

- Dobrze, że musi być jakieś wyjście - rozgorzał w rozpaczy kota.

- Wasia stać i patrzeć - nagle zamówił Sean. Kot potulnie przestrzegane i podniósł głowę. Gdzieś w odległości dziesięciu centymetrów nad głową, dostrzegł cienki promień światła.

- Moja matka była kot, ale to, co jesteśmy tutaj chodzić swobodnie i nadal nie złapali?

- Masz rację John, to coś odbiera ruch. I nie spaść, ponieważ wzrost nie wyjdzie. W ogóle, od facetów, gdy czujnik ruchu będzie działać, ktoś musi wyjść z domu. To jest nasza szansa, aby dostać się do domu. Sprzeciw mieć? - pewnie w swoim planie, Sean zapytał.

W pełnym porozumieniu trójki ruszył ku drzwiom domu, gdzie były, delikatnie mówiąc, nie jest jasne, wydarzenia.

Plan pracował jeszcze szybciej niż oczekiwano, konieczne było Kevin stanąć na tylnych łapach i kłuć oddział w wiązki światła jako wywar drzwi, niemal pozbawiając Kevin możliwą ucieczkę.

Z domu pojawił się drobny mężczyzna, energicznie przekroczył ganek i zaczęła starannie skontrolować teren stoczni, zapominając o tym, co się dzieje z tyłu.

Zręcznie palming off ciężki kawałek drewna w drzwiach, Wasilij zasygnalizował jego towarzyszy, po czym zaczęli przenosić swoje nogi tak szybko jak to możliwe.

- Wow domu! - kot płakał. Scratch moje oko, może będę się obudzić!

- Bob tutaj - przywrócił go do rzeczywistości mops. Ukrywanie tutaj za tym ekranie. I wszyscy trzej rzucili się ukryć za niepozorny przedmiot, stojącego samotnie pod ścianą.

Uspokoił się trochę i czuć się względnie bezpiecznie, moi znajomi mieli okazję zobaczyć dom z zewnątrz.

Przestronny hol, który natychmiast dostał każdy, kto wszedł do domu był prostokątny pokój z bardzo wysokimi sufitami i spiralne schody prowadzące na drugie piętro. Meble w pokoju brakowało, z wyjątkiem skromnym drewnianym ekranie, pomalowane na czarno, której celem było tajemnicą dla wszystkich niewielu zwiedzających do domu.

Jednakże, w pobliżu drzwi ledwo domyślić istnienie ubrania, starannie wbudowanych w ścianę, najwyraźniej, aby nie naruszyć integralność tym dziwnym pomieszczeniu, którego ściany od podłogi do sufitu, malowane były ponure obrazy są pełne krwi i przemocy.

- Było Bob i nie mówią nic na temat tych Arts? On jest ślepy, to jest bobtail. Czy nie wyciąć trzy lata, a tym samym nie pływać - oburzył się kot.

- Cicho, jak się wydaje, jest ktoś - trącił kota Kevin, więc uspokoił.

Drzwi otworzyły się i wszedł do domu człowieka, który pozwolił trio, choć nie z własnej woli. Otwieranie drzwi szafy, szarpnął ręką energicznie, a sporadyczne odwiedzający galerię widział straszne zdjęcia powoli znika pod pokrywą w dół od konstrukcji stropu, który naśladuje świeżo pomalowane ściany.

Oto odpowiedź Kevin - Sean szepnął do ucha. Mieszkańcy tego domu jest również w stanie ukryć swoje sekrety. Ale nie u nas. Jednak Wasia?

- Murrr - zgodził kota i potarł pazury fałszywą ścianę. Dobrze, że nigdy nie domyślić, że tej dekoracji. Podobno mały człowiek zdecydował się grać bezpiecznie. Znalazłem nikt w stoczni, tu i postanowił "kicz" ukryć wypadek. Nawiasem mówiąc, gdzie poszedł?

- Podszedłem i musimy się poruszać, i tutaj można siedzieć całą noc i nic nie wiem. Chodź Bob będziemy badać w drugim piętrze wyśle?

- Jak zawsze, Bob pierwszy na kopalniach. I, oczywiście, aby osiągnąć ten bohaterski czyn, ale wiesz, jeśli nie wrócę, to będzie na sumieniu! - wymownie gestykulując powiedział łapa kota i poślizgnął się na spiralne schody, prowadzące do samego legowiska potwora.

- Czy uważasz, Kevin, co to jest ekran? Nie funkcjonalność, a przedmiotem jego wystrój nie będzie wymienić. Widzieliśmy już, że w tym domu wszystko jest pozostawione przypadkowi. I ten kawałek drewna musi być jakiś sens. Napięte mózgi. Dlaczego ludzie korzystać z ekranu? - Wezwał do mózgów jego towarzysz Sean.

- Dla ekranowania, obudowa, pokrywa ...

- Spot - powiedział Pug. To - pokrycie. Oznacza to, że mają coś do ukrycia tutaj od wścibskich oczu. Konieczne jest, aby zbadać powierzchnię ściany i podłogi, które jest ukryte za ekranem.

Bez marnowania minutę, pies rzucił się wąchać i walenie stóp, w wyznaczonym miejscu.

- I Found - nazywa Sean Kevin delikatnie naciskając na małym oknie, dobrze zamaskowane jako pustą ścianę. Przeciwnie, to wygląda jak dziura dla psa niż do drzwi człowieka.

- To jest dokładnie to - zgodził się Sean, ale to jest wyraźnie większa bestia. Nie zapominaj także, że jest to tylko ozdoba ściany. Ściana ta może mieć również tajne przejście. Pójdę na wyprawę, i czekać na Bazyli, że nie przeżyje, jeśli zwrot nie znajdzie nas na miejscu. Resztę swego życia, kot będzie musiał wyciąć ...

Głęboki jęk sączył z lekko otwartymi otworami w ścianie.

- Mamy nadzieję, że jest to kill Wasia - skomentował ironicznie Kevin

- Na pewno nie ja - odparł nagle pojawił się kot. Ja bym krzyczała jak tysiące Chińczyków! Faktycznie, jest ktoś, do cięcia, a ty żartujesz dowcipy. Tylko kilka zwierząt! Bestie! Psy! - emocjonalnie gestykulując, kot szybko rzucił się do otworu.

- Kolejność najbardziej bohaterskiego kota ... zażądał, wepchnięcie na chwilę jego czerwoną twarz do otworu.

Mops i jamnik, posłusznie za nim, aby zapisać umierającym "biedaczysko", Nigdy nie wątpić, że kolejność i przyznawać je "nie świecą",

Otwór w drugiej ścianie stwierdzono szybko. Ten sam rozmiar jak pierwszy, są one łatwe do otwarcia z jednym dotknięciem stopy. Odległość między dwoma murami był dość przestronny. W razie potrzeby, nieznany artysta, który malował ściany, mogą łatwo być obsługiwany przy obniżonym scenerii. Pytanie, kto i dlaczego artysta namalował te straszne zdjęcia, a nie mówi się głośno, ale intryguje wszystkich. Odpowiedź jest blisko, czuł ich nosy doświadczony Wstrzymywacz.

- Który wyznacza naszą Monster - wskazał na kamiennej podłodze, Sean, gdy wszystkie trzy z nich zwyciężył drugi otwór w ścianie. Było jasne, że zwierzę zostaje uwolniony z łańcuchów w stoczni, i odwiedził tutaj, jak wymownie świadczyły resztki sierści i ślady krwi.

- Co tam jest Bob? Dlaczego milczysz? - Kevin zapytał zaskoczony, że kot milczy o wynikach badań.

- Bogate, antyki, obrazy i tak dalej. Shorty wszedł do jednego z pokoi. Słuchałem w drzwiach, spokojnie, myślę, że był tam sam. Więcej niż ktokolwiek w domu. Zupełny spokój i porządek.

Nie rozumiem, dlaczego właściciel domu, w naszej puszczy rozliczane? Widocznie on ma coś do ukrycia.

Jako dowód wnioski z kotem na górze znowu usłyszał jęki.

Chłopaki, spójrz w prawo, jak się wydaje, to drzwi - zwróciła uwagę przyjaciół Seana.

Dwie minuty zajęło Kevin biec do drzwi niezauważone. Drzwi były lekko uchylone. Kevin wystawił głowę przez szparę i zobaczył starannie przycięty trawnik.

- Te drzwi prowadzą na dziedziniec domu - Kevin powiedział, wracając do swych towarzyszy. Najwyraźniej służy jako zapas. Poprzez swojego potwora i wszedł tutaj. Spójrz na schodach, ulica była już światło, a potem ciemność, nic nie jest widoczne.

- To jest ciemna dla Ciebie, a widzę, wszystko tam schody - mają łapę w kierunku przeciwnym od kota drzwi. Tylko nie bzdury i bohaterstwo. Ostatni zostawiaj mnie, och, proszę! - błagała Vaska.

Krótki wznoszenia, a cała firma była na skraju małych pomieszczeń. Promienie porannego słońca uporczywie wywalczyli sobie drogę przez wąskie okna tajnym pomieszczeniu. Widoczne zupełny brak mebli, nie licząc się z ogromnym łóżkiem, szczelnie przykuty do podłogi za pomocą metalowych pierścieni.

Na łóżku leżał mężczyzna. Był zupełnie nagi i nie wykazywał żadnych oznak życia.

- Bob brakuje nam Państwo przekazać jak prosiłeś - popychanie kota w bok, powiedział Sean. Idź do wyjaśnienia sytuacji.

Wasilij powoli wkradł się do łóżka, wskoczył na nią i przyłożył łapę na szyi mężczyzny.

- Późno - powiedział kot, on nie żyje. Zaczepiając pazur, leżąc obok arkusza, kot powoli pociągnąć go do siebie, aby pokryć zmarłego. Obiekt zsunął się arkusze i upadł na podłogę.

- A co sądzisz o tym? Nadal nie wiemy? Kim jest ten człowiek? Dlaczego umarł? Gdzie potwór?

Przestań gadać Boba, zamknij się na chwilę - Sean zatrzymanego przepływu problemów. Hooked łapa spadła obiektu, dodał, to komputer typu tablet, to nie upaść i nie wyłączy się, a wydaje się, że tu znajdziemy odpowiedź na wszystkie nasze pytania.

Wszystkie trzy patrzył łakomie na ekranie komputera i zaczął czytać.

uznanie

Payback jest blisko, to będzie wyprzedzać wszystko, prędzej czy później. Niektórzy nawet w tym życiu, teraz wiem to na pewno.

Moja historia zaczęła się szesnaście lat temu, kiedy zacząłem moją karierę w policji. Szybko przeniósł się po drabinie kariery, bo był sprytny i umiał zadowolić swoich przełożonych. W ciągu dziesięciu lat osiągnął takie wyżyny, że mógł sobie pozwolić wiele, choć w każdym sensie. Smak jest stępieniu do życia, proste radości człowieka przestały przyciągać. Korzyści wyłączne już miałem, chciałem wyjątkowych emocji.

Kobiety, narkotyki, próbowałem wszystkiego, co można kupić za pieniądze. Do czasu kiedy osiedlili się w innym, bardziej ekstremalne pragnienia. Chciałem władzę nad wszystkim i nad wszystkim. Chciałbym aby stłumić, upokarzać i rzepak. I w tym końcu znalazłem prawdziwą przyjemność.

Nauczyłem się starannie ukryć fakt, że prowadzą podwójne życie. Tylko moje ofiary znał moją prawdziwą naturę. Ich strach, ból, cierpienie przyniósł mi taką przyjemność, że nigdy nie będzie w stanie powstrzymać.

I zamienił się w bestię. Do której ja, szczerze mówiąc, to absolutnie nie obchodzi, gdyby nie jedna rzecz, to zaskoczył mnie na początku i zabij mnie teraz.

Wreszcie biorąc w posiadanie duszy, zwierzę obudził się w moim ciele. W nocy, zabrał mój kawałek po kawałku ciała. Wszystko zaczęło się od nawrócenia rąk w kosmatych łapach. Potem zaczął się obracać nogi, a następnie głowę, aż całe ciało nie przeszła całkowitą przemianę. Po południu mężczyzna, potwór w nocy, więc żyłem w ciągu ostatnich kilku lat.

Eerie ból transformacji całkowicie wyczerpany mnie. Muszę zapytać mojego menedżera, jedyną osobą, która zna moją tajemnicę, muszę przytrzymać łańcuch. Mnie kontrolować w przebraniu zwierzęcia, w przeciwnym razie jest to niemożliwe.

Codziennie osoba słabsza we mnie. Myśli są zdezorientowani, siły fizyczne na koniec ... Wiem, będę martwy wkrótce, a stanie się to w ludzkim ciele, jest to dzisiaj możliwe.

Bestia nie zamierza odebrać mnie. Nigdy nie zamieni się w nim całkowicie. On nęka i zabija. Śmierć nie przeraża mnie, jestem śmiertelnie zmęczony ...

W tej historii zakończył się potworem. Być może chciał napisać coś innego, ale siły w końcu opuścił go, gdy człowiek staje się kompletna.

- Nigdy nie rozumiałem ludzi - powiedział kot. Najważniejsze, że są lepsi od nas? My, wiesz, zwierzęta, i są ludzie, nawet gdy oni gorzej niż zwierzęta. Cóż ... to ... ja, oczywiście, nie znaczy.

- Bob, nie starają się zrozumieć ludzi, to zmarnowany wysiłek, sami nie rozumieją. Poza tym, myślę, że nadszedł czas. Jem zgodnie z harmonogramem i gospodyni w moim domu sam, nikt się nawet przynieść pantofle - Sean pamiętał.

Trinity podszedł do drzwi i powoli opuścił cholerne miejsce. Home Wszystkie trzy czekał na obfite śniadania i uprzejmy gospodarz.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
$ 24 Tysiące zbroi dla świnki$ 24 Tysiące zbroi dla świnki
ZawartośćZawartość
Orangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierówOrangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierów
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
Katamaran pszczelarstwo na amatorskich pasiekachKatamaran pszczelarstwo na amatorskich pasiekach
Marmot dniMarmot dni
Camye „rozmowny” zwierzęta na ziemiCamye „rozmowny” zwierzęta na ziemi
Zabawna historia o opłatą: tunelZabawna historia o opłatą: tunel
ZawartośćZawartość
Proste wskazówki, jak przygotować kota na wystawęProste wskazówki, jak przygotować kota na wystawę
» » Zawartość

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru