po.perhegrigh.ru

Zawartość

zawartość



historia "bunt kota"

historia "Laz za zwierzę domowe"


Hotel ze zwierzętami (ciąg dalszy)


utonął

Dziwny sen w lewo, a Sean zdecydował, że nadal potrzebne, aby przejść do jeziora. I nie znajdzie Kevin, idź sam, postanowiłem Pug i skierował się do wyjścia z hotelu.

Na dziedzińcu było głośno, jak ostatniej nocy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Sean rozejrzał się i zobaczył dwa jamniki, entuzjastycznie przebiera w piaskownicy. Delikatnie przycisnął boki, Kevin i piękno Czekolada cieszy się ulubioną rozrywką. Gęsta chmura pyłu wisiała nad koparki, ukrywając je przed wzrokiem ciekawskich.

Brakujący przyjaciel Sean pomyślał i poszedł w kierunku jeziora.

- Hej, kolego - okrzyknięty mops tyłu. Sean spojrzał i zobaczył go, szybko przewracając łapami, Kevin biegnie.

- Daleko od idzie beze mnie?

- Wydaje się pan bardzo zajęty, po prostu postanowił nie przeszkadza. Zostawiłeś pani sama, przy okazji, co jest jej nazwa?

- Bonya to cool. Pozwól, że przedstawię ci. Mają tu z właścicielem na żywo w tygodniu. Mówi, że nie widziałem go w ogóle, dla ludzi tutaj jeszcze więcej zabawy niż zwierzę. Ponadto, ludzie tutaj zgodzić szybko, prawdopodobnie miłość do zwierząt wspólnego.

- Miałem sen Cavy, dziwny. Jak jeziora muszę, po prostu nie wiem, dlaczego. Postanowiłem więc zwiad sytuacji, oprócz wspaniałej przyrody tu rozejrzeć.

Kevin rozproszony przez rozmowy i pośpiechu wokół. Stuletni świerk, elastyczna napędzany przez wiatr w powolnym tańcu, gęste rzędy omijała drogę prowadzącą do jeziora. Ahead już wydawało połacie wody, zamknięta w elipsie brzegów.

- Co będziemy szukać i gdzie? - Kevin zapytał, przyjaciele zbliżyć się do jeziora.

Nie wiem, może po prostu pływać - zaproponował Sean.

Basset mops i poszedł powoli do wody i płynął.




- Nawiasem mówiąc, nie wiem, jak pływać, Kevin nagle przypomniał sobie, gdy brzeg pozostał daleko w tyle. Cóż, przynajmniej wciąż myślę - powiedział.

- Jesteś jeszcze dużo o sobie nie wiedzą, opłata - zachęcał nowo pływak mops. Canine Możliwości są ogromne, trzeba tylko otworzyć je w siebie lub znaleźć odpowiedniego gospodarza, który pomoże otworzyć. Vaughn te trzciny widzisz?

- Tak - Kevin wymamrotał, nie bardzo dopasowane do rozmowy podczas kąpieli.

- Żeglując tam, wśród trzcin, można zobaczyć kilka zwierząt ptactwa wodnego, i to jest czas na brzeg, a następnie utopić ponownie. Właśnie utopił i nie wystarczy być całkowicie zadowolony - skomentował ironicznie Sean.

Po odpoczywa na ziemi, przyjaciół udał się do trzciny, która rozpoczęła się wraz z mielizny, nie daleko od brzegu. Wyciskanie przez pierwszy zestaw roślin, stojąc pierś głęboko w wodzie, Shawn zauważyłem coś trójwymiarowego, mocno tkwi w buszu. Torba lub niektóre ubrania, pomyślał i ruszył do przedmiotu. Zbliża się wystarczająco blisko, tak że jest wystarczająco dobry, aby rozważyć temat, który przyciągnął jego uwagę, Sean zamarł. Było to zwłoki psa, który znał.

Kevin jest wreszcie skończy, nie zdecydował się podążać mops i wrócił do brzegu. Zobacz Sean oszołomiony, wyglądał z krzaka, znacznie go zaskoczył.

- Czy jesteś przynosząc tam piłę - zdziwiony zapytał Kevin.

- Cavy gorzej, o wiele gorzej tam w trzcinach pływające zwłoki Tyson.

- Tai-sleep-dobrze, że to pit bull, którego spotkaliśmy wczoraj na wąskiej ścieżce hotelu - trudno zebrać myśli, powiedział Kevin.

- Chodź tu mój przyjaciel, do niego, wciąż nie pomogło - wydostanie się z wody, powiedział Sean.



dzień "Wesołych Paul"

Hotel spełnił powracających kumpli gwałtowny śmiech. obchodziliśmy "Wesołych Paul"Że z dawania, wyróżnia się tym, że nigdy smutny, a całe jego życie było śmiechu. Prawie wszystko może być przedmiotem zabawy dla Pawła. Znalazł śmieszne, nawet tam, gdzie prości ludzie nic nie widział. Niektórzy myśleli, że był chory psychicznie, ale żadne inne objawy choroby psychicznej, oprócz częste napady niekontrolowanego śmiechu w niej w ogóle nie zaobserwowano.

Jednak ludzie, którzy zebrali się na dziedzińcu, śmiech nie tylko. Obecnie reprezentacja artystów w gatunku pantomimy zostało zorganizowane. Osób zebrało się duża liczba widocznie prezentacji było naprawdę ciekawe.

- Nie uważasz, że śmierć Tyson, nikt tak nie denerwować, ale nie przejmuj się - Sean zapytał zaskoczony tym, co się dzieje.

- Może po prostu nie wiem, co się stało. Tyson jest nadal właściciel nie miał dość swojego psa lub nie mówi się o jego zniknięciu. Wiesz, psy są wolne od strony domu i odwrotnie.

- Być może masz rację Cavy, ale coś mi mówi, że sprawa nie jest jasna. Poczekajmy na inicjatywę ze strony właściciela pit bull. Nawiasem mówiąc, byłoby miło wiedzieć go w pokoju hotelowym i ustawić nadzoru. A teraz, czy nadszedł czas, aby jeść?

- Bardzo iść. Bonya tam napisane, że jest to dobra restauracja dla psów, takich jak restauracja. Może spojrzeć - Kevin zaproponował.

Canine restauracja w ogóle wyglądał jak człowiek. Tylko stoły były tak niskie, że nawet mały pies może łatwo dostać się do miski, który został zbudowany na drewnianej górnej części tabeli. Krzesła nie były, ale odległość między miseczkami były dosyć jeść spokojnie, nie odrywając się od sąsiada misce na stole.

dzień "Wesołych Paul" nie ominąć psa i restauracja. W środku każdej tabeli zostały umieszczone silikonowe imponujące dane liczbowe wielkości uśmiechniętych lub śmiech otwarcie psów różnych ras.

- Chodź tu do stołu, Mops - Kevin Sean zaproponował. Miał zaledwie dwie miski będą mogli spokojnie porozmawiać bez świadków.

- No i ja się do niego uśmiechnąć, prawie jak w nasionach reklamowej kamienia nazębnego - Kevin zauważyłem kiedy przyjaciół zabrał kwadratowy stolik dla dwóch osób.

- To menu - Sean powiedział, wskazując na stojący łapy na stole kawałek papieru umieszczony w plastikowej kopercie na nogach. Wydaje się, że wybór z nas tutaj nie dają. Danie dnia i wszystko, jeść je rano i po południu i wieczorem. Restauracja nazywa się także ...

Ledwie mops wyrazić wszystkie swoje niezadowolenie z instytucjami takimi jak stół kelner przyszedł i opadł na danie miska dnia. Również i on uczynił z miską Kevin, a potem zamilkł.

- I obsługa patrzę tutaj na najwyższym poziomie - nie chcąc się uspokoić i nadal narzekają mops. Pasztet wołowy z puree z warzyw, przeczytać menu, Sean, nie będąc w stanie zidentyfikować pochodzenie masy jasnobrązowy, leżącego w jego miski.

- Mmmm - Kevin wymamrotał. Wow tak smaczne. Choć wygląda na to, należy zauważyć, że nie ma znaczenia.

Sean przez chwilę oderwany od treści jego miski Ferris i rozejrzał się dookoła. Zwierzęta z przyjemnością jadł danie dnia "Wesołych Paul"Niektórzy głośno slurp i innych dmuchany, było jasne, że oprócz niego niż jakiekolwiek niezadowoleni klienci po prostu nie.

Ponownie odnosząc się do menu, mops czytać na głos, kwaśną śmietaną na deser mus.

- Zdrowie - powiedział Kevin. Yummy prawdopodobnie wkrótce implozji, i że nie dostanie deseru.

Delikatnie powąchał danie dnia, mops rozpoczęła się posiłek. Po głównym posiłku zostało zjedzone, a dokładnie lizał miskę, przyniósł deser, który był również bardzo cenione, nawet w takim klientem jak wybrednego mops.

nowy znajomy

Sytych i szczęśliwych przyjaciół powoli wszedł do hotelu. Nie jest jasne, kto wpadł na pomysł, aby zbudować obiekt dla kociego organizmu psa, szczelnie zamknięte nie jest wysoka, ale solidny płot.

Uświadomienie sobie, że idą wzdłuż ogrodzenia, gdzie koty mieszkają, inspirowany przez przyjaciół na smutnych myśli o innych pozostają w domu.

- Jak był biedny, bez nas - pierwsza myśl Kevin Vaska głośno.

- Cóż - Sean zaproponował. Teases łańcucha Bax i kradnie ser z rozrzuconych Baba Kļava.

- Miau, miau - powiedział ktoś w ogrodzeniu.

Psy spojrzał na siebie i spojrzał w miejscu poboru został przesłuchany miauczy.

Ciąg dalszy nastąpi ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Orangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierówOrangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierów
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
Szkolenie mopsSzkolenie mops
Hotel z lamyHotel z lamy
Ksywka dla mopsyKsywka dla mopsy
Marmot dniMarmot dni
Camye „rozmowny” zwierzęta na ziemiCamye „rozmowny” zwierzęta na ziemi
Mrówki mokro szklane kulkiMrówki mokro szklane kulki
ZawartośćZawartość
ZawartośćZawartość
» » Zawartość

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru