po.perhegrigh.ru

$ 24 Tysiące zbroi dla świnki

Poważne pasje biegł wysoki podczas aukcji w słynnej amerykańskiej aukcji Ebay. Miłośnicy egzotycznych podziale włócznie i niestrudzenie, aby podnieść ceny za prawo stać się dumnymi właścicielami nietypowym kolorze, który należał słodkie świnki morskiej nazwie szczęście. Koszt zbroję średniowiecznego rycerza, jego właściciel odtworzony z dokładnością do najmniejszego szczegółu, to wzrosła do rekordowego poziomu - 24 300 dolarów.

24 tysięcy dolarów za kolczugi dla świnki morskiej

Pomysł, aby ubierać się w pancerz Lucky'ego odwiedził Sean McCoy z Wirginii podczas życia gryzoni. Uznanych się Sean, nowy strój nie był do gustu swoich czworonogów. Kiedy szczęście nie było, Sean postanowił umieścić amunicję na ebay, nawet nie spodziewałem się, że przyczyną takiego zainteresowaniem publiczności: „ustawić stawkę początkową na 5 $ i nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy następnego dnia w sumie pięć postać stała”.

24 tysięcy dolarów za kolczugi dla świnki morskiej

W opisie partii powiedział, że strój, składający się z kolczugi stali i kask, odpowiedni do udziału w kampaniach wojskowych i rycerskich turniejach. „Zrobiłem to dla zabawy, postawić na jeden lub dwa razy w Lucky, sfotografowany i wysłany do zbierania kurzu w szafie. Z jednej strony, byłem zaskoczony łatwością, z jaką ludzie są skłonni płacić tak dużych sum. Z drugiej - wiem, że niektórzy właściciele świnek morskich są dosłownie obsesję na punkcie swoich zwierzaków. Wiele zrobić włosy, kupując ubrania, organizować wystawy lub po prostu przyjazne spotkanie. "

24 tysięcy dolarów za kolczugi dla świnki morskiej

Wszystkie otrzymane od kwoty aukcji Sean McCoy wymienionych w funduszu ratunkowego świnki morskiej. „Nie znam faceta, który kupiłem w zbroję, ale chętnie bym dał mu piwo” - mówi Sean.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Afryce znaleziono nowy gatunek wilkaW Afryce znaleziono nowy gatunek wilka
Boys-girls - determinuje płeć świnki morskiejBoys-girls - determinuje płeć świnki morskiej
Świnki morskieŚwinki morskie
Świnki morskie na olimpiadzie! 2012Świnki morskie na olimpiadzie! 2012
Rasy świnek morskich.Rasy świnek morskich.
Klatka dla świnki morskiej: wybór rozmiaru i akcesoriaKlatka dla świnki morskiej: wybór rozmiaru i akcesoria
Korzyści obogoschennye witaminy dla świnek morskichKorzyści obogoschennye witaminy dla świnek morskich
Ile lat może żyć świnki morskiej?Ile lat może żyć świnki morskiej?
ZawartośćZawartość
Wielkość mózgu na „Zaawansowane” OSWielkość mózgu na „Zaawansowane” OS
» » » $ 24 Tysiące zbroi dla świnki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru