po.perhegrigh.ru

Zawartość

zawartość



historia "bunt kota"

historia "Laz za zwierzę domowe"


Hotel ze zwierzętami (ciąg dalszy)


Ulica była ciemna, i zobaczyć, co się dzieje przy ogrodzeniu, to było trudne.

- Tak, jestem tutaj - powiedział nieznajomy nagle znalazł się tuż przed oczami jego przyjaciół.

Losowe licznik okazał się przystojnym kot. Przynajmniej tak wielu uwierzyło tylko niektóre, delikatnie mówiąc, nie uważa go za przystojnego. Fakt, że obcy, który spotkał na drodze Sean i Kevin był sfinks.

- Witam na psy - przywitałem Sfinksa. Rzecz mam do ciebie. Sam nie mogę zaprosić, wiesz. Dlatego będę mówić krótko i tylko w tej sprawie.

- I pokój jest dogodnie zlokalizowany - zaczął wykładać kota istoty. A ja, wiesz, jest nachylona do obserwacji, hobby mam maszyny i odpowiednio ma, dobrze, nie ja, oczywiście, właściciela, ale to nie ma znaczenia. Więc siedzę, więc w nocy na balkonie i zobaczyłem, że dwaj mężczyźni zhivohod rolki. A w środku, coś duże, owinięte w szmaty. To dziwne, dla mnie to było nawet podejrzane. Udali się do jeziora, z powrotem do tyłu Czterdzieści minut później, ale z pustym zhivohodom. Potem wyrzucił wózek przy wejściu i wszedł do hotelu.

- Dziś okazało się być chłodny dzień, nikt nie poszedł do jeziora, oprócz rozrywki w hotelu na cześć dnia "Wesołych Paul" tak obfitują. Ale dla dwóch psów, jak rozumiem, kiedy widziałem, jak wędrówki do jeziora.

- Znaleźliście ją? - Wystarczy zapytać kota, nie podając szczegółów.




- Co to jest? - odpowiedziałem pytaniem, Sean, wymieniając spojrzenia z Kevinem.

- Come on, że zostali zabrani do jeziora? Nie myślcie, że jestem z nich w tym samym czasie? Lub masz jakieś inne powody, żeby mi nie ufasz? Może nie znaleźć niczego? - Nie pozwól Sfinksa.

- Myślę, że powinien powiedzieć całą historię - Kevin zwrócił się do drugiego.

- W trzcinach na jeziorze, natrafiliśmy zwłok psa - ciekawy kot powiedział Sean. Ale nie możemy być całkowicie pewni, że ostatnia noc w zhivohode wykonywane dokładnie zwłoki nieszczęsnego psa.

- Dziewięćdziesiąt dziewięć procent punkt dziewięć. To nie jest taki prosty hotel, jak się wydaje - powiedział kot z umiejętności. Szukać miejsc, które są ukryte przed wzrokiem ciekawskich - dodał Sfinksa i zniknął tak nagle, jak się pojawił.

- Dlaczego zdecydował, że wspinać się do niego - na głos jego myśli Kevin, upewniając się, że kot nie jest już w pobliżu.

- Widocznie Cavy, czoło napisałem, że Sui nosy, gdzie nie powinny. Ale jakoś nie był uprzejmy sposób zniknąć nawet bez pożegnania - powiedział Sean.

Wychodzenie z nieoczekiwanej miłości, przyjaciół kontynuowano w drodze do hotelu. Na czele obu wyoblanych różnych myśli: kto mógł zabić psa, dlaczego brać życie biednego psa jest niebezpieczne mieszkać w hotelu, który będzie kolejnym, gdzie szukać miejsca ...

- Co to za miejsce oznaczało Sphinx? - Nie mogłem oprzeć się samotny mops myślenia. Hotel jest super, a pokoje w nim ogromna liczba. Zhivohod odsunięty, tak przynajmniej las obszaru poszukiwań mogą być wyeliminowane. Dlaczego nie obawiają się, że ich uprzedzenia. W nocy też nie każdy jest w stanie uśpienia, są tacy, jak nasz nowy przyjaciel.

- Może po prostu nie mają innego wyboru - przedstawił swoją wersję incydentu w nocy Kevin.

- Być przyjacielem mogłaby być - powiedział Sean. Jest to kolejny argument na rzecz czego szukać nazajutrz. Nie rozumiem, dlaczego nie pochowano go w lesie.

- Jest mało prawdopodobne, że zakłada się, że ciało tkwi w trzcinach. To było przeprowadzić się do miasta. Tylko tu, na miejscu nagła śmierć zwierzaka może poważnie wpłynąć na reputację hotelu i przeszkadzać wczasowiczów. Na drugim końcu jeziora zwłoki psa nie interesującej każdemu.

- Wydaje się więc - zgodził się z argumentami opłat Sean. Dlaczego warto iść do hotelu, aby zabić swojego zwierzaka lub w hotelowym mieszka maniaka, który nienawidzi psów i nie jest to jego ostatnia ofiara. Może to był wypadek, który postanowił nie dać rozgłos. Wiele pytań i żadnych wskazówek.

- Maniacs - dodaje Kevin. Uwaga, były dwa. Chociaż wersji, że kierownictwo hotelu jest korzystne, aby ukryć śmierć zwierzaka, do mnie osobiście, jak. Co więcej, to nie ma znaczenia, czy to przypadkowe lub gwałtowny. Mogli uczestniczyć w ukryciu zwłok.

- Załóżmy, że Tyson bezskutecznie spadł z drabiny i złamał kark. personel znalazł ciało, czekając na noc i wziąć go do jeziora.

- To nie działa - odrzucił wersję Kevina. Po pierwsze, bez świadków wypadku jest mało prawdopodobne. A po drugie, dobrze, że nadszedł czas, aby zobaczyć niepocieszony właściciela w poszukiwaniu swojego zwierzaka, o ile oczywiście nie wie, co się stało.

- Właściciel, jest zachowanie właściciela pit bull i zagadkowe - zgodził się Sean. Ty też to zauważył już w tłumie. Nastrój muszę powiedzieć, że było doskonałe.



plaża dzień

Podczas rozmowy znajomych nie zauważył, jak szybko pojawił się w drzwiach jego pokoju. Pozostawienie ich rozumowanie, poszli każdy do swego pokoju, gdzie spała.

Następnego dnia rano było słonecznie i znacznie cieplej niż wczoraj, ludzie ze swoimi zwierzętami zostały wyciągnięte. Zoe Natasha nie jest wyjątkiem, karmić swoje psy śniadanie, postanowili spędzić dzień na plaży przy jeziorze. Duża torba tkaniny, starannie zebrane Nataszę, wzdłuż plaży, koc psa kamizelki do pływania, kilka kanapki z kiełbasą i dwóch średnich kości życia.

Plaża w przeciwieństwie do wczoraj był pełen ludzi i zwierząt. Psy i ich właściciele szczęśliwy pływanie lub po prostu przelewanie w ciepłej wodzie jeziora. Najlepsze miejsca hotelowej plaży były już zajęte, więc Zoe Natasha dostaje tylko odległym mieście w pobliżu trzcin, gdzie ludzie byli nieliczni.

- Dziś dokładnie znaleźć - szepnął Kevin mops, kiedy wyszli z gospodarzami dobrą odległość. Masa ludzi, nawet jeśli nikt nie osiągnął jeszcze trzciny, to się stanie i tak prędzej czy później.

Popadania trzciny mała kulka, natychmiast potwierdził przypuszczenie znajomych.

- No, gdzie rzucasz - nieszczęśliwa kobieta. Teraz idź i poszukaj tam piłkę.

Mały terier, którego zabawka jest prawdopodobne, by upaść, i został wyrzucony piłka nerwowo biegł w pobliżu trzcin i szczekał głośno.

Człowiek, którego obsada niezadowolony kobieta niechętnie wszedł w krzaki. Szybko odnaleźć terier zabawka nie powiodło się. Badając całą wzrostu trzciny wzdłuż iw poprzek człowieka wreszcie na brzeg, niosąc piłkę znaleźć.

- Nie znaleźliśmy go. Tak, trup już nie ma - powiedział Kevin.

Bez odpowiedzi na swojego przyjaciela, Sean zamarł jako pies myśliwski, bojąc się spłoszyć ukryty w grze buszu.

- Co się stało - Kevin płakał.

- Psst - ostrzeżenie swojego przyjaciela, mops syknął.

Kevin odwrócił głowę i zobaczył tylko kilka kroków od znasz czterech spokojnie wędrować w poszukiwaniu wygodne miejsce na plaży. W tym czasie psy nie byli sami. Widocznie ich właścicieli, a także wielu innych mieszkańców hotelu, zdecydowaliśmy się spędzić dzień ze swoimi zwierzętami w jeziorze.

Pogwizdując wesołą melodię, i szedł z nimi właściciel Tyson. Straszny rodzaj American Staffordshire Terrier, bezwarunkowe posłuszeństwo każdym ruchu przyjmującego, spokojnie chodził na smyczy obok.

Gdy niebezpieczeństwo minęło grupę oszołomionych przyjaciół i osiedlili się w najdalszej części plaży bliżej do lasu, do Seana i Kevin wrócił moc mowy i zdolności do poruszania się.

- Ilekroć widzę to przedsiębiorstwo, jakie posiadał poczucie bezradności, to wydaje mi się, że ich myśli są zajęte wyłącznie przez przemoc - Kevin przyznał.

- Wyglądają naprawdę przerażające. Ale to tylko zwierzęta, tak samo jak ty i ja - starał się chronić potężną skałę Sean.

- I myślę, że Tyson był prawdziwy psychol. Pamiętam, jak wylądował o pół obrotu. pokaż tylko ten palec, będzie gryźć swoją głowę. I ten nowy mistrz na smyczy z Tysonem, moim zdaniem, nie ma lepszego. Tak są, mówiąc, podejrzany - powiedział Kevin.

- Myślisz, że miał wypadnięciem i oderwał przyjaciela? A skąd Stafford? Może to byk, właściciel Tyson przyszedł tu z dwoma psami? - posypane pytania mops.

- Cokolwiek to było, to jest oczywiste, że nikt nie płacze za pit bull. Wydaje się, że nie była droga do swego pana. Nie ma ciała, i każdy jest zadowolony. Może nie powinien kapać w sprawę - niepewnie zapytał przyjaciela, Kevin. I dodał, że pies nie wróci, i nikt zdaje się nie chce wiedzieć, co się stało z biedaka.

- Nie dbam Cavy, wiecie, i jestem pewien, że ty też. Może nie był to byk pit i ładny pies, ale będzie to najprawdopodobniej zabity. Być może wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Musimy patrzeć na sprawy, wiesz.

- Więc odpocząć w błoto, jak zawsze - mruknął z irytacją Kevin i wszedł do wody.

Natasza zauważyła, że ​​jej zwierzątko będzie pływać rzucili się na niego z kamizelki pływania. Obrzędy jego opłatą, ona spokojnie wrócił na dywanie. Przekleństwo wewnątrz na wyszukane urządzenie Kevin pilnie zanurzył się w wodzie i pływały.

Druga ofiara

Na trzeci dzień po strasznym odkryciu w trzcinach to było absolutnie jasne, że zniknięcie pit bull, nikt nie dba. Ponadto, rano trzeciego dnia naszych wakacji został przedstawiony nie jest obojętny na to, co dzieje się z przyjaciółmi kolejną niespodziankę.

A starannie złożony kawałek papieru schowany pod drzwiami nieznanego numeru osobistego psa, gdzie mieszkał mops, czekał na jego tarczy.

Rozciągając się leniwie na kanapie i nie chce wstać, Shawn zauważył pojawienie się obcego obiektu przez drzwi ze wspólnego korytarza.

Myślę, że wiadomość, pomyślał, ale nie ruszył. Wznoszenia nadal nie chciał. Jest Kevin twisted romans, ale nie jestem taka sama. "Piszę do was, co więcej ..." kontynuuje wyobrażenia o Sean treść notatki. Może ona ma mieszane pokoje.

Sean był bardzo obeznany z produktem "Eugeniusz Oniegin", On szczególnie zapamiętany części, które są setki razy dziennie słychać było od siostrzenicy pokoju Zoya, który był z nimi przebywających latem ubiegłego roku. Dziewczyna nie lubi czytać i wolą zapoznać się z klasyką z pomocą książek audio. Widocznie list Tatyana do Eugene musiał zapamiętywać. Nie wiadomo, czy to możliwe, siostrzenica, ale udało mu się Pug i jego właściciela, choć nie z własnej woli.

Tuk - tuk odgłos kilku ciosów z miękkiej łapy na drzwiach pokoju psa. Pug chcieliby zaprosić do kursu, ale pamiętając, że zawsze zamyka drzwi na noc.

Trzeba wstać, niezadowolony mruknął do siebie, Sean i leniwie podszedł do drzwi.

- Jeszcze śpi - wesoło powiedział Kevin, kiedy pozwolono mu wejść. Gdzie jest twój Zoya dlaczego pies rano nie jest jeszcze karmienie - Kevin dodane w nietypowym sposób.

- Czy stało się z Wasilij Iwanowicz nie mylić - pociągnął przyjaciela mops.

- Nawiasem mówiąc ci list tutaj - powiedział Sean, podając jego przyjaciel podniósł kawałek papieru z podłogi.

- Me - Kevin powiedział ze zdziwieniem, otworzył wiadomość i czytać na głos ostatniej nocy. Druga śmierć.

Oprócz czterech wycięte z artykułów prasowych i starannie przyklejone na papierze słowa zawarte notatkę i podpis autora. Przynajmniej, to uznać kocie łapy odcisk pozostawiony na papierze są ci, którzy wiadomość została przeznaczona.

- Wygląda na to, że nasz nowy przyjaciel nie spać w nocy - stwierdziła z czytania wiadomości Kevin.

- Najprawdopodobniej nie spał w nocy, polując dla maniaków, wywozu zwłok psów do jeziora - powiedział Sean.

- Czy uważasz, że to było jak Tyson? A kim jest ten drugi? - Poprosiłem o opinię swojego przyjaciela Kevina.

- Aby odpowiedzieć na to pytanie, obawiam się, będzie musiał przeniknąć do organizmu kota. Szkoda, że ​​nasz informator nie był gadatliwy w swoim komunikacie. Będzie musiał zapłacić mu wizytę.

- O mój Boże - naśladując ludzi, nie jest jasne, do którego Bóg wezwał Kevin. Dorastałem boi się kotów, zwłaszcza w dużych ilościach. Może lepiej po prostu pitching, na pewno, że to ich szeregi są znowu przegrywa.

- Biorą również bliżej przyjrzeć - silnie zaznaczona mops i poszedł do pokoju swojej kochanki, aby żądać tyle śniadanie.

Ostatnia ofiara

Penetracja koty zostały zaplanowane na wieczór.

- Dochodzimy do miejsca, gdzie spotkał Sfinksa. Na pewno jest jakaś dziura. Jeśli kot przeszedł przez płot, a potem będziemy mogli wjechać na terytorium ciała kota - zaproponował Sean.

Dzień minął szybko. Pierwsza połowa to było na spacer w lesie z hostessami, druga połowa odbyła się przy basenie, gdzie Natasza uporczywie nauczył psa pływać bez kamizelki. Chociaż Kevin już umiał dobrze pływać, on od czasu do czasu udawał się utopić, celowo bawi się do kochanki.

Wieczór był chłodny, więc po zmroku dziedzińcu hotelu jest całkowicie pusty.

- I co dalej - Kevin zapytał, kiedy jego przyjaciele dotarł do punktu, w którym odbyło się spotkanie z Sfinksa.

- Szukamy dziury, przez które kot wszedł przez płot - powiedział Sean, patrząc uważnie na betonowym ogrodzeniu załączając obudowy.

- Pomóc - zapytaj kota, nawierzchnie z ciemności.

- Mamy mało czasu, za mną - rozkazał kota, nie czekając na odpowiedź.

Wymienili spojrzenia z siebie i bez słowa, shortstop posłusznie poszedł za sfinks.

Studzienka w organizmie kota została starannie ukrywane przez gałęzie drzewa dziurę w płocie. Znalezienie się na terytorium ciele kota, sfinks w końcu wyjaśnił, co miał na myśli.

- Znaleźliśmy tu tajne przejście, ledwo udało się zdobyć klucz, więc jesteś teraz w stanie przeniknąć.

Koty odkrył tę dziurę, chwycili go kluczyk i otworzył właz, pozostaje tajemnicą. Sean i Kevin postanowił nie zagłębiać się w szczegóły tej historii, tym bardziej, że wkrótce miał się udać na bardzo niebezpiecznej przygody podziemia. Biorąc głęboki oddech, moi przyjaciele cicho wszedł do nieznanego, oświetlając sobie drogę, przygotowaną specjalnie dla tej podróży świecące obroże.

Ułożyła desek schodowe były gdzieś głęboko pod ziemią, a przynajmniej tak się wydawało dwóch małych psów który zstąpił niżej i niżej przez przejście podziemne. Było ciemno, chłodno i przerażające.

- Czy ufasz koty - nagle zapytał Kevin. Co jeśli to pułapka?

- Cavy możliwe, wszystko jest możliwe, ale teraz jest lepiej wyglądać tutaj - wskazując łapa pojawił się na schodach na końcu korytarza wysoki - powiedział Sean. Wydaje się, że ten hotel nie żyją tylko ziemię, ale także życie podziemne. Myślę, że warto, aby skręcić w prawo, w kierunku psiego organizmu.

- Dodajmy iść - zaproponował Sean, musimy obsłużyć do dwunastu, a następnie wyszukać nam zapewnić.

Tymi słowami, Shawn i Kevin zaczął biec i szybko dotarł do celu, wiedząc o tym, kiedy zobaczyli błysk światła na końcu podziemnego korytarza. W miarę zbliżania się światło źródłowe przyjaciele są wyraźnie słyszeć dźwięki. Po pierwsze są trudne, to całkiem wyraźnie. Ludzie krzyczą, wycie, warczenie, szczekanie został ogłuszony przyjaciół, gdy doszli do krawędzi korytarza, który jak się okazało, doprowadziło do przestronnego, dobrze oświetlonym pomieszczeniu z wysokimi sufitami.

Ogromna klatka zajmował prawie cały pokój. Komórka przylgnęło do ludzi ze wszystkich stron. Niektóre z nich krzyknął coś, inni machali rękami, byli pasjonatami tego, co dzieje się w komórce.

Dwa ogromne Betta pies rasy walczyły ze sobą na śmierć i życie.

- Inny hotel rozrywka - Kevin powiedział, kiedy jego przyjaciele mogli dobrze widzieć, co się dzieje w tajnej jaskini hotelu.

- Wszyscy klienci, nawet jeśli wymagają one krew - dodał Sean. Wydaje się, bez zwłoki, też nie będzie dzisiaj.

Nie było straszne wycie jednego z uczestników walk psów. drzwi celi otworzyły się i nosiła żadnych oznak życia staffordshire terrier ciało.

- Chodź tu Cavy - nazywany inny mops, gotowy, aby wrócić. Nie chcę go zobaczyć.

Droga z powrotem do Seana i Kevin wydawało się znacznie krótszy. Na szczycie nich czeka na kota.

- No, co jest? - Poprosiłem sfinks, gdy pies wysiadł.

- Dogfights trupami - odpowiedział Pug.

- Niestety dla psów - kot powiedział w zamyśleniu. Postaramy się uczynić go do publicznej wiadomości. Administracja hotelu będą musieli zrezygnować z takiej rozrywki, w przeciwnym razie stracą znaczną część swoich klientów.

- Dzięki za pomoc - dzięki sfinks mops. Powinniśmy iść, inaczej będziemy się szuka. Mamy nadzieję, że będziemy zostawić resztę spokoju.

powrót

Rzeczywiście, pozostałą część wakacji był zaskakująco cichy. Jest to czas, i przyjaciół, którzy są całkiem pominięte Vaska chętnie poszedł do domu.

Gospodarstwa walki psów w hotelu było zamknięte. Kot dotrzymał obietnicy i jakoś wynik.

- Mimo to, dobrze, że mamy do tego hotelu - spytałam Kevina do Vaska, kończąc swoją opowieść o przygodach hotelu.

- Ale dla ciebie, Bob, mamy niespodziankę - dodał Sean. Kesha na zewnątrz ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
ZawartośćZawartość
Orangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierówOrangutany budują gniazda jak prawdziwych inżynierów
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
Katamaran pszczelarstwo na amatorskich pasiekachKatamaran pszczelarstwo na amatorskich pasiekach
Nazwy ptaków i papugNazwy ptaków i papug
Camye „rozmowny” zwierzęta na ziemiCamye „rozmowny” zwierzęta na ziemi
Sfinks pitomnka mypearl: kocięta, koty, kot.Sfinks pitomnka mypearl: kocięta, koty, kot.
Otwarcie bloga „murkote”Otwarcie bloga „murkote”
O autorzeO autorze
ZawartośćZawartość
» » Zawartość

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru