po.perhegrigh.ru

Zawartość

zawartość



historia "bunt kota"

historia "Laz za zwierzę domowe"


Hotel przyjazny dla zwierząt


musiałby zdjąć do morza, albo przynajmniej w kampanii. Co ciekawe, myślę, że właściciel nie przeszkadzało do pozostania w domu. Skukota ... - kołysząc się z boku na bok w poszukiwaniu najbardziej wygodnej pozycji, twierdził imbir kot Vaska.

Rzeczywiście latem tego roku stanął na wygodnej rzadkość. Nie dość osłabiającego ciepło i ogrzać ją i zwabił ludziom rzucić wszystko i udać się na wakacje. Najwyraźniej ten pomysł był wizyty nie tylko ludzi, ale nawet swoje zwierzęta, jak wymownie świadczył myślał Basil, który często nadal zbiegła się z większością, choć czuł, że należał do wybranej mniejszości najbardziej zaawansowane i inteligentne koty. W sprawiedliwości należy zauważyć, że Vaska jednak nie było ordynariuszy. Zdolność niesamowite tkwić w historii, nawet wbrew ich woli, bez wątpienia, odróżniają go od większości krewnych, prowadząc dość ciche i mierzoną życie. Inną zauważalną cechą rudej była jego niesamowite szczęście. W przeciwnym razie trudno jest wyjaśnić, w jaki sposób udało mu się wydostać z szorstki i upadek z najfajniejszych bezstratnego lub niemal bez nich.

Przyjdź na Boba, my cię pobreem - raz zaproponował mu dwóch najlepszych przyjaciół, Sean i Kevin. Jesteś wojownikiem, nie Pusic niektórych, niech każdy zobaczyć swoje rany bojowe.

Ośmieszyć mnie wygląda - oburzony kota. Pusic - ty i ja, właściciel Wasilij Iwanowicz wymaga, między innymi.

Nawiasem mówiąc, coś Byłem Te dwa psy nie odwiedził - przypomniał sobie nagle Vaska, wskaż pamięć epizodów z jego życia, aby w jakiś sposób zabawy. Pozornie nic się nie dzieje w okolicy, albo nie zostawi mnie w spokoju aż o 3 dni!

Nudnych rzeczy wystające gwoździe, kot znów pomyślała, mające na tylnej kanapie. Wasilij Iwanowicz - nazywa kot nagle pojawił się z właścicielem, w czasie przewidział intencje swojego zwierzaka. Znowu, ten drań był zrujnuje sofa - groźny człowiek dodał. I kogtedralku dlaczego kupiłem to i dobrze, Shoo z kanapy.

Doprowadziło to trudno - warczeć na kota, umieścić pazury i zeskoczył z kanapy.




kusząca oferta

hotel "Wakacje ze zwierzakiem" czeka na ciebie - czytaj Sean nagłówek wydruku, samotny położone na niskim szklanym stole w salonie. "Marzysz o odpoczynku, ale nie wiem z kim zostawić zwierzaka? Zabierz go ze sobą!" brzmi to pięknie zaprojektowanych ulotek tex. "Relaks w hotelu nad jeziorem all-inclusive ..." - skanowany tekst Sean.

telefon z mops wyciągnął materiały promocyjne systematycznie zapychanie skrzynek pocztowych mieszkańców. Pani weszła do pokoju i podniósł słuchawkę.

- Witaj Natasza, wszystko jest w porządku, to ... tak, ja też myślałem o tym, zgadzam się, dobrze, tydzień mi odpowiada.

Sean wiedział Natasha była kochanką jego przyjaciela Kevina i często przyszedł odwiedzić. Wysoka brunetka z piercing czarne oczy i prognozowania, Kevin twierdził, był zaangażowany w uprawie kwiatów i roślin rzadkich, a nie do zarabiania na życie. Ogromne cieplarnianych w podwórzu domu było jedyne miejsce zakazane dla Kevina. Jego rodowód pasja do kopania, Natasza nie zostawił kroplę wątpliwości w szklarni, aby nic nie robić. Chociaż Kevin nie lubił tej sytuacji, jest on aktywnie okazał poprawność jego kochanką zdradliwych dołów, pojawia się regularnie na terenie sądu.

Wydaje się, że jedziemy na wakacje koparka, zawartej Sean dniach rozmawia przez telefon.

- Cóż, co nie przeszkadza mi tak długo? - powiedział czerwona twarz, nagle wychylił się z oczami psa są osobiste.

- Przyjdź Wasilij, mam dla was wiadomość - zwróciła się do kota Sean.

Korzystając z gościnności Mops, czerwony-hodowlanych znajduje się posem kanapie, doceniając komfort łóżko psa.

- Rozpowszechniania wiadomości - powiedział kot usiadł wygodnie.

- W rzeczywistości, aktualności dwa, jeden dobry, drugi zły, w ogóle, jak zwykle. Zacznę dobra. Kevin i ja na wakacjach. Jezioro, osobne apartamenty, wysokokaloryczne diety i tak dalej.

- O złych wieści chyba. Z nim nie weźmie mnie, prawda? - zapytał głos obrażony kota.

- Tak, chcielibyśmy mieć ci Bob. To nie jest całkiem normalny urlop, wraz z właścicielem, wiesz. Czy uważasz, że Kevin i ja postanowiliśmy uciec z domu! Teraz pokażę ci reklam. Zręcznie dzierżąc swoje łapy na stole, Sean chwycił ulotki zęby i dał go do znajomego.

Uważnie czyta zawartość przekazane mu kartkę papieru składany Vaska umiejętnie z niego samolot i niech kącie pokoju.

- Cieszyć się wakacjami na psy - kot warknął i wyszedł z pokoju, nawet bez pożegnania.



podróż

Tydzień minął szybko. Sean praktycznie absented się z domu. Raz przyszedł Cavy jak lubił nazywać jego Mops, kiedy był w szczególny nastrój. Vaska decyduje przyjaciół, nie chcą odpocząć i tak nie wyglądają zdenerwowany sfrustrowany dla niego.

Opłaty nie były długie. Gospodyni Shaun Zoe preferuje się na wycieczkę tylko do najbardziej niezbędnych rzeczy i minimum odzieży. Natasha i Kevin czekali na nich w samochodzie.

- Cóż, cały zespół - mówi Natasza, kiedy Zoe Sean usiadł na tylnym siedzeniu swojego samochodu. Pięć godzin na drodze, a my mamy na miejscu.

Samochód odjechał i powoli spływały do ​​Village Road. Czerwony kot spojrzał smutno być usunięte w samochodach z wielowiekowego dębu, cudem uratowany przed zniszczeniem w trakcie budowy wsi.

- I nie pozostanie bez śmietanie - kot zamruczał, wyraźnie nawiązując do ich lepszej przyszłości.

Droga jest synonimem spokoju. Wszyscy trzej pasażerowie podziwiali krajobraz otrzymuje. Sean i Kevin szturchnął pyskach przez otwarte okno samochodu, pozwalając wiatr wściekle machać swoje uszy i nosy łaskotać. Sean cząber kichnięcie i Natasha śmiech przerwał ciszę kontemplacji. Większość mops biadolić, wylatujące przez okno, wylądował na długim nosie Kevina.

- To Got Game - Zoe powiedział w zdławionym głosem, śmiejąc się, wyciągnął z kieszeni chusteczkę i delikatnie przetrzeć papieru im czoła opłat.

- Tu zatrzymać? - Natasza zapytała, widząc, że zbliża się kawiarnia drogowej.

- Tak, to jest czas na odpoczynek i przekąskę - Zoe powiedział i rozpiął torbę podróżną.

- Grill, pyszne grill - zaproponował nagle pojawił się w oknie mężczyznę rasy wyglądzie, aktywnie wymachując długie kije Kebab House ze starannie nawleczone kawałków mięsa.

Zoe i Natasza z samochodu, biorąc mężczyznę do kawiarni bocznym. Przywiązanie do zamkniętych oknach, reszta w kumplami samochodowych zauważył stojący na uboczu, tuż obok stacji kolejki kota. Chudy i brudny, z pewnością żałosne wszystkie napotkane na swojej drodze miłośników kotów.

Żałosne kot został jasno rozmawiać z podróżnych. Zdając sobie sprawę, że widział go, zaczął stosować pewne oznaki ogona i łap.

- Otwórz okno i porozmawiać z nim - Sean zaproponował, klikając na przycisk okna.

- Cześć - cześć kot, nagle znaleźć się w pobliżu.

- Cóż, witam, niemal w tym samym czasie pies zareagował, wychylając się z okna.

- Nie przypadkowo od "Borisovka"? - Poprosiłem kundel.

- Stamtąd, a może nawet nie przez przypadek - skomentował Kevin ironicznie.

- I Basil wiedzieć? - I zaskoczony na nieznajomego zapytania.

- Spójrz na to ściśle Shawn - Mops zwrócił się do Kevina, zamiast odpowiedzieć na kota. Państwo nie został odwołany. Moim zdaniem, wykapany Wasilija Iwanowicza źle poobijany życie Vagabond.

- Dziękuję Bogu - szczęśliwy kot Vaska oznacza bezpieczne i zdrowe. Byliśmy z tego samego miotu, tylko do niego, że tak powiem, są bardziej szczęśliwi. Następnie należy być ostrożnym. Facet, który przyszedł do was, wszystkie psy w okolicy pozwolić szaszłyki. Mówi się, że małe psy i zwierzęta czasem się do niego dostać.

- Co horror - zareagował na słowa kot Sean. A jakie jest twoje imię czerwony? Mamy Vaska powiedzieć, że spotkał się po powrocie z wakacji. Ci, co powiedzieć, jak cię znaleźć, będziemy myśleć o czymś.

- I KESH - kot odpowiedział. Niedaleko stąd znajduje się parking, nie byłem sam człowiek w chacie chronionej. I był w rzeczywistości właściciel, lecz jedynie je stracić lub Byłam zagubiona, a raczej została porwana. Głupie rzeczy działało, dwa miesiące temu byliśmy z właściciel udał się w podróż. Tutaj prawie wszystkie samochody zostały zatrzymane, a my byliśmy bez wyjątku. Właściciel poszedł do kawiarni, i ja zdecydowaliśmy się na spacer. Nagle chłopiec trzynastu rysowane, chwycił mnie i nadziewane w bagażniku maszyny nadrzędnej. Mimo że byłem tam krzyczy jak szalony, znalazłem tylko dwadzieścia minut. Samochód był już w dziesiątkach kilometrów od tego miejsca. Rodzice, w przeciwieństwie do swojego syna, mi się nie podoba. Wyrzucili mnie do bagażnika i odjechał. Bo gubię ...

- Wydaje się nasz spacer - z dala zauważył dwie postacie kobiece zbliżające Kevin. Pomożemy Ci Kesha. Ale teraz musimy iść.

Kot głową i zniknął w gęstwinie przydrożnego krzewu.

- Wow początek wakacji - powiedział Sean. Mam wrażenie, że leżą na plaży, popijając Milkshake, nie mamy.

Ciąg dalszy nastąpi ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
ZawartośćZawartość
Gelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówkiGelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówki
Koty opryszczki (kat grypa)Koty opryszczki (kat grypa)
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
W głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogamiW głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogami
Bohater kotBohater kot
Co jest najlepszym pokarmem dla kociątCo jest najlepszym pokarmem dla kociąt
Camye „rozmowny” zwierzęta na ziemiCamye „rozmowny” zwierzęta na ziemi
Starożytne zwierzęta i ich Charakterystyka: nanosmila strukturaStarożytne zwierzęta i ich Charakterystyka: nanosmila struktura
Proste wskazówki, jak przygotować kota na wystawęProste wskazówki, jak przygotować kota na wystawę
» » Zawartość

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru