po.perhegrigh.ru

Złapać na gorącym uczynku

Świetne zdjęcia sineuhogo zimorodek - jeden z najlepszych rybaków dzikich zwierząt, wykonane przez Thai fotoamator Phiphetom Sueymanom (Phiphat Suwanmon).

Złapać na gorącym uczynku

Sineuhy zimorodek. Zdjęcie: Phiphat Suwanmon / Thailand`s południowej prowincji, Satun

W ciągu dwóch lat Phiphet skryty obserwowanie ptaków, studiując jej nawyków polowania w lasach Satun, południowej prowincji Tajlandii (Thailand`s południowej prowincji Satun).

Złapać na gorącym uczynku

Kingfisher jest słusznie uważany za piękny ptak, którego jasne upierzenie podziwu. Sineuhy Zimorodek podobny do zwykłego Kingfishera, ale niebieskim upierzeniu górnej części ciała, a w dolnej części ma Orange więcej nasycony kolor. Ponadto coverts uszu u dorosłych - niebieski, stąd nazwa - „sineuhy Kingfisher”.

Złapać na gorącym uczynku

W promieniach słońca zimorodka jest genialny: jego upierzenie opalizujące. Uważaj - przyjemność. To prawda, aby zobaczyć ten ptak nie jest łatwe, ponieważ jest doskonale zamaskowany, i że pomimo ich jasnym upierzeniu.

Złapać na gorącym uczynku

Pan Sueyman obserwował zimorodki rodziny, starając się przekazać podstawowe umiejętności polowania, że ​​zajęło mu dwa lata. Sineuhy zimorodek jest rzadkim i skryty ptak, więc wielu ekspertów po prostu zaskoczony tym, co fotoamator udało się uchwycić te ptaki podczas polowania.

Złapać na gorącym uczynku

- To było bardzo ważne, że ptaki przyzwyczaiły się do mnie i zachowywał się naturalnie, nie zwracając uwagi na mnie - mówi 33-letni fotograf. - Musiałam zaopatrzyć się w dużo cierpliwości i czekać na odpowiedni moment. Po pewnym czasie, został nagrodzony przez uzyskanie co chciał - świetne zdjęcia polowania zimorodka. To był wielki sukces!

Złapać na gorącym uczynku

- Kingfisher zajmuje tylko kilka sekund, aby złapać rybę. Porusza się tak szybko, że musiałem użyć różnych metod, aby uzyskać najlepszy strzał - Phiphet wyjaśnia. - Mimo, że nie było to łatwe, ale warto.

Złapać na gorącym uczynku

Teraz fotografujący ma zamiar umieścić swoje zdjęcia na wyświetlaczu na równi ze specjalistami, z których wielu po prostu zdumieni przez jakość swoich zdjęć, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że Phiphet Sueyman tylko amatorem.

Złapać na gorącym uczynku

- Wiele osób mówiło mi, że po raz pierwszy spotkał się z obrazów o tak wysokiej jakości. Mnie te opinie są bardzo pochlebne, zwłaszcza, że ​​specjaliści sądzę. Jest to dopiero początek mojej kariery fotograficznej, będzie ulepszał, fotografując wspaniały świat dzikich zwierząt, - wspólne plany dotyczące Thai fotografa.

Złapać na gorącym uczynku

Sineuhy zimorodek. Zdjęcie: Phiphat Suwanmon / Thailand`s południowej prowincji, Satun
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Agouti z WellingtonAgouti z Wellington
Mieszkańcy Petersburga zaskoczony białego kruka.Mieszkańcy Petersburga zaskoczony białego kruka.
Japoński ibisy populacja wzrosła 200 razyJapoński ibisy populacja wzrosła 200 razy
Największe papugiNajwiększe papugi
Powrót zimorodekPowrót zimorodek
Idealny strzał zimorodek Szkocki fotografIdealny strzał zimorodek Szkocki fotograf
Zimorodki - doskonałe rybakówZimorodki - doskonałe rybaków
Szczygieł (Bird zdjęcie) imponuje dźwięczny śpiew, afiszować jasne upierzenieSzczygieł (Bird zdjęcie) imponuje dźwięczny śpiew, afiszować jasne upierzenie
TukanTukan
Nieśmiały zimorodekNieśmiały zimorodek
» » » Złapać na gorącym uczynku

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru