po.perhegrigh.ru

Mark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów

Mark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów

Mark Zuckerberg jest w centrum uwagi, zamieszczając zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów

Ciemna strona nigdy nie wyglądała tak oszałamiająco atrakcyjne.

Założyciel serwisu społecznościowego Facebook Mark Zuckerberg nadal korzystać ze swojego urlopu ojcowskiego, aby odkryć wszystkie nowe aspekty miłe. Po tym jak napisali zdjęcie swojego psa, jego sprytna córka noworodka i sam zmienia jej pieluchy, okazuje się, że nie należy przerywać przed niż, jeszcze nie pokazują, jak piękne i niesamowite życie z dala od siedziby Facebooka.

Pies Zuckerberga

Tym razem, Internet podekscytowany jego szczeniaka Zdjęcie Beast (Bestia) - niezwykle zabawny kudłaty pies - stwarzających w postaci Sithów z tradycyjną Jedi kapturze i czerwonym mieczem świetlnym.

W tym czasie, podczas ostrzenia swoją szeroką debatę, która jest kierunek siły powinna być wybrana, Bestia, wydaje się, że ten wybór był wcale łatwy.

„Dla mnie to było warte tylko dwa traktuje Chicken - przekonać Bestia włożył szaty” - z uśmiechem przyznaje Mark Zuckerberg.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Urodzony tamaryny Belfast Baby ZooUrodzony tamaryny Belfast Baby Zoo
Badylarka pospolita z fotografem marki BridgerBadylarka pospolita z fotografem marki Bridger
Italian Greyhound (zdjęcie): elegancki i zabawny ulubiony szlachta królewskiItalian Greyhound (zdjęcie): elegancki i zabawny ulubiony szlachta królewski
W Stanach Zjednoczonych, w zoo urodziła dziecko orangutan sumatrzańskiW Stanach Zjednoczonych, w zoo urodziła dziecko orangutan sumatrzański
Pies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodzinyPies Zuckerberg Beast obchodzi piąte urodziny
Zostaw mnie samegoZostaw mnie samego
W Anglii uratował trzy małe jeżeW Anglii uratował trzy małe jeże
Zdjęcia Zdjęcia Basset HoundsZdjęcia Zdjęcia Basset Hounds
Freddie i OscarFreddie i Oscar
Raki morskie w Cooper CreekRaki morskie w Cooper Creek
» » » Mark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru