po.perhegrigh.ru

Tajemniczy borsuk z Dorset

W okolicach miasteczka Baymister (Beaminster), Dorset, Wielka Brytania, od dawna wśród miejscowej ludności są pogłoski o zwierzętach nietypowym kolorze - czy jest to niedźwiedź polarny, lub - borsuk z chodu danego niedźwiedzia ... Wiadomo tylko jedno - zwierzę jest stale spada w mieście i spacery po ogrodach.

Tajemniczy borsuk z Dorset

Badger albinos z Dorset. Colin Varndell

Prawda czy nie, ale do tej pory ta bestia więc nikt nie mógł zrobić zdjęcie. Dlatego czasami wydawało się, że wszystko to fantazyjne mieszkańców.

Jednak pogłoski pozostałby pogłoski, jeśli każdy trwały Anglik, który zdecydował się co było sfotografować tę tajemniczą istotę, i położyć kres plotek. Ten okazał się zwolennikiem prawdy fotografa Colin Varndell (Colin Varndell), który dokonał prawdziwego fotozasadu w ogrodzie swego przyjaciela: cztery dni (a raczej nocy) - człowiek obserwowanych dla bestii.

Tajemniczy borsuk z Dorset

Colin Varndell

A potem wreszcie chwila prawdy i Colin sfilmował go! Ta mityczna bestia była rzeczywiście borsuk, ale i niezwykłe borsuk borsuk - albinos. Zwierzę było prawie czyste białe płaszcze i czerwone oczy są typowe dla albinosów i dużą różową kokardką.

- Opowieści o niezwykłych zwierząt poszedł na kilka miesięcy - mówi Pan Varndell. - Pierwszą osobą, która go zobaczyć - był policjantem, który powiedział mi, że to zwierzę jest bardzo podobny do małego niedźwiedzia polarnego. Postanowiłem więc założyć zasadzkę i zrobić zdjęcie tego tajemniczego gościa.

Ten młody człowiek zdołał Badger złapany w jednej z najzimniejszych nocy który spędził w ogrodzie znajomego. Cóż, czego się spodziewać w tym dniu nie był długi - było to około godzina jedenasta wieczorem (po czwartym dniu zasadzki) usłyszał, Colin wysłał snop światła w miejscu, z którego dźwięki, a potem zobaczył dużą białą borsuka.

Tajemniczy borsuk z Dorset

Colin Varndell

Jak mówi Colin Varndell wcześniej nigdy nie widział w tych częściach jest niezwykłe zwierzę. - Wszystkie cztery noce były bardzo zimne i oczekiwanie było bardzo ciężko, ale moja cierpliwość została nagrodzona i udało mi się sfotografować tajemniczą borsuka - mówi Anglik.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Mark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze SithówMark Zuckerberg opublikował zdjęcie swojego psa w kolorze Sithów
Pingwin i niedźwiedź polarnyPingwin i niedźwiedź polarny
"P & G Mini" o nazwie dziecko!"P & G Mini" o nazwie dziecko!
Ciekawy Niedźwiedź polarny z ChurchillemCiekawy Niedźwiedź polarny z Churchillem
Ksywka dla YorkiesKsywka dla Yorkies
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
Chipmunk i miśChipmunk i miś
Łabędź czarny węgiel braterstwa między białymŁabędź czarny węgiel braterstwa między białym
Rodzina ponosi pyayakkonena fotograf villaRodzina ponosi pyayakkonena fotograf villa
I owce mogą być przyjaciółmi ...I owce mogą być przyjaciółmi ...
» » » Tajemniczy borsuk z Dorset

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru